5 szépség szabályzat Meryl Streep, szépség, egészséges élet

Photo: All Over Press

Ismeri az erősségei és gyengeségei

Egyes nézők háborodva, amikor megtudják, hogy Meryl Streep ismét a rendezők meghívást a szerepét egy vonzó nő. Ugyanakkor, ha a színésznő bebizonyította, hogy ő méltó ilyen szerepek, és senki sem jobb, ha nem foglalkoznak velük. Meryl Streep még soha nem tartotta magát szép nem. „Én voltam a rút kiskacsa - Volt sötét haj, szemüveges, és volt egy malocclusion, ezért hordtam zárójelek”, - mondja a színésznő. 15 évesen, ő tette szinte forradalmat, amikor nyilvánvalóvá vált a ház festve, fehér haja és kék lencse ki. „Úgy döntöttem, hogy a maguk számára,” - magyarázza a színésznő. Figyelembe véve, hogy ez így nem fog újrarajzolása teljesen. „A nők el kell fogadnia magát, ki is ő. És vele dolgozni „- tanácsolja most Meryl Streep ő csodálói.

Beleszeret minden ráncok

A színésznő azt mondja, hogy nem folyamodnak segítségével a plasztikai sebészek. Még egy gyerek húzódott az arcán ráncok, elképzelni, hogyan fog kinézni idős korban. „A ráncok befolyásolja életünket - öröm, nehézségek, amelyeket tettek minket bölcsebb boldogság pillanata. Ezért ezek a ráncok szeretem „- bátran kijelenti 63 éves színésznő. És ez nem képmutatás. A forgatás alatt detektív drámái John Patrick Shanley a „Kétely” színésznő nem használják a szolgáltatást egy stylist és sminkesek, és nem használ sminket.

Get öröm a mindennapi dolgok

A színésznő csak ritkán bulikon, divatos felek. Ez a közzétételre csak be egy képet vele való részvétel, valamint, hogy egy másik díjat. Az összes többi Meryl Streep szentelt család. Azt mondja, hogy ez a legfontosabb dolog az életében. Az öröm a hozzátartozókkal, azt mondta, nem lehet helyettesíteni semmit.

Tölts több időt a természetben

Meryl Streep igyekszik több időt töltenek a házában található, amely a tónál. Ott, a színésznő azt mondja, ő úgy érzi, szabad, nem akadályoztatva egyezmény.
„Ülök az ő kenu és úszni a tó közepén. Kurt Vonnegut szerint a víz szélén a ráncok az agyban „- mondja a színésznő.

enni jobb

A színésznő elismeri, hogy időről időre ül különböző étrendek. „De amikor megy a telt ház, gondolom semmit nem tagadja” - mondja. Meryl szeret enni, hogy már felkészült vagy a családjával.

Kapcsolódó cikkek