18 vagyok, ő 20

ugyanaz a probléma) a szülők nem töltik az éjszakát, hogy tegye fel, a jó fiú, én érti)

Én először ment a kedvenc 16. Ő volt 19. A Krím :) Anya azt mondta, és azt mondta: „Nem félsz? Biztos?))) "






Biztos voltam benne, és nagyon szerettem volna. megjelent :)
Jó szerencse)))

Nurochek. 03.04.10 21:55 (Válasz: Angel álruhában)

Nos, ez az. Az én véleményem az, hogy a gyermek legyen valami között szülő-barát-testvér.

re házassága előtt nem töltik az éjszakát a barátja annak ellenére, hogy én 22, és a fiú 30.pravda ment egyszer vele az esküvő barátja. Feleségül vette őt minden nap ő tölti az éjszakát .Ha szeretne valamit változtatni a srác hagyja apja beszélni. de általában úgy tűnik nekem túl korán Ön nimezdit tenger. 18 még gyerek vozrast.IMHO

Ó, én 21 és a szüleim ellen utazás, akár MCH barátnője :)) De velük vagyunk a különböző városokban, így minden korlátozás - csak akkor, amikor meglátogatom őket, hogy jöjjön :), de ez nem történik meg gyakran, így nem nagyon bosszantó. De azt tudom, ha együtt éltek, mint korábban - járni éjfél után, és a közös nochevaniya - csak az esküvő után;))

de a szüleim épp ellenkezőleg, azonnal megnyugodott, amikor találkozott a családjával, elengedni, még nyugodtabb valahogy, anyám azt mondta, hogy nem volt érintett, amikor)))))







Lovely Julie. 03.04.10 10:33 (Válasz: Nurochek)

Ez így van, teljesen egyetértek.

olyan nehéz itt vse..neznayu személyesen barátom azonnal elnyerte a bizalmát a szülők és kezdtem elengedni és fél éve, hogy őt éjjel, és itt a nyári pihenésre edem..tozhe találkozik 1,5..hotya előtt mindig azt hittem, hogy a szüleim szigorúak, és nem fogja elengedni előtt, egy éjszakát egy hosszú idő. még a barátnője)) valóban bizalmának elnyerése még nem lépett az apád? vagy az apád printsipy..i ellenük nem valószínű, hogy tapossák.
és sokan nem értik itt, ez az állítás nem engedi a lányát nem éjjel a srác, nem úgy, mint a fiatal otdyh.kak nem byli..navernoe magukat a szülők neveltek, nem otpuskali..a anyukám azt mondja, ellenkezőleg gyerek voltam nem engedi el, így értem, mi ez, ha már felnőtt, és minden „nem” feed. úgyhogy nem akarom, hogy jól ül, és mérges volt rám, ahogy én anyámnak)), különösen, ha látja, hogy a fiú egy jó lánya. az Ön esetében, akkor beszélj és beszélj újra apja, plusz hagyja el a fiatalok gyakrabban otthon néha. és kommunikál a szülők!

Angel álruhában. 03.04.10 10:14 (Válasz: Nurochek)

teljesen egyetértek! zsarnok-Cerberus módszer nonszensz, én mindössze az ilyen tilalmak ellenkezőleg, hogy valami rossz akarok, bár, és visszafogni magam

Megvan itt a barátom, és nem akar elengedni, de hamarosan 19 év (a fenébe, úgy érzem, öreg nő). szülők megértsék, félnek attól, hogy a srác elcsábítani ott, akkor lett terhes véletlenül, majd öntött, így érthető. de akkor is megpróbálja bebizonyítani, hogy van egy fej a vállán, és készen áll, hogy válaszoljon a maga számára. komolyan beszélni az apjával! Nem kisebbíteni, és felnőttként megközelítés és rakjon ki mindent.