11 A beszélgetés a befelé forduló

Introvertált és kis beszélgetés - fogalmak összeférhetetlen. De ez nem jelenti azt, hogy zárva vannak kommunikálni az új embereket. Csak azt kell tudni, hogy a helyes megközelítés.

1. A személyes tény maga vagy más személy

„Tény, hogy én vagyok a kényelmes megvitatni néhány személyes történeteket és eseményeket életéből. Az egyetlen dolog, ami megállít - ez a félelem, hogy válaszul a túl sok információ, különösen, ha a beszélgetés zajlik a munka keretében. Számomra fontos, hogy legyen őszinte. De értelmetlen fecsegés nem szeretem”- mondta felhasználó Annette Jamie Williams.

2 háziállat

„Én mindig készen áll, hogy megvitassák háziállat, főleg macska (kutya szülni, általában extrovertált)” - ismerte Ellen Arsenault.

„Mit álmodtál az éjjel? Emlékszel az álmok? Gondolt már arra, hogy néha sokkal valóságosabb, mint a mindennapi életben? Tudok beszélni a végtelenségig „- ismerte Lori Lennon.

4. Célok és fontos értékeket

„Ez mindig érdekes, hogy megvitassák, mi készteti az embereket, hogy legmélyebb és legfájdalmasabb gondolatok, kétségek, félelmek, ünneplésre. Általában mindent, ami úgy van kialakítva, hogy elrejtse a szokásos kis beszélgetés”, - mondja Emily Patterson.

5. Vicces történetek

„Nagyon szeretem hallgatni, és mondja anekdoták a mindennapi élet” - ismerte Lisa Shteynozavr.

6. ... vagy bármilyen érdekes történetet mondták, hogy tegye

7. Egy érdekes könyv

„Könyvek. Tudok beszélni és hallgatni őket egész éjjel. Kérdezzen meg a könyveket! „- Dominic mondja White.

8. Utazási

„Hol Nemrég meglátogatott? Ami ment az országban és külföldön? Mindig érdekes”- mondta Susan Moskarillo.

9. A jövőben terveink

„Én egy introvertált, és én inkább beszélni a jövőben az üzleti terveket, módon, hogy az élet jobb. Nem tudok csak hívja az embereket, mert azt akarják, hogy teát inni velem, vagy beszélgetni a társadalmi hálózatok”, - mondja Renée Nash.

10. Ami igazán izgat közvetítője

„Inkább beszélni, hogy mit tett a férfi, mint ő most, mit kellett szembenézni. Azt akarom tudni, hogy ki ő, és hogy ő valójában érdekel. Nem érdekel, milyen az időjárás kívül, vagy aki megnyerte az utolsó játék a jégkorong”, - mondja Jesse Amelia.

11. Arról, hogy mi

„Néha csak nem akar beszélni senkivel, és ez számos oka lehet. Aztán inkább csendben hallgatni, és figyeljük, „- mondta Jeff Johnson.

Kapcsolódó cikkek