10 Ways, hogy megbizonyosodjon arról, hogy már észre - Mutasd a munkát! "

10 Ways, hogy megbizonyosodjon arról, hogy már észre - Mutasd a munkát!

10 Ways, hogy megbizonyosodjon arról, hogy már észre - Mutasd a munkát!

A bestseller könyv „Lopj, mint egy művész” Austin Kleon megmutatta, hogyan lehet fejleszteni a kreativitást segítségével „lopás” ötleteket. Ez a könyv a következő kulcsfontosságú lépés - hogyan vált híressé. Használd a hálózat ismerősök bevonásával mások a kreatív folyamat, és hagyja, hogy ellopják az üzleti ötlet!

Ezek és más egyszerű szabályokat segít egyre merészebb, termelékeny, nyílt és ismert.

Világ barbecue szakemberek ismert közelsége és a nagy verseny. Úgyhogy nagyon meglepődtem, miután az elmúlt télen, közel a legendás Franklin Grill Austin, Texas. Láttam a mester, és egy igazi barbecue guru Aaron Franklin magyarázza a személyzet, ahogy dohányzik híres bordáit. Barátom Sarah Robertson, a helyi termelő, a PBS-állomás KLRU, meghívott nézni egy felvételt a show BBQ Frankin ( «BBQ Franklin"). Ez a YouTube-sorozat létre a pénz a nézők és a borító részletesen minden szakaszában a barbecue. Ebben az epizódban, Franklin elmagyarázza, hogyan lehetne javítani a standard kályhában, hogyan lehet a tüzet, hogyan kell kiválasztani a hússzeleteket, és milyen hőfokon, hogy a füst a húst vágott, mint egy kész terméket.

Amikor beszéltem Áron és felesége Stacy szünetében forgatás, akkor kifejtette, hogy a barbecue tehnikaprigotovleniya valójában nagyon egyszerű, de ez évekbe telik elsajátítani azt tökéletesen. Aaron azt mondta, a vonatok minden dolgozójának egyenlő, de amikor a sült húsok mindig pontosan megmondani, aki készítette.

Transzfer a készség nem jelenti azt, hogy lesz egy versenytárs azonnal. Az a tény, hogy valaki ismeri a technikát a mester, nem garantálja, hogy ez a valaki képes lesz azonnal megismételni. Franklin oktatóvideók lehet megnézni újra és újra, de készen állsz provodit22 nappal meleg hús, amely értékesített két óra? Alig. Én például, még könnyebben fizet neki 13 dollárt.

Franklin Family őszintén szereti grillező, így szívesen megosztják tudásukat minden lehetséges módon. Az emberek gyakran azt mutatják, Aaron hús, amely képes volt, hogy készítsen saját, és mindig kedvesen és türelmesen válaszol a kérdésekre. Sőt, úgy tűnik, nincs számítás - csak működik. Ők egykor újonnan, ezért úgy vélik, hogy az én kötelességem továbbadni tudásukat a többi újonnan.

Transzfer a tudást másoknak nem csökkenti az értékét, amit csinál, hanem éppen ellenkezőleg, megsokszorozza. Amikor tanít valaki az alapokat a munkájuk, elkezd okozhat nagyobb érdeklődést. Az emberek úgy érzik nagyobb kapcsolat a kreativitás, mert hagyod abba a folyamatba.

Folytatása a könyv meg fogja találni az alábbi linkre:

Kapcsolódó cikkek