51 éves énekese robogó fonott viszonya 19 éves orosz diák

  • 51 éves énekese robogó fonott viszonya 19 éves orosz diák

A frontember Scooter H.p. Baxxter találkozik orosz barátnője Elizabeth Levin

Sok lány beleszeret hírességek és reménykedem, hogy találkozzanak a bálványoknak. 19 éves Elizabeth Levin sikerült: diák REU őket. Plehanov meghódította énekese Scooter. A munka a német csapatot, amelynek dalszöveg jelenleg sok a hal zengett az 90-es években találkozott apám, aki elkötelezett rajongója Scooter. Ő aligha sejtette, hogy egy napon a lánya ragadja legtöbb H.p. Baxxter!

„Láttam őt a tömegből, és azt gondolta:” Wow, ki ez a lány?”. Lenyűgözött az energiája és az ő titokzatos megjelenés. Ez viszont a fej semmilyen módon. Ezen túlmenően, ez hihetetlenül édes. Beszélgettünk Lisa, majd meghívtam vacsorára, „- mondta a színész egy interjúban a német kiadás a magazin Gála.

Romantikus gyorsan fejlődött: néhány hónappal később a pár elment egy romantikus utazás. Azóta kapcsolatok váltak szerelmesek csak erősebb, de csak ritkán látni, mert a túra Baxter Lisa tanuló és élő a két országban.

Azonban a zenész (Kai Metov az életben, hogy volt egy hasonló történet) úgy véli, hogy sem a távolság, sem a korkülönbség nem zavarja az ő boldogsága a lány: „Nem volt a cél, hogy megtalálják egy fiatal szerető. Az életemben soha nem történt meg, csak úgy megtörtént. Természetesen Moszkva messze tőlem, és Lisa és én először kezdett randizgatni ... de remélem, hogy mi lesz erős kapcsolat „- idézi H.p. Baxxter újság” Komsomolskaya Pravda”.

Szex-szimbólum 90 Kai Metov csavart romantika lányával ventilátorok

Miért fiatal nő találkozik idősebb férfiak: az érvek és ellenérvek

85 éves Ivan Krasko és az ő 25 éves nő mutatott „szent” szeretet

Kíváncsi vagyok, meddig Baxter kapcsolata az orosz szépség?

Hálózati kiadás «WOMAN.RU (Zhenschina.RU)”

Elérhetőségek kormányhivatalok (beleértve Roskomnadzor): [email protected]