Eredmények a második nap az olimpiai játékok 2018-ban orosz válogatott nyert négy érmet, pletyka

Eredmények a második nap az olimpia-2016 orosz válogatott nyert négy érmet, pletyka

Timur Safin nyert bronzérmet a vívás fólia

Orosz fólia vívó Timur Safin az olimpián, Rio de Janeiro nyerte a bronzérmet. A párbaj a harmadik helyért Safin verte brit Richard Kruse a pontszám 15:13. Arany nyerte az olasz Daniele Garotstso. A tegnapi győzelem volt az első a Safina olimpiai érmet pályafutását. By the way, mielőtt Timur Safin volt a minősítés "legszexisebb sportolók" SPLETNIK.RU!

Natalia Natalia Kuziutina hozta Oroszország bronzérmet a judo

Oroszok ezüstérmet nyert a csapat íjászat

Orosz női csapat, amely magában foglalta jelennek Tuyana Dashidorzhieva Ksenia Perova és Inna Stepanova, íjászat ezüstérmet nyert. Az utolsó, a sportolók adtak utat a dél-koreai csapat.

Tavaly, az orosz csapat íjász arany megnyerte a világbajnokságot, legyőzve Korea az elődöntőben, sajnos, nem sikerült megnyerni a győzelmet ebben az időben.

Az orosz csapat íjászat

19 éves Vitalina Batsarashkina ezüstérmet a légpisztoly lövészet

Oroszország Vitalina Batsarashkina ezüstérmet a légpisztoly lövészet 10 méterről. 19 éves sportoló nyerte az utolsó a 197,1 pontot. Az aranyérmet nyert a 25 éves kínai nő Zhang Mensyue.

Nagyon boldog ezüst, mert a kínai nehéz harcolni. Az elején az utolsó zavaró fényt, így az első lövés sikertelen volt. Valahol ő hagyott cserben. Ajánlom ezt a kitüntetést Oroszországban, a barátok, rokonok,

- üzeni Batsarashkinoy RIA Novosti.

Nadejda85, ennyi. Úszás a gyengeség, torna nem nagyon szerint a tegnapi beszéd, boksz elvesztette két erős sportolók. Judo - becslések edzőink tegnap várt két arany valójában. Nem lesz még a negyedik helyen, azt hiszem 5-6. És én annyira dühös, amikor a vereség az időmérőn, majd a végső nem mutatott semmit. Ez mindig így van.

Faila, van egy erős érzelmi feszültséget. Valaki fúj, valaki sír, valaki sírni dob érzelmek. Sportolók megy az olimpia 4 év, és beszélt neki az álom egész gyorsan.

Nadejda85, nem tudom, nem tudom, tegnap a fürdőzők egy váltóverseny, az időmérőn megmutatta, hogy a legjobb eredményt, de a végső úszni - hajózott már a dobogón, mind a 4-mi. Torna egyáltalán megijedt nézni az időmérő után az amerikaiak.

Rideau, ezért kell, hogy reálisan erőssége sportolók bezshapkozakidatelskih hangulat. Nem egy tisztességes érmet az úszás nem. Csak Efimova tudja mutatni, és ez nem egy tény. A tornaterem legyen edzőink igazán működik az akrobatika, hiszen ő most így értékelik. Amerikai társaik, jött a robotok dolgozott, és elment. A csapatnak nincs még egy pszichológus a lányok megfelelően beállítva

Rideau, ezek peregoreli..Prosto amerikaiak, franciák és ausztrálok megváltoztak 2 fő részére a csapat, ezzel erősítve azt. Amer általános Fellpsom és Adrian. És mi volt a mi 4-én ETAM Morozova stavt. Akkor ez biztosan érem volt. A Sukhorukov sajnos minden összeolvadt.

Nadejda85, szinkronizált úszók, művészi torna - határozottan! plusz tornászok a trambulin. Jól és csapat hozhat érmet - röplabda, kézilabda, stb