Cseréje gömbcsukló a Aveo T300

És így, a vásárlás után azonnal észrevette, hogy valahol valami podstukivaet ... dörömböl egy kicsit furcsa, egyenes vonalban bármilyen sebességnél a külső zajok nem kopog, ha jobbra és ha megy, gurul, volt egy furcsa csörgő időközönként.






Én vezettem a gödörbe, és rugdosni kezdte a kerekek, hogy megvizsgálja a felfüggesztést. Mi volt a meglepetés, amikor felfedeztem egy jó játék és a hang hisztérikus húzza a bal karját. Főzőlap, megjelenésű, voltak egész - jelenti labdát
Gyári Ball tartott acél szegecsek a kar:

Rohadt acél szegecsek


Mérlegelés, úgy döntöttem, hogy nem perverz, és távolítsa el a kart teljesen, és a helyén boncolgatni.
Ehhez felemelte az autó egy kézzel jack, kerék emelte, csökkentette az autó egy kicsit, hogy lenne egy féktárcsát pihent előre párnázott fagerenda, ezáltal összenyomja a rugót és eltávolítja a feszültséget a fenék kar (kar vett vízszintes helyzetben).







Ezután távolítsa el a két csavart a kar által, melyhez kapcsolódik a bölcső.


Távolítsuk el a csavart reteszelő csap labdát, amely lazítani feszes fenék rögzítő fülek, hajtott egy darab lefűrészelt csavarhúzóval.


Ezt követően, minden csak bekopogott egy ujj labdát, és meghúzta a kart!


Ahhoz, hogy távolítsa el a kart, hogy megszabaduljon a szegecsek, hogy egy sör a kézben darálók és levágta egy hosszú és unalmas. Vágja le a szükségességét, önmagában nem a labdát, és a karját, mint a szegecsek a lyukak a tolóerő - csak azért, hogy ne jöjjön. Vágjuk le a kupakot, kellett vezetni egy finom véső között a labdát, és a kar, és csak akkor, valami olyasmit, hogy levette!


Az új cég került a CTR a 650R. csavarokat kellett venni külön-külön (nem fog). Könnyebb volt, hogy összegyűjtse, csavarozott labda a kart, tegye az ujját, meghúzásakor, segítve feszítővas - Helyezze a csavarokat és húzza meg a kart.




Kapcsolódó cikkek