4 speciális módja, hogy növelje a sebességet a sprint

Éljen a vezetés és pumpálja a testet, hogy a villámgyors fut versenyt.

4 speciális módja, hogy növelje a sebességet a sprint

Fut fel és le

Válasszon egy domb a ház mellett - és így tovább! „Annak érdekében, hogy a munka a gyorsulás, felfut ez a munka sebességét általában lerobbant” - javasolja az edző Calvin Morriss. Amikor fut felfelé test ferde kissé előre, valamint a gyorsítási fázisban. Lefutó dombok tesz egy lépést növelése és a vonatok a koordináció, mert a szervezet arra kényszerül, hogy alkalmazkodjanak a mozgás nagy sebességgel.

Szivattyú a quadok

A csirkecomb a versenyen semmi köze: a sebesség közvetlenül függ az erő, amivel át energiát a lábát a földre. Egy nagyszerű módja annak, hogy növelje meg - szivattyú quadok az edzőteremben. Sokan azt állítják, hogy a legjobb gyakorlat erre a célra - a felhúzás. Ha helyesen tette, akkor az a 90% izom.

Fordulj plyometrics

Ez az alapja a szakmai képzés sprinterek. Ugrani, és lovagolni a parkban valószínűleg nem a leginkább férfias módon a hétvégén, de. Szerint a Journal of erőnléti Research tervezett 10 hetes program horizontális ugrások és leugranak segít növelni a sebességet a sprint 5%.

Változtasd meg a megközelítés visszajátszások

Elszakadni a kezdő blokk, vagy megszökött a védelem, akkor kell fejleszteni robbanékony erő. Tehát, ha kell, hogy húzza a bárban. „Ha általában nem 3 db 8 ismétlést, próbálja meg 8 db 3 ismétlés” - tanácsolja Morriss. A teljes száma nem változik, de a hasznosítási szakaszban a sebesség nő. Naquin más állásra 10 kg, pihenni, szükség szerint, és nem minden ismétlés, amilyen gyorsan csak lehetséges. Hidd el, akkor szivattyú a nagy sebesség!

Növelem a sebességet a sprint nem szükséges, hogy tetszik)))
de olvastam a cikket, tudomásul veszi, ha bárki kérdezi, én tudom, mit kell mondani, és tudom ajánlani egy pár technikák ismerete esetén)))
Vagy csak dobjon egy linket erre a cikkre, és nem próbálja, hogy okos, de maga az ember minden író és hogyan kell készíteni)))

Meg kell sprint középiskolás akadtak nehézségek. Nem tudom, mi van kötve, de a nagy futásteljesítmény hosszú ideig, hogy jobban. Vagyok hosszú lábait, miközben tuningolás, és a rövid távolság vége. Ezért úgy döntök, a kereszt, így van ideje, hogy lassan melegszik fel, és a végén előzni minden. Végtére is, nem számít, milyen számot kezdi el, ami még fontosabb, hogyan jön a futás a célba. -)))

Kapcsolódó cikkek