40 értékelés alapján körülbelül Medici St. Petersburg g Kemskaya Street, 1

Szeretném megköszönni Baranenko Marina Yu az érzékenységet mutató és tapintat a szakmai megközelítés és a kiváló teljesítményt. Tettem intim lövés előtt hosszú választotta orvos és klinika, és örülök, hogy döntött a Medici. Ön biztos lehet abban az eredményeket! Köszönjük!







Szeretném kifejezni külön köszönet a lányoknak a kozmetikusok „Medici” elvégzéséért rehabilitációs eljárások után mammoplasty és abdomino. Volt egy nehéz és bonyolult művelet hasznosítás nem lenne ilyen nyugodt és kiszámítható, ha nem nekik. Hálás vagyok minden a lányok külön - és Marina Yu és Anna Yurevna és Natalia Ekshibarovoy. Igaz szakemberek és pszichológusok jó! )))

Hála római Anatoljevics Chumak, puha kezét, és egy szép felvonó Aptos szálak. Amikor kiválasztod a szakember Aptos, Roman Anatoljevics azonnal bizalmat, t. Hogy. Ő nem csak egy kozmetikus, egy gyakorló plasztikai sebész. Ez is nagyon kellemes és figyelmes, hogy a női tulajdonságok.

Szeretnék köszönetet mondani a jó sebész Batalov Ilya Harisovich! Ő egy profi, érzékeny és figyelmes! Kértem egy mellfelvarrás, mell nem volt jó formában, miután három gyerek és a nagy súly ingadozás. Mivel a művelet nem volt sok idő, de az eredmény már elképesztő! Hamarosan újra képes volt szép ruhákat viselnek, de nem csúnya támogató mellények! Köszönöm, Ilya Harisovich!

Én egy kis RV Chumakov láb korrekció, zsírleszívás térd területén, és nem várható ilyen ragyogó eredményt. Azt teljesítette az ajánlásokat az orvosok viselt kompressziós harisnya és a sport terhelés. A felépülés gyors és szinte fájdalommentes. Effect zsírleszívás után nagyon fényes! Annak ellenére, hogy az visszafordítani nem sok zsírt, a bőr nagyon jó poodtyanulas térd és nézd nagyon elegánsan! Egyenes fiatal! Azt szeretném mondani, egy nagy köszönet az egész csapat az orvosok, akkor a fiatal, de már a valóság. további ›

Általában nem írok kritikát, de a művelet nehéz hallgatni. Tettem egy endoszkópos homlok rakodó és templomok sebész Medici - Jankowski NL Rehabilitation mint ilyen, nehéz és hosszú, nem, én most töltöttem néhány napot otthon, majd elment a múzeumok, végül felmászott a végén a nyaralás orosz Múzeum találkozott a barátaival. És senki, ismétlem, senki! Azt sem tudom, csinálok op. Sokan tették a bókokat, nézek szép, valószínűleg jól kipihent, frissebb. további ›

Köszönöm tőlem, és a férjem körül kreatív és profi csapat MEDICI klinikán én sikeres működéshez szemhéjplasztika. Legyen valaki ezt egyszerűnek tűnhet, és nagy művelet, de nekem, a 22 éves, ez lett a megváltás! A művelet nem római A. Chumak, nagyon hálás vagyok neki azért, ahogyan ő segített kijavítani a természetes hátrány. Nagyon hung felső szemhéj, szempillák tettem a műtét előtt nem festett, mert bármilyen tinta volna összeomlott. további ›







Növeli mellek Batalov Ilya Harisovich Medici a klinikán. Ez maradt a pozitív benyomás, és az eredmény nagyon boldog. A klinika nagyon tiszta és kényelmes, nincs szaga, a kórház, a személyzet barátságos és udvarias, segít, arra utal, sőt 10-szer kérni ugyanezt - nem gerjed haragra. Ilya Harisovich nagyon alapos tartott nekem előadást a lehetőségek elhelyezése implantátumok és a hozzáférés, azt mondta nekem, hogy miért kínál ilyen opció - azaz, hogy egyenesen annak alátámasztására, hogy ezt. további ›

Kétszer tette lipomodelirovanie a Chumak R. A. Nagyon jó és hozzáértő sebész. Az első alkalommal csináltam „test tite” a hát és a csípő, és megvan egy nagyon jó eredmény. És onnantól kezdve csak azt akartam, hogy élesíteni az egész testet, és a második alkalommal volt a térde és válla fölött a könyök. A második alkalommal már nem volt ijesztő, t. Hogy. Biztos volt a sebész. Bár a zsír szivattyúzzák ki egy kicsit, alakja kezek és lábak lett sokkal jobb, természetesen nem azonnal, de amikor a duzzanat lement. Roman A. nagyon ügyes munka zsírleszívás után. további ›

Hatalmas köszönet minden barátságos és nagyon profi személyzet a Medici! A szépség csak neked! Külön köszönet a kozmetikai sebészeti klinikák - Natalia L. Jankowski. Az eredmény az ő munkája ma már a minden, és én nem is elrejteni azt a tényt annak működését. Minden szuper, nagyon boldog vagyok, kiderült, én műtét, 32 éves korában, mint egy fiatal és sikeres, de biztos vagyok benne, hogy kitűnően befektetés a szépség és az a tény, hogy túlélte a lehető legtovább.

Csinálok a Medici római A. Chumak alsó és felső szemhéjplasztika. Nagyon elégedett, hogyan lehet az eredmény, és szeretnék köszönetet mondani érte! Lehet, hogy valaki ezt a műveletet úgy tűnik, jelentéktelen, de nekem ez nagyon sokat jelent. Sok éven át szenvedett a kiugró felső szemhéj, megengedhetünk egy szép smink, mert még superstoykie árnyékok csúszott a ránc, felvetette a koromat, annyira kínos néha úgy érezte. És most egészen körül. további ›

Tegnap végre szakított kompressziós overall után hasplasztika)))) két hónappal az élet egy báb mögött! Ilya Harisovich - Te egy varázsló! Figyelembe véve a bonyolult forráskódot, látom, hogy minden megtörtént a szuper-duper! A varrat alacsony, egyértelmű, hogy a nyáron lesz képes viselni vékony ruhák és szoknyák. Figyeljük meg, hogy szívesen tekintem tükörképét tükrök, kirakatok. Általában vásárlás már szórakoztató. Köszönöm, Ilya Harisovich a kezét, a szakszerűség, a támogatást. további ›

Ilya Batalov csodálatos orvos, sebész, arany kezét! Megadta a mell korrekció, korrigálva a nem csak a hatása a szoptatás után, hanem javítja a forma, ami az volt, hogy minden terhesség. Mell lesz szimmetrikus, szigorodtak. Munka! És a hasznosítás nem szörnyű, mint a hálózat írni. Összehasonlítva az eredmény általában nonszensz! Napról-napra egyre könnyebbé válik, hogy hogyan kell gyógyítani ízületek és örvendezzünk, hangulat csak pozitív! Azt legalább volt a helyzet!

Nagyon remélem, hogy a kísérlet a lézer lesz az utolsó kísérletet az arc és a szeplők :) Két hete eltávolították a pigmentet a bőrgyógyász Medici Rayemaa RM Most (szeplők) szinte láthatatlan! Valami, ami még soha nem történt meg, nem peeling nem ad ilyen eredményt. Várom a nyári, és nézd meg az eredményt tárolja. Védelem természetesen kell használni, erre, már megszokott. :)

Az ünnepek után jönnek dolgozni már frissített, kollégái nem mondott semmit a működésük, hogy különleges, és nem várnak a reakciót, éppen ellenkezőleg, nem akarnak megmagyarázni semmit, ha kérnek, és am másrészt, szeretném látni a reakciót. De nekem úgy tűnik, hogy az eredmény nem lehet figyelmen kívül hagyni, tekintettel arra, hogy korábban a mell mérete 0-1, és most 2, 5-3 :)) működtetjük Batalov Ilya Harisovich választott beleértve a véleménye. Ezért hálámat és a sebész és a betegek, hogy esik a műtét után. további ›

Én elégedett volt konverzióval «MEDICI» klinikán. Javítás a kisajkak készült helyi érzéstelenítésben, számomra ez egy plusz, hogy miért végül úgy döntött, ezt a klinikát. Tetszett az egész orvos, hozzáállás, hangulat, tanács, és így. D. működik orvos Batalov Ilya Harisovich. Találtam néhány vélemény róla, és úgy döntött, hogy elhagyja őt. Mégis, a művelet szenvedett, minden tökéletesen meggyógyult, és van valami mondani.




Kapcsolódó cikkek