2 éve együtt, mi a következő lépés, a szócsöve Petrozavodsk

Azt kell figyelmeztetni, ez nem egy vallomás, nem kér segítséget.
Ez az én valós helyzetet.
Mi már évek óta együtt majdnem 3 éve, én 24, ő idősebb nálam, majdnem kétszer. Előző házasságából maradt két gyerek, vettem őket, mint a saját, művelt, zhuril stb






Minden jó lenne, de. de abban a tényben rejlik, hogy miután több mint két éve él együtt mindannyian mindig kezdett figyelni a részletekre. On úgynevezett élet. A bosszantó, hogy én vagyok a rendszergazda (eredetileg ez volt), majd nem vylazhu mert egy számítógép, - ő szüntelenül kezdett játszani WOW (én iskolába - autodidakta módon tanult).
Valójában - a tökéletes család, de szokás szerint harangjáték a „NEM”. De ez, hogy mi egymásnak nem értem. Amint sozhus a számítógép - a botrány - „Mit munka után még mindig ül a számítógép, elég, ugye nem fizetnek érte, és hasonszőrű ..” Ha hazajövök, és látni a számítógép a játék - „Köszönöm a vacsorát stb „, és lefekszem. Minden (mindkettőnknek) bosszantó.
I - nem egy konfliktus személy, ez az enyém és a barátai azt mondják, hogy - olyan, mint egy tógát. De minden alkalommal van valamilyen szál kuynya, és a program ismétlődik, akkor - seggfej, Nick nem keresnek, beleegyeztem, hogy Nuquí néked, hogy összeházasodnak, és hasonszőrű.
Tegyél meg egy állítás ugyanaz, akkor otthon ülni - kész akár ebéd, stb Nagyjából, én magam nem tud mindent megtenni, majd nakuy feleségét.

Általában, sőt, én kérjen tanácsot arról, hogy továbbra is.

Mielőtt írta elviselt 3 hónap. Elnézést a zavart, de kérem válaszoljon, aki, mint ő megértette. és hogy tanácsot ad.

Nem értik meg egymást. És előtte volt ??
A korkülönbség lenyűgöző.







És hogy gyermekei tartoznak a kapcsolat?

Nagyjából, én magam nem tud mindent megtenni, majd nakuy feleségét.

Ha van kapcsolat a feleségemmel ezen a szinten, nem értem, hogy mit tart. Válás - félórás ügy.

Megőrizni a kapcsolatot az általános helyzet, akkor próbáljon meg olyan közös termelési tevékenységet (sport, a tánc keresztszemes), hogy tartsa a közös nyaralás, vagy megváltoztatni a helyzetet. Bár néha ez elválasztja még erősebb.

* Kivonat * Megértem, hogy a fiatal gyermek él felnőtt és sikeres hölgyek saját költségükön, hogy az utat az életben. Még kissé helyeselte. De amikor egy felnőtt nő maga nem került sor az életemben (jól értettem?) És úgy néz ki a fiatalembert kenyérkeresôként - csak egy nagy szerelem is indokolja egy ilyen kapcsolat. Ha szeretsz (lásd. Az alábbi ábrát) nincs, akkor ne lopj időt otthon és egy nő.

2 éve együtt, mi a következő lépés, a szócsöve Petrozavodsk

nada leülni és beszélgetni pontosan ki, hogy a bosszantó és miért, nehéz, de szükséges, és valójában minden nap csak csaholt Izz rutinszerű for-pound a koporsóban magát

A kérdés megvitatását követően. Mint lehetőség változtatni a életmód.
Valahol itt Szibériában, például.

Duck pénz nem létezik olyan lehetőség, nem egy kört menni valahová.

Nos, ez a vége. Szétszórt és telepedett le. Inkább elmentem, és megnyugodott. Nekuy húzza a macska farka. Tudtam - én, és ez jobb, hogy nem folytatja, és nem pedig kín extra és felesleges várakozásokat. Ce la vie. ) Ha valami úgy döntött, meg kell lefordítani valóság. És meg kell, hogy képes legyen felismerni a hiba, ha hiba történt sokáig, már hosszú ideje, és ez nagyon nehéz korrigálni.

Köszönjük a támogatást, és végül arra a következtetésre jutott: „Figyelj arra, amit mondasz, hogy a barátok és a család, akkor is, ha úgy tűnik, hogy, hogy mindegyik rossz, és nem érti a helyzetet minden szempontból van egy szemernyi értelme!”

Elvált? Ne jól értem?

Még hivatalosan - nem, de a jövő héten fog menni az anyakönyvvezető, hogy írjon malyavu

Előbb vagy utóbb, azt akarja, hogy a gyermekek.
Kívánom, hogy az elválás nem volt túl fájdalmas. Lehet, hogy ez valamiféle következtetéseket.

Mi van, ha nem akar? Lemma szünetek?




Kapcsolódó cikkek