Ki között az orosz sportolók nyert olimpiai aranyat Rio

Az emberek örökre írva a neve a történelem, a játékok

A fő sportesemény négyévente véget ért. Az orosz válogatott nyerte a negyedik helyet, a győztes 56 érmet (19 arany, 18 ezüst és 19 bronz). Az első helyet az érem állása az Egyesült Államokban. Az eszközök az amerikaiak 121 érmet köztük 46 arany, 37 ezüst és 38 bronz.

Második brit acél 67 díjat: 27 arany, 23 ezüst, 17 bronz. Kína volt a harmadik helyen. Sportolók Kína nyerte 70 érmet: 26 arany, 18 ezüst, 26 bronz.

Beslan Mudranov (judo)

Jan Egoryan (vívás)

Az egyik fő érzések és meglepetés a játékok Rio. Öt aranyérmet vívás egyetlen olimpián nem fog semmilyen országban 1920 óta. Vívás az olimpián - nagy sikert aratott a csapat. Először az érem malacka bank nyitott egy orosz lány, aki rendeztek orosz döntő kerítés. Jan Egoryan és Sofia Velikaya hozott orosz arany és ezüst. De Ian Egoryan nyert újabb érmet legmagasabb érték már a csapat. Ezen kívül ő nyert sok rajongó a szépsége.

Hassan Khalmurzaev (judo)

Ina Deriglazova (vívás)

A negyedik aranyat hozott fólia vívó a Kurszk régióban. Az utolsó Deriglazova felülmúlta legendás sportoló Olaszország Elisa Di Francisca. A győzelem volt a sportoló nem könnyű. Először olasz az élen, de a szünet után az orosz még hét pontot. Ennek eredményeként, a terhére megállt 12:11 Deriglazova javára.

Sofia Velikaya, Julia Gavrilova, Ekaterina Dyachenko és Jan Egoryan (vívás)

Az utolsó arany a mi rapiristok Rio. Orosz sportolók a döntőben kiiktatott ukrán szablya a pontszám 45:30. Raktáron lévő oroszok Ekaterina Dyachenko állt be helyette. A harmadik helyre ment az amerikai szablya vívó, ezek azonos pontszámot megnyerte az olasz válogatott. Az egyik a csillagok a mi csapatunk - Jana Egoryan - ez a győzelem volt a második díjat az olimpián.

Artur Artur Ahmathuzin Timur Safin, Alex Cheremisinov (vívás)

Ötödik nyújtásának nyert kerítés sportolók részeként Timur Safin, Arthur Artur Ahmathuzin és Alexei Cheremisinova. Itt van az érem volt váratlan. Különösen figyelembe véve, hogyan hajtsa a végső párbajt. Sportolók a döntőben nyert nehéz győzelem Franciaország - 45:41. Az ülés során, a vívók elismerte a különbség kilenc lövések. Orosz sportolók a döntőbe megkerülte a britek és az amerikaiak. Arany sorsa hoznak döntést a csata között Alekszej Cheremisinova és a Le túrázás. A sportoló nyerte a pontszám 10: 3. Húsz évvel az orosz kerítés sportolók nem nyert aranyat. Az utolsó időben ez volt az olimpián Atlantában.

Roman Vlaszov (görög-római)

„Record Alekszandr Alekszandrovics, valószínűleg csak lehetetlen legyőzni ez az ember többet tett, mint bárki más a sport és ezt a győzelmet szeretném szentelni, hogy Karelin -... Ez az ember, aminek köszönhetően már most vált kétszeres olimpiai bajnok” - mondta Vlasov.

Aliya Mustafina (torna)

A tornász Alija Mustafina nyerte az egyéni versenyt a torna az egyenetlen bárok. Orosz nyerte az aranyérmet a pontszám 15,900. Ezüst ment amerikai Madison Koshian, bronzérmet a német nő Sophie Schaeder.

Mustafina nyert érmet a minden-körül a két olimpián egy sorban - a bronz Londonban és Rio. Utolsó alkalommal lehetett Ljudmila Turishcheva 40 évvel ezelőtt. A történelem az olimpiai játékok, csak nyolc orosz tornászok nyert olimpiai érmet gyakran Mustafina.

„Most úgy döntöttem, hogy pihenjen, és hány -. Nem tudom, de azt akarom, hogy újra az edzőteremben, én alapvetően nem volt ideje, hogy bármit, csak nem nekem ezt az érdekes, érdekes vissza fog térni, hogy megpróbálja a kezét ismét nincs gól, ahol ... -Ez van, nem valami, de hogy mi fog történni -. majd”- mondta újságíróknak Mustafina a beszéd után.

Ekaterina Makarova és Elena Vesnina (tenisz)

És a londoni olimpia csodálatos duó tette csak a negyeddöntőbe, de három év után a sorban nem volt egyenlő a különböző nagyobb versenyeken, többek között a „sisakok”.

„Azt akartuk, egy olimpiai érem, különösen az aranyat, hiszen mindkét gyermek volt az álmunk sokkal számunkra, mint a Grand Slam Folyamatosan beszélünk az olimpia, ahol játszunk az országot Ez az arany -.... végrehajtása gyermek álom”- mondta Ekaterina Makarova újságíróknak.

Eugene Tishchenko (doboz)

„Sajnálatos, hogy így reagál a közönség, én szomorú, hogy én lefujjolták. Ha adtam a győzelem, akkor megérdemlem. Vártunk minden ítéletet a bíró, én és a másodperc nem tudja, ki fogják adni a győzelem. Tisztelem és a közönség, ellenfele „- mondta az orosz.

Davit Chakvetadze (birkózás)

Natalia Ishchenko és Svetlana Romashina (szinkronúszás)

Az egyik a két legjobban várt győzelmet, ami lehetett volna előre jelzett négy évvel ezelőtt. Aranyérem az orosz csapat az olimpián, Rio hozott szinkronizált úszók Natalia Ishchenko és Svetlana Romashina. A sportolók váltak négyszeres olimpiai bajnok. A második helyen - a kínai nő Huang Xuechen és a Sun Wenyan, és a harmadik - a japán Yukiko Inui és Risako Mitsui. Ahhoz, hogy a csodálatos lányok ezt a díjat a negyedik pályafutását.

Az orosz válogatott (szinkronúszás)

Abdulrashid Sadullayev (birkózás)

Alexander Lesun (sport teljes)

Orosz Alexander Lesun nyert olimpiai aranyat öttusa. Miután öt faj (vívás, úszás, lövészet, futás, ugrás) Lesun szerzett 1479 pontot.

Ezüst nyerte Timosenko ukrán Paul (1472), bronz - Ismael Hernandez Uskanga Mexico (1468).

Orosz azt mondta, hogy valóban végre akarja hajtani a tokiói, ahol még soha nem járt. És a „nem csak az egyéni verseny, hanem a vegyes relé Donata Rimšaitė” hangsúlyozta Lesun. Vezetőedző az orosz válogatott Andrey Moiseev azt mondta, hogy a versenyző megmutatta kiemelkedő teljesítményt a versenyen, és tette „grandiózus”.

Margarita Mamun (torna)

20 éves orosz Margarita Mamun bajnoka lett az olimpiai játékok Rio a ritmikus gimnasztika egyéni minden-körül. Tornász mutatta a legjobb eredményt az összeget a gyakorlatok egy karika, labda, klubok és szalag - 76,483 pont.

A második helyen egy másik orosz atléta Yana Kudryavtseva. Pontszámát - 75,608. Ő volt az élen, miután a két tárgy, de hibázott egy olyan gyakorlat, klubok, ezért Ma'mun tudta, hogy terjesszen elő.

Bezárja a három vezető az ukrán Anna Rizatdinova az eszköz 73,583 pont.

Margarita Mamun - egy másik lány, akinek a szépség azt akarja, hogy csodálják.

A válogatott az Oroszország kézilabda

Talán a legnagyobb diadala csapatsportok, mivel a tény, hogy a röplabda játékosok és nem a kosárlabda bajnokság. A döntőt a lányok szenzációsan megtörte az ellenállást a francia. Az utolsó játék véget ért a pontszám 22:19 javára orosz kézilabda játékos. Ez az első alkalom, hogy az oroszok már nyert olimpiai aranyat.

Az elődöntőben az orosz csapat kézilabda képes volt legyőzni a norvég csapat pontszáma 38:37.

Miután az utolsó játék, a fej Orosz Kézilabda Szövetség (GRF) Szergej Shishkarev azt mondta, hogy az oroszok tették az ország fejlődését az sport több, mint a Szövetség az elmúlt 20 évben. Egyetértünk Shishkareva.

Vera Biryukova, Boiznyuk Anastasia, Maria Tokacheva, Tatreva Anastasia, Anastasia Maximova (ritmikus gimnasztika)

Az utolsó napon az olimpia, a sportolók nyert két több aranyat. 16 éves, a lányok nem egyenlő a ritmikus gimnasztika, de ez a győzelem volt az egyik legnehezebb. Edzés után szalaggal orosz sportolók voltak a harmadik helyen, de miután a gyakorlatokat klubok és karika bement a vezetést, és lett az olimpiai bajnok.

Soslan Ramonov (birkózás)

Key arany Rio bányászott az utolsó napon. Ez a díj vezetett a csapat, hogy a negyedik helyen a csapat esemény. Mi előtt Németországban. A sportoló Dél-Oszétia, a natív Chinvali férjének, Christina Subbotina tornászok a döntőben legyőzte az ellenfelet Azerbajdzsánból a pontszám 11: 0. Minden győzelmei Ramonov szentel Besik Kudukhov - harcos, aki meghalt néhány évvel ezelőtt egy autóbalesetben.