95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

És mellesleg elítélte dolgozni. Ha megy a hivatalos honlapján a kozmetikai óriás nivea.com, akkor könnyen megtalálja a termékek leírását, amelyek tiszta vonal TERMÉSZETES nem tartalmaz parabéneket. Ez igaz. De ha veszel a boltban egy ilyen üvegeket, és olvassa el a hátán a címke, akkor megtudja, hogy a termék tartalmaz methylisothiazolinone. Ez az óriási tartósítószer már említettük. Ez felülmúlja parabének a képessége, hogy kárt okoznak az egészségünkre, de mégis, a Nivea cég nem habozott, hogy adjunk a készítmény természetes krémek methylisothiazolinone. A termék, amelynek az összetételében ez a rossz összetevő nem lehet hitelesített a címet a természetes és organikus kozmetikumok. És akkor, és beszélni a természetesség nem jogosult.

Összehasonlítva a hagyományos kozmetikumok NIVEA PURE TERMÉSZETES kevesebb nem-természetes anyagok, de az aktív összetevők a természetes termékek nem jelentős. Például, argánolaj és Aloe juice állni végén az összetevők listáján PURE krémek Természeti, és valójában, ez minden. Természet adta NIVEA kicsit. A dezodoráló az azonos termékcsalád tartalmaz bután, izobután, propán, metil ... hogy folytassák-e a átadása kémiai képletek?

Szöveg: litván Margarita

  • 95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

    Edények, hogy nem kell a főzés

  • 95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

    "Mashkov". Store és csendélet

  • 95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

    Hogyan lehet a bőr szatén, és reggel - vidám

    legnépszerűbb

    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    Superfud: Cale

    Hiányában egyértelmű meghatározása a „superfud” azt jelenti, gyümölcsök, zöldségek, gyógynövények, fűszerek, stb különösen gazdag feeder.

    Most olvastam

    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    Hogyan lehet a bőr szatén, és reggel - vidám

    Az elmúlt 7 hetes én napi szárazmasszázs ecsetekkel. Lie, ez megváltoztatta az életemet, nem fogom. De én reggel pl.

    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

    USDA Organic: az otthon, a család


    • 95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    Szerves Fit egészet
    A készítmény amerikai mosó- Fit Szerves biztonságos és természetes otthont samponok néhány újszülött. Napraforgó és kókuszolaj, hidrolizált kálium-hidroxiddal, növényi Berry szaponinok, glicerin, alkohol, illóolajok, és a guar-gumi - van valami homályos?

  • 95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio
    Fidzsi kókuszolaj az orosz konyha

    Arról, hogy hogyan kell bevezetni kókuszolaj átlagosan orosz ételeket, és feleségül azt a szokásos termékek: alma, cukkini és gabonafélék - én történetem segodnya.podrobnee

  • Hírek partner

    Ekoremont, 4. rész: A világítás a lakásban

    Én továbbra is megosztani tapasztalatainkat ekoremonta. Ma fogunk összpontosítani a fényt. Beszélek a rendszer világítás a lakásban, hogy milyen izzók döntünk, és mennyibe kerül. Miután élő évekig egy meglehetősen sötét kivehető odnushke, kerestünk egy lakást, ahol a természetes fény bőséges. Found. A nagy ablakok, a loggia teljesen átlátszó üvegből, így több

    95% -ban igaz NIVEA pure - természetes, lookbio magazin azok számára, akik keresik a bio

    Magazin azoknak, akik keresik a Bio