72 Meter

- És mi hryuchit éjjel, mint a trófea ló, már csapkodott függöny ...

- Miért hívja a vezérkari bambusz?

- Mivel a fa és gyorsan növekszik.







- Az a helyzet, mint mondják, az arcon; Nem akarom, hogy legyen az arcodon

- Majd gyűjteni egy szűk köre korlátozott emberek; támaszkodva közülük megfelelően kezelni és büntetni senkit.

- Én most időnként, néha gondolkozni.

- Ha nincs agya, hogy egy notebook és írni! Mindig azt teszem.

- Én tegnap először életemben gondolat, nézett, nézett, nézett az élet józanul és elborzadt.

- Értse meg te, szemlélődő attitűd az élet idegen számunkra, idegen ... Ez úgy történt, hogy az ókori görögök ... és a pokolba velük.

- elvtárs Parancsnok, engedélyt kér, hogy szabad legyen.

- elvtárs Parancsnok, engedélyt kérhet az összejövetel a hajó.

A hadosztályparancsnok nézett adminisztratív kötelezettség (őrök, kutyák, hiányzik a busz, a pokol, felkele, ismeretlen).

- Miért a napló úszik?

Adminisztratív (először, aki a saját rémült hadnagy consumptive mell) félve felvetett, kiszállt a pontokat.

- Megkérdezhetem, hogy miért a napló lebeg.

-Szóval ... ... az aránya a víz ... ... ő inkább ...

Hadnagy összerezzen és úgy néz ki sokáig.

Hadnagy összerezzen és úgy néz ki sokáig.

- Miért ... ... jelentkezzen úszik.

Hadnagy eltávolítjuk, elvitték, pumpált, préselt. A hadosztályparancsnok volt utalva a vizek, zsúfolt fin.

Írás a személyi file „együtt továbbítják az anyag egy részét.”

- És ez a pszichológia a standouts harci és politikai képzés ...

- ... hazudok, akkor álmodnak a leszerelési és hirtelen ...

- Patkány bolhákat szellőztetés lezuhanyozott közvetlenül az arcra.

- Igen, nem élnek az emberekre.

- Bites ... és halnak ...

- És tegnap aludtam egy párnát patkány ...

- Egy katona megtapasztalhatják az öröm, a személy előtt. Itt van egy ember ül elöl, és a katona ránéz ... és örült ... Szóval mit mondanak egy patkány.

- Van egy város, Sanya, a város! Színház! Mozi! Vannak nők, Sanya ... közvetlenül a járdán ... ... Elmész a járdán - és a nő megy ...







- Nem szeretem tölteni az éjszakát bolondok. Bármilyen szellemi elégedettség ...

- Ja, és a nő a minap kapott ...

- Vi-cha (vádlón) ... gyalogsági tiszt minta 1913 évjárat tájékoztatni fogja tiszti ülések »Elegy ... elégia, nem egy nő«, vagy azt mondani: »a csípője futottak, hogyan kell elkapni pisztráng«, és Vitya, az intelligencia messze meghaladja széklet azt mondta: "baba". És a nő töltötte a legjobb pillanataiban ez az éjszaka ...

- MIT kúszik a terhesség mandavoshki nedves. HUUU- Yu

- Igen, így az orr!

- Igen, így takarmány!

- Ellenőrizze a bója erő hat héja!

- Igen, nézd bója erő hat héja. Ellenőrzött bója erő hat héja. Bui szakadt ...

- PA-Euro-MU. (Tizenöt felkiáltójelek.) Pa-Th-edik nem Swifts. (Eye ón).

- Tehát ... Tasch kapitány második helyre ... ... és eltolás után az idő most felkészülni a karóra nem nyújt ... én bejelentett ... és fodrászat minden ...

- pachemu nem Swifts.

- TYK ... én ... időben ... nem adok időt ki ... ma ...

- pachemu NEM Swifts.

-Tyk. ... időben ... és fodrászat ...

- Dick fodrászüzlet, fasz! Miért nem?! Swifts

Hosszú csönd az állványon „csendben”, akkor:

Szükség ..

„Minden propil, de a haditengerészet nem szégyen!”

- Igen ... mi volt egy ... nem iszik ... egyáltalán semmit nem iszik egyáltalán ... a párt kizárták ... úgy gondolta, hogy ez az - mint az újság ... és ellentmondás minden ... vad ... a parancsnok azt a ravaszt, hogy megakadályozzák ... így ment ki ő és beteg ... volt egy allergia a parancsnok ... ... nem voltam hajlandó vele avtonomku menni ... és belerúgott ... és mit kell tenni ...

Szilárd, mint egy fa; repedezett, mint a kő; igyon semmit, hogy ég, majd vadul, mint mindent, ami mozog.

White Night, rózsavíz. Nyugodt. Az öböl lassan manőverező aknakereső. Kiterjedését. A híd három kinyújtott üvegezett felületei (három csésze mindegyik). A szem - kék. Air kristályt. Kárókatona próbál ülni egy zászlórúd. A hangszóró a kezében, és a turn:

Te valahol eh! Ku-da! Ez-ami-and-egy ilyen verseny-ku-ro-chen-ny pas pu-ac.

Reid: "... ász ... ász ... ász ..."

A rémület kárókatona lebontja és csapkodó szárnyakkal, legyek. Utána az egész öböl:

- Itt és repülni ... repülni ... az egy-Coy van ma-te-ri.

A dandárparancsnok le a pályáról, az ő csészék, sapkáját a szemébe, így senki sem vette észre. Az ő fáklyát a mérő és fél. Imbolygott a hajtogatott ajka egy cső, például:

- Nos ... Ki mögé-le-testületek. Íme, ... a nap ...

Igen itt, lakás ...

- Plose-fonat-a-dressing! (Jabbing ujjával.) Stump ... és nem tiszt ...

Commander kissé zavaros, óvatosan nem lélegzik:

- És dobd ... mosolygós ... mosolygós ...

- És? Mit mondtál, elvtárs parancsnok, hol? - kísérő kihajol buzgalommal

- Sel-Ros neki-to-to ... x-he-frame ...

A tiszti:

- ... és így tovább. Hadnagy Kuzin hozta magát egy állam teljes nepotrebnosgi és ebben az állapotban ment keresztül az ablakon számláló rövidáru és minden stand-up bábuk felemelte a ruhát, majd kihúzta ...




Kapcsolódó cikkek