20 Városi Klinikai Kórház, Moszkva értékeléseket kórház, címét, telefonszámát, hivatalos honlapján

# 20 város Klinikai Kórház

Hozzászólások (17)

Szörnyű kórházba teljesen lelketlen személyzettel! Nem lehet várni a segítséget az orvosi személyzet! Tedd anyám neki a 2. típusú cukorbetegség! Így még késő kolyat inzulin. Ne kezelje, és kolechat! Emberek halnak meg, mert nincs (vagy nem akarja, hogy a) a megfelelő orvosi ellátást.







Kisasszony Avtostop TÖBB MINT 183.000 KM

Bárcsak az Idegsebészeti Osztály jólét és hálás betegek. A nyár elején tettem gerincműtétjük a kórházban, fel a rögzítő kovácsolás. Minden ment gyorsan, szépen, következmények nélkül. Működtetett, tanszékvezető-Zavalishin EE A berendezés, a hozzáállás - mindent a legmagasabb szinten! Egyik a kórház nem felel meg egy ilyen megközelítés az ember, mint ez szomorú.

És az anyám nem séta a lábát pontosan Endocrinology. Bár mi hozta őt egy elhanyagolt állapotban. Nem volt hajlandó menni a kórházba. És hamarosan vezetett, amikor alig élt. Oksana emelte orvos Yurvna Kurnaeva. És a fejét az egyetlen hivatásos orvos. Mindig képes voltam várni, amíg a végén a közönség vele, és jön a kérdéseket találkozókat. Majdnem minden nap végén. Míg az összes nem fog menni. És az inzulin kolyat, és tedd egy csepegtető. És nem csak a szabványos kezelt, mind mentálisan. Bár anyám cukorbetegségben és ingerlékenységet, baj ereket. Miután sajnos nagyon szerencsétlen. Még nem tudom megérteni, mi történhetett ott.

Szeretnék gratulálni napján egészségügyi dolgozó harmadik sebészeti Tsz. Hálás vagyok, hogy a személyzet a részleg! Ön tett csodát az egész család számára. Te adtál nekem életet, az egészségem mentve! Vegye meg gratulálok. És őszinte köszönet az egész családomat. Isten adja sok évnyi egészséget és boldogságot. Isten adjon erőt, hogy élvezni az életet, és hogy segítse az embereket. Sok szerencsét és türelmet!







Elvittek a koszorúér-betegség kezelésében „sürgősségi” támogatást, és az első percben a tartózkodás az osztályon érezte, hogy nagy figyelmet a teljes orvosi személyzet irodák és magasan képzett orvosok hivatal. Szeretném megjegyezni, orvos Leparskaya Alekszej Kudrin és alsó egészségügyi személyzet: Gordionova Natalia V., Buharin Tatiana, főnővér irodája. Üdvözlettel az Ön számára!

Szeretném, ha a baráti csapat 20 GKB jólét, szerencse, hogy a szerencse mindig és mindenhol volt a társa. Ez adta a legjobb dolog, amit kívánhatnék. A működési és posztoperatív időszakok magas szinten. Az egész csapat gyülekeztek, nagy buzgalommal végzik a munkájukat, minden a maga helyén

Magamból, és a „barátok” A ház őszintén köszönöm a teljes személyzet intenzív osztályon szívbetegek számára a szakszerűséget, gyors és jól összehangolt döntéshozatal kezelésére, egy nagyon szívélyes, az emberi hozzáállás, hogy az emberek, mert ők dolgoznak a szív és alapos ismerete. Különösen szeretném elismerni a kiváló orvos, aki életeket mentett, és minden bizonnyal nem egy: Alekseev EV Smirnova MA Safoshkinu EA Nagy segítség, hogy az orvosok a biztosító rendelkező betegek kezelésében középső és junior orvosi személyzet irodában. A figyelme, gondoskodás, szív, jön a támogatás az első percben valóban hozzájárulnak helyreállítást. Köszönöm mindenkinek, a személyzet osztály

Az elmúlt 4 hónap, ő került kórházba kétszer 4 gennyes sebészeti részleg irányítása alatt EA Macheret Kétszer voltam mentve. Az első alkalommal, amikor elmentem a diagnózis tályog a bal láb t 39. sürgősen kórházba Mamontov RE Ez sebész megmentette az életemet. Cellulitis volt gáz. A második alkalommal, fogadó képzetlen segítség 53 gor.b-TSE, diagnosztizáltak XP. osteomyelitis a bal lábát kiürítjük önként és saját kérésére kórházba 20 kórházban. Azonnal intenzív terápia végeztük: csepegtető, injekciók és 10 nappal később volt, lemerült jó állapotban. Szeretném megjegyezni, figyelemre méltó munkája a teljes orvosi személyzet: orvosok, ápolók, sanitarochek, razdatchits konyhában matróna. Személyzeti működtetve, mint egy test miatt departmen Macheret EA Segítségét és részvételét is érezhető az egész. A mélyen meghajolt ezeknek az embereknek.




Kapcsolódó cikkek