5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Ezen a nyáron, örülök, hogy viseljen sárga. Megmondom a teljes igazságot a „átok a sárga” és megmutatja egy tisztességes költségvetést lehetőségek 🙂

Mavala # 179 Lemon Cream

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Itt, felső + 3 réteget. Az egész szerkezetet kiszáradt hosszú ideig, körülbelül egy óra. És, mint gyakran megesik, vredina, az eredmény nagyon szép :) Lac alkalmas sápadt bőrű szépségek, mert az árnyékban nyugodt, és nem festi a kezét.

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Rimmel # 450 Sunny Days

5 olcsó sárga lakk

Sikeres Nemrég olvastam egy mondatot az egyik előfizetők - megkérdezni, hogy a lakk az „átok a sárga”) hiányzik)) találat)) Minden festékek ez a gyűjtemény ősz) Az a tény, hogy a sárga szín - nagyon nehéz. Sooo ritka az engedelmes sárga. Úgy tűnik, hogy van valami köze a pigment. Mindannyian hajlamosak igényel Layer 3 és a türelem.

Rimmel # 450 Sunny Days - sem kivétel. Bár ő mikroshimmer a készítményben, amitől nem könnyebb. Bald 3 réteg, fel fel. Lac túl nyugodt, de sokkal intenzívebb, mint Mavala. Szintén szép halvány bőrű)

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Avon - Napfény

5 olcsó sárga lakk

Avon Sunshine - gazdag, krémes sárga nélkül mikroshimmerov. Ő sűrű, szükséges volt, hogy hígítja a jogot, valahogy kitalálta. Aminek következtében kisebb problémák, mint az előző kettő, de még mindig nem a 3 réteg nem tett meg. Nem voltak olyan kopasz, így - vékonyabb) Plusz, szeretném megjegyezni, ecsettel fest Avon - nagyon tetszik, festeni kényelmes. Változatos manikűr narancs bulonkami. A tetején mindent elöntött a tetején, hogy tartsa jó)

Véleményem egy szép zheltyachok 🙂

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Oriflame - Sundance

5 olcsó sárga lakk

Nem vártam, hogy megtalálja egy ilyen gazdag érdekes szín közül lakkok márka! Bravó! Oriflame - Sundance krémes zselé, csak prozorachnuyu textúra. Emiatt van egy másik felülettel. Az árnyékban egy kicsit ryzhinki, én nagyon élveztem! És azonnal emlékeztette valahogy esik. Lac egy élénk, vidám, hordtam is szívesen!

5 olcsó sárga lakk

Szintén 3 ágyas, egyébként. Top tetején. Nem akartam kockáztatni, és kap kevesebb réteg kopasz foltok a képen) arra figyelmeztet, hogy halvány tudja kezelni a vörösök.

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Kína Glaze - Happy Go Lucky

5 olcsó sárga lakk

És a legtöbb engedelmes az összes cég Kína Glaze - Happy Go Lucky. Ez a sárga krém, amely egy finom ecsettel néha illeszkednek layer 2 kis körömvirág (kisujj, a gyűrű), és 3 nagy - közepes és nagy. Fedezett fel a tetejére. Úgy tűnik számomra, hogy együtt Avon Napfény veszi sárga sweet spot árnyékban. Csak sárga. Nem pasztell, nem ég. Ez a csaj :)

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

5 olcsó sárga lakk

Nézze meg közelebbről, hogy a sárga. Még előttünk meleg ősz és ez az utolsó lehetőség, hogy megengedhet magának egy világos manikűr 🙂

* Mavala lakkok, Avon, Oriflame, Kína Glaze bocsátani egy becsületes független felülvizsgálat blog

Ha talál egy hibát, kérjük, válasszon egy darab szövegét, majd nyomja meg a Ctrl + Enter.

Kapcsolódó cikkek