25 Merciless idézi Frederic Beigbeder

25 Merciless idézi Frederic Beigbeder
photobucket

Beszélgetések körül a munka nem áll meg, a rajongók száma egyre nő, még akkor is, ellenzői. Könyveit lefordították és kiadták a világ minden tájáról, és az idézőjelek és mondások már régóta vándorolt ​​át a hálózaton.

  • Öltözködöm fekete: hordok gyász magunknak. Gyász egy ember, aki nem.
  • Szeretné, hogy a szeretet - felejtsük el kilétét, lishis memória; Legyen azoknak, akik szeretik a többiek.
  • Pleasure van egy fontos előnye: ellentétben a boldogság, hogy létezik.
  • A férfi - egy áru, mint minden mást, és mi minden van egy lejárati dátumot.
  • Azt hittem, hogy a világ bemutatták nekem a születés! A világ nem ajánlott - ez vásárolt.
  • Korábban házasságokat nem elpusztítani egy ilyen ügy. Ma házasságok kezdett viszonyt.
  • Szerelem, vagy úgy tesznek, mintha, hogy szeretsz - mi a különbség, ha lehet becsapni magad?
  • Tehetek semmit, mert nem csinál semmit.
  • Mondom igaz: te vagy az egyetlen nő, akit meg akar változtatni.
  • Minden embernek szüksége van bármilyen hobbi - látszólag annak érdekében, hogy „kifelé a stressz” - de valahogy jól tudjuk, hogy valójában az emberek csak próbál túlélni, és nem megbolondul.
  • Halál - az egyetlen találkozó nem rögzíti a naplót.
  • Imádtam, és én szerettem, de soha időben egybeestek.
  • Élünk egy furcsa időben; War költözött új helyre. Battleground acélból és ebben az új konfliktusban nehéz elválasztani a jót a rossztól. Nehéz megérteni, aki jó és aki gonoszt: szükség van a másik csatornára váltani, és az ellenfelek vannak cserélve.
  • Nem tudjuk elviselni egy mese a happy end, amikor nem nekünk.
  • Elvesztettem a szemüveg és a myopia tesz optimista.
  • Amikor megcsalta a feleségét, két lehetőség van: vagy maradsz, de nem történik semmi, vagy dobja, és ez nem működik egyébként.
  • Nemrég futott, hogy nem emlékszem, mit.
  • Nincs boldogság. Szerelem - egy tündérmese. És ne aggódj.
  • Nők - ezek a lények, vagy dobja, vagy attól fél, hogy kilép. Más szóval, ha nem köp rá, aztán majd teljesen megfélemlíteni.
  • Minél jobban teszik, a szegényebb lesz az életem.
  • Két legszörnyűbb kifejezést a világon, a következő: „Meg kell beszélni” és „Remélem, hogy barátok maradnak.” A vicces az, hogy mindig vezet az ellenkező eredményt, törés és beszélgetés, és a barátság.
  • Mi voltunk a legjobban, hogy vagy van egy szerelmes pár. Minden felbomlott, amint úgy döntöttünk, hogy a szeretet nem igényel bizonyítékot. Mintha egyszerűen csak figyeli, és ez nem volt elég.
  • Az életkor, az emberek nem lesz boldogabb - csak csökkentette a bár a korábbinál kisebb.
  • Semmi sem rondább, mint egy ember, aki képzeli magát egy jóképű férfi.
  • A legcsodálatosabb dolog az életben, hogy folytatódik.

ajánlott

Kapcsolódó cikkek