10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

Egy másik ötlet a gyermekkortól. Színes sorsot is díszített kedvenc kerékpár küllők.

1. Először is, vágja a csövet hosszában és keresztben, majd apró darabokra.

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb
10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

2. Kezdje viselet darabjai csövek különböző színek a küllők a kerékpár.

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

5. Vákuum csomagolás saját kezűleg

Hogy a termékek megtartják frissességét hosszabb, akkor kell tárolni vákuum csomagot.

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

Ahhoz, hogy egy ilyen csomag a kezét, akkor szüksége lesz egy zsák húr zár és a csövet.

1. Helyezze a csomagban a kívánt termékeket.

2. Helyezzük a csövet csomagot.

3. Zárja le a csomagot.

4. A cső fújja ki a levegőt, és gyorsan zárja le a csomagot.

6. Ötletek csövek: tartó láncok

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

Annak érdekében, hogy a lánc, gyöngyök, nyakláncok és nyakékek nem kusza, és akkor bármikor, hogy gyorsan és fel, használja a csőbe.

Egyszerűen menet át a láncot egy cső, és rögzítse.

Különböző láncok és gyöngyök használhatja tekercs különböző méretekben.

7. Crafts a csövek: szifon

Csatlakoztassa a két csövet, hogy hozzon létre egy design egy érdekes tudományos kísérletet, és azt mutatják, a gyerekek, hogy a szifont.

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

Szifon egy hasonló szerkezetet U betű, amelyen keresztül a folyadék felfelé áramlik segítség nélkül hordalék. A gravitáció miatt a víz áramlását a csövön, és csökkenti az abban uralkodó nyomás.

Ennek eredményeként, a vizet a tartály felső miatt a légköri nyomás, legyőzi a gravitációs erő és a rövid végén a cső elkezd folyni felfelé. A víz fog folyni, amíg annak szintje a tartályban alacsonyabb, mint a víz szintje a másik tartályban.

1. Ahhoz, hogy a szifon óvatosan hajlítsa egyik végét a cső és helyezze be egy másik csőbe.

2. Egy kis görgető csövet, hogy egy vonalba, és a két cső szükségtelen lyukak. Akkor roll up a hely szalag csatlakoztató csövek.

10 lifehack is lehetséges, hogy a tubus ivásra - 2. oldal - Szeretem hobby - a legjobb

3. Tegye főzőpohárba közelében egy mosogató tele vízzel.

4. Tegyen egy üvegcső, és elkezd egy szifon, szopás egy kis vizet a csövön keresztül.

5. A másik végét a cső az alsó héj, vagy egy másik üveg, állva az alábbiakban.

Észre fogja venni, hogy a víz áramlik az egyik poharat a másik.

Kapcsolódó cikkek