65 éves ex-miniszter Avdeev emberek korombeli hálás lehet, hogy Putyin az ő folyamatos szolgáltatás

Például a 90-es a kapcsolat a pápa válaszol sokéves Jelcin sajtótitkára Vjacseszlav Kostikov.

Egy évvel ezelőtt, mielőtt elhagyja a Kulturális Minisztérium, Avdeev A TV azt állította, hogy a külföldi út nem áll készen, mert „rajtaütés”, hivatalos a gazdag tengerentúli tapasztalatok. És a kormány az úgynevezett Párizsból, ahol ő is nagykövete. Miért diplomata meggondolta magát, talált Anton Zhelnov.







Alexander Avdeyev, egykori kulturális miniszter, orosz nagykövet a Vatikánban. Majd talán keres munkát kapcsolatos nemzetközi tevékenységét. Ez a szakmám, ez az életem. Nem tudom, ha ez lesz a falak, a Külügyminisztérium, illetve a falak, néhány egyesület. Azt razziák külföldön. Voltam után háromszor, és részt vett a nemzetközi konferenciák, 25 év külföldön töltött. Hiányzik otthon.

Alexander Avdeyev, egykori kulturális miniszter, orosz nagykövet a Vatikánban. Amikor én voltam veled a TV, még mindig volt a törvény, és úgy viselkedett, a korhatár a köztisztviselők, valamint a szélsőséges kor - 65 év, ami után nyugdíjba. Most hálás vagyok, és talán sok a generáció nyilvánvaló örömmel látja, hogy egy korhatár megváltozott. És most, ha egy személy által kijelölt elnöki rendelet, fut, akár 70 évig. Formálisan tudok maradni 70 év elteltével. Hálás vagyok Vlagyimir Vlagyimirovics Putyin és Szergej Lavrov.







Munka a vatikáni diplomata egyesíti egy másik adó - Oroszország képviselője a Szuverén Máltai Lovagrend, melynek székhelye található két háztömbnyire a Vatikán, a Aventinus-hegyre. Ennek hiányában diplomáciai kapcsolatokat a rendelés, akkor reprezentációs munkával kapcsolatos jótékonysági programok: UN támogatás harmadik világ országaiban, hogy támogassa a gyermekek árván. Az utolsó - rendkívül fontos a legutóbbi események fényében, mondta Avdeyev. A mi levegő, ő szólalt fel a törvény ellen elfogadott atimagnitskogo.

Alexander Avdeyev, egykori kulturális miniszter, orosz nagykövet a Vatikánban. Úgy vélem, hogy a törvény módosítására, az indítvány elfogadásához a beteg gyermekek, akiknek a kezelés eredményesen végezzék el az Egyesült Államokban, és ha a szülők egyetértenek abban, hogy a gyógyítás. És minőségének ellenőrzését elfogadásának az ismert eszközökkel, akár orosz vagy amerikai. Ha az örökbefogadott szülei felelős gyógyítani a gyermeket, és gyógyítani a gyermek Oroszországban lehetetlen, én az ilyen örökbefogadásra.

Azt állítják, hogy ebben a bejegyzésben azt lobbizott nagy rajongója Franciaország, Svetlana Medvegyev.