228. cikk a környéken

Ebben a bejegyzésben szeretnék mondani egy történetet kapcsolódik a büntető élet, amely a múltban, és ahogy ültem a Slammer.

Ültem a második része a 228. cikk, 2 év 1 hónap és 8 nap, megjelent a parole.







Kábítószer torgavat kezdtem 14 éves.

Jövök egy diszfunkcionális család nem mindig enni otthon, a mostoha gyűlöltek, apám nem fordítanak kellő figyelmet, ezért úgy döntött, hogy „hagyja, hogy a szél”, mint a sorozatban.

Eleinte egy futó, és a forgalmazott csak füvet, vegye fel a pénzt, és átadja a füvet. Később komolyan szeretne keresni. És azt már utasította serznye üzleti, értékesítési kerekek, csavarok és egy krokodil. Voltam a területen a legszükségesebb csalókéval, mert az, aki megadta nekem, ő volt az árnyékban, és csak akkor kell használni a hálózatot a futók, és én bízott, és súlyosabb esetekben.







Már majdnem 18 mikor fogott el a párt, nem volt sok, de nem is olyan kicsi, és a kifejezés 3 évig tartott.

Azt kell engedményeket tenni, ha átmentem a fő dragdillera, de csendes volt, és a területen semmi felesleges nem.

És így mentem a színpadon, egy kis időt a fiatal, majd felnőtt övezetben.

A szülők a börtönben nem meglátogatni apját, csak 1 alkalommal a bíróság jött, annál is inkább, nem volt érdekelt engem. De én nem adtam fel, mert én voltam az 1-ben) már egy anya, hogy őket, és 2) nem adja át. Mivel parcellák és Greve mindig is engem.

A terület nagyon szoros, aki kapott 228 cikket baryg egyre megvetett. Néha ez történt kaptam a tolvajok, megérintette a szavakat, de én megsérültem, és nem tette lehetővé állni magam, ha gyenge voltam lélekben, én biztosan nem lett volna túl.

Egy idő után, azok képmutatók, akik vertek rám, jöttek oda hozzám, és megkérdezte, tudtam, hogy nekik, különösen a terv, hálás lennék.

Csak nem hajlik alattuk, azt emelte az árat (azt mondta, hogy adja el, vagy úgy sem út), ami történt, sokáig sunyi át a területet (megkérdeztem, hogy az idő a vad).




Kapcsolódó cikkek