14 éves testreszabót Haven dzharel

Ez csak egy plusz apa. azzal foglalkozik, hogy a fia, irányítja az energia a fiú a helyes irányba, nem igaz. Azt nem mondom, amikor a fiú a motorversenyzés fia egyik lovas.
Gyerek megy szüleik nyomában amikor adnak méltó példa.
Én is két keréken, mert az apám, és ez azért van, mert az apja. és a vas nem vagyok hülye, mert az apám, hogy vigyen el a garázsban. és én mindent megteszek, hogy én gyerek nőtt fel a megfelelő értékeket.
hogy az ember és az ő atyja méltó tiszteletet.

Számomra úgy tűnik, nincs, hogy van egy előnye, formájában apja műhelyében, és az a tény, hogy ő kihasználta ezt, és tett valamit a saját. Igen, az alapján a moped keveset lehet tenni, de elment és összegyűjtött. Ez már nagy. És az apja büszke, hogy a felvetett egy fia, hogy azok az értékek hasonlóak. Remélem, továbbra is marad, és továbbra is az apja munkáját.

A nagyvárosokban, mint Szentpéterváron és Moszkvában, a legtöbb tizenéves kaparja össze az alfa egy élelmiszerbolt hipermarket, vagy bármilyen malokubaturnoe S / H és elméleti valamit ezen az alapon, hogy összegyűjtse a kiváló minőségű, nincs kék szigetelőszalaggal és a festék a tartályból. Lehetőségek dofiga árú lézeres vágás, CNC marás, porfestő, továbbra is meg az a személy, aki a főzés és bármit megtehetsz.
De a probléma gyakran, hogy nagyon kevés ember ebben a korban elegendő technikai tudást és művészi ízlés, valamint a kitartás és a vágy, hogy tegyen valamit, a többség elég vezetni egy bozontos széken a yard. Ezért, ha van valaki az idősebb, aki ebben a témában gyakran döntő tényező.
Csak akkor lehetünk boldogok a fickót.

Alkotó moped igen alkalmas 14 év, akkor könnyebb csak Lego. Az egyetlen dolog, amely előírja, hogy a jelentős beruházási és erőfeszítés előkészítése és festés.
A többi szerelvény gyakorlatilag folyik ki a részleteket, hogy elsajátította bárki, aki tudja, hogyan kell használni a kulcs. De a koncepció egy moped, a gondolkodásmód 14 éves fiú, lenyűgöző, bár találkozott már ilyen oldtimer.

És te mozgó hátsó az állvány, amikor faragott? ;)
Apa - világos és apa, hogy segítsen fickó. De a kritika önmagában tömeg hasonló a helyzet, amikor nem nagyon sikeres emberek látni egy szép, fiatal lány egy luxus autó és azonnal tegye az ítéletet nem lehet kétséges - „! Suck” A lány zavartan, ő szerzett. Teljes a szakmai és tele van lehetőségekkel a városban tehetség nem lusta emberek. És Toda emberek kezdeni ürügy - „még nem ismert, az apja is ..” És így tovább. A koporsó csak nyitva. Vannak képesek az emberek csak tehetséges szülők, a gének és a megfelelő nevelés - nem üres frázis. Ezért nem járnak meggondolatlanul. Kid - jól sikerült.