7 tények Ashley Greene

Azt hiszem, hogy ez most egy csomó ember tudja, Ashley Greene. És azt is tudom, hogy miért. Azt hiszem, itt nem csak a fanatikus rajongó a film „Twilight”, és mindannyian tudjuk, ki ez a lány. Ő játszott Alice Cullen. A hétköznapi életben, szeret pihenni a szabadban - leugranak sziklák és turista kedvenc időtöltés. A megszállás alatt, amely egyébként nagyon nehéz elkerülni a napsugarakat! Szóval beszéljünk egy kicsit róla. Mielőtt 7 tényeket Ashley Greene.







7 tények Ashley Greene

7. Soha nem játszott baseball

Mielőtt a forgatás „Twilight” kiderült, hogy Ashley soha nem játszott baseball. És egy adott jelenetet kellett alávetni speciális képzést annak érdekében, hogy megmutassák a természetes játszani. De ne aggódj, a labda a film tényleg dobta. Csak itt a kamrában egy-két alkalommal esett, ahogy mondta Green.

6. Hollywood

Ashley úgy döntött, hogy Hollywoodba amint ő 17 éves volt. Csak érettségizett. És ott élt Jacksonville, Florida.







5. Show „felállás”

7 tények Ashley Greene

Ashley meg a „felállás” és „MadTV”, amikor még csak feltörekvő színésznő. Ne feledje, a jelenetek vele?

7 tények Ashley Greene

Néhányan azt hiszik, hogy még mindig van egy becenevet meglehetősen banális, de csak látni, amit ők aranyos és Ashley illik. Ashley nevű Asher és Chewey (Medve). Azt hiszem, Usher - meredekebb.

3. Üzleti Modell

A múltban, Ashley Greene volt «Vision» márka modell szerint. Kap egy kereső és Ashley Vision - és találsz néhány kép portfólióját.

2. Reunion

Ashley fog egyesülni kollégájával Twilight Kellan Lutz a forgatás „The Warrior”. Továbbá kérjük a játék lehetett volna a filmben „Summer Moon”.

1. Body art a bikinivonal

Szóval, mielőtt 7 tényeket Ashley Greene, hogy sokan élveztem nézni a filmet „Twilight”. Azt hiszem, ő játszotta a nagy karakter, szinte senki sem tette volna, hogy jobb! Tudtad, hogy a film, Alice-nek, hogy sokkal alacsonyabb, mint Ashley valójában? De ennek ellenére a szerepe zöld még mindig kapott. Igen, és mint mondtam, én személy szerint nem bántam meg. Mi a helyzet veled? Ön elégedett a játék Ashley Greene, mint Alice Cullen? Ha nem, miért nem? Ki jobban játszani? Lehet, hogy valami mást adni ebben a témában?




Kapcsolódó cikkek