30 Tanácsok sámán, aki kell észrevenni - Home Moms

30 Tanácsok sámán, aki kell észrevenni - Home Moms
Kedves napló, valamint a barátaim, az előfizetők folyamatosan próbálják betölteni az agy által olvasott vagy másnak, kivéve ASU-ASU nem tudok többet mondani, mert ez a két rendeletek tették érződnek szakadt agy kéri olvasás élelmiszer test jógaórák és én csak szeretnék aludni magát. Olvasás másnap beleberden rábukkantam 30 tanácsok és a sámán a jelek, hogy meg kell észrevenni tanácsára ezt. Kiderült, nem az egyik volt olyan okos, azt már régóta engedélyezett magának ezeket a jeleket, és próbálja élni tartása, különösen az utolsó előtti bekezdés megmutattam férje - „Nos, látod, még az ősi sámánok egyetértenek velem is nem tudom megmenteni különösen a termékeket, így anyám tanított . nos, ez az én személyes véleményem akkor mindenkit. Minden szeretet és. Smack Smack







* Ha sétál az utcán, és lát egy tollat ​​a földön fekvő, vedd fel, és azokat otthon, akkor tedd egy vázában, tegye le, vagy akár csak fel a polcra. Ez egy erős amulett, ajándékozta meg az ég. Szellemek észrevenni az ilyen jeleket.

* Gyűjtsük össze a kövek a folyók. Ők rendelkeznek nagy erőt és energiát. (Children úgy, hogy a vonat egy csomó kő különösen a tenger felől, a legidősebb fiú, így nem okaschalsya sabiratel hogy én poloainu dobás, de ő emlékszik minden volt, hogy egy jó pohár tálcával, letette a kövek, nos, én meg, hogy a neki, hogy elveszi rúna)

* Minden eszközzel megpróbál segíteni másoknak. Ha nem tud örömet, vagy legalábbis nem károsítják.

* A nehézségek - formalitás! Komoly nehézségek - ez komoly, de nem hivatalosan. Ott az ég, néha a felhők mögött, de megéri a fáradságot (ülni a gépen, például), és ezek a felhők felett látod ugyanazt a kék ég. Békét minden!

* Ahhoz, hogy közelebb az álom, néha elég ahhoz, hogy legalább egy lépést. Ne félj a nehézségek, mindig vannak és lesznek. Fehér út mindenkinek, minden a törekvések!

* Legalább egy órát, kifizeti a csend ... Ez van szüksége, valamint a kommunikáció. (Ó, milyen jól, hogy nem elég, különösen akkor, ha a gyermek betöltötte a házat, és ez a boldogság. Az egyik mentő fürdő is, legalább 10 percen keresztül. De én ).

* Az a képesség, hogy a szeretet - a legfőbb képesség, hogy a földön van. Tanuld meg szeretni mindenkit, még az ellenséget!

* Ne dobja szemetet a vízbe. Nem. Spirit vizet lehet nagyon dühös. Megbékíteni a víz Spirit lehet a vízben, hogy dobja a kenyér, tej, érméket.

* Általában hívjuk múltját aranykora, arany nap. Ez egy tévedés. Fontos megérteni, hogy minden jön egy pont az életedben - csak mi az arany idő.

* Ha van egy cél, hogy megváltoztassuk a világot, megváltoztatni magát először. Tanuld meg élvezni az energia az öröm és a szeretet energiája. Ezek a legfontosabb pillanatokat és tapasztalatok a személy. Smiles, nevetés, öröm, óriási teljesítmény. Amikor megtanulod ezt, érdemes benézni a „szeretet”.

* Van egy nagyon jó mondás: „Ne legyen gyér kezét az adó,” mindig azt mondják alkalmazása során. Ha lehetséges, próbálja meg, hogy pénzt a szegények és rászorulók. Nem számít, mi lesz az összeg a folyamatban fontos.

* Az élet - egy pokoli egy rövid ideig. Ne pazarold el a káromkodás és a könnyek, káromkodás és az alkohol! Akkor nem jó, hogy a gyermekek, a pihenni, és nem sok más szép dolgokat!







* Ha a szeretett ember kezdett mérges rád, ha nem lehet hibáztatni - megölelni és tartsa szorosan, akkor megnyugszik. nos, csak csinálni. Zárt és Smack Smack levegő puszi.

* Ha rossz a szíve, és úgy érzi, a fáradtság, csak énekelni ... Énekelj, amit a szíved vágyait. Néha azt is szeretnék beszélni ...

* Nincs tökéletes vallás és hit, nincs rosszabb közülük egy az Isten. Ezért imádkozzatok, akinek akarsz, de ne feledje, hogy nagyon fontos parancsolat: élő lelkiismerete szerint, tiszteletben tartja az ősök, a szeretet.
Mindig emlékezni: nincs igazi vallás maga, nem a legtöbb helyes hit legokosabb papok különböző szekták. Isten egy. Isten - a csúcsra a hegy, és a különböző hit és a vallás - közeledik a csúcs. Imádkozzatok akinek akarsz, de tudja: a fő cél az, hogy ne legyen bűn nélkül, és hogy elérje, és hogy megismerjük Istent.

* Ha úgy döntött, hogy tegyen valamit róla, nem kétséges magad. A félelem miatt letér a helyes út, mert ez a fő eszköze minden rossz. Ebben az esetben ne veszítsék el a reményt, ha az első alkalommal valami nem működött. Minden kis győzelem hozza a Nagy.

* Ne feledje, egy nagyon fontos dolog az életben: mindenki megkapja a megérdemelt. A problémák elkerülése érdekében a lelkedben, a gondolatok, akkor a probléma nem fogja elérni a tested.

* Az élet felé fordulnak akkor, lehet más helyeken, de kevesen értik, mit csinál, és kapcsolja be. Minden rossz gondolatok mások felé fordulok. Minden irigység is van a végén. És miért van rá szükség? Élő biztonságosan és méretű ... irigység lehetetlen, és nem szükséges. Nos, van ez a személy egy nagy autó, de arca van valami, hogy ő autó jobb, ha nem ... Arany - általában piszkos fém, ő semmi irigység. Smile gyakrabban, és mosolyogni járókelők, túl közel, sőt maga az élet.

* Szeretné tartani, hogy tiszteletben tartja mások. A jó, hogy visszatér a jó a rosszat választ közöny. A férfi már ártott, még akkor szenved az a tény, hogy nem fizet a figyelmét.

* Ne igyon alkoholt. Ne igyon. Az alkohol tönkreteszi a test, a szellem és a lélek. Nem iszom sok éve, jól, csak nem akarom, az agyam nem tudja elviselni az alkohol feje fáj rettenetesen. Ha egy sámán, vagy ezoterikus, vagy valaki más foglalkozik ezeket a dolgokat, és inni, ez azt jelenti, hogy hamarosan elfogy az összes erők, szellemek akkor büntetik. Alkohol nem öl, nem csinál semmi hülyeséget. A pihenni - van egy kád, annak érdekében, hogy jól érezze magát - vannak dalok annak érdekében, hogy megtalálják a közös nyelvet - van tea, hanem azért, hogy legyen alaposan ismeri a nőt - az, hogy a végén, édességet ...

* Arról, hogy mi soha nem bántam meg túl sok. Minden, ami történik, történik az lesz a szeszes italok, és mind a jobb.

* Rocks, hasonló megjelenésű állat, minden ceremónia nélkül nem veheti őket, különben akkor önbeteljesítő jóslat.
Ha úgy találja, egy ilyen kő és azt szeretné, hogy haza őket, lásd a szellem mester a helyet azzal a kéréssel, hogy egy követ, és rávenni, hogy áldozatul. Ezután fedjük be egy kő a földön fehér ruhával, és megteszi.

* Hallgat a jó zenét megtisztítsa magát a negatív energia halmozódott a nap folyamán. Zene - egyfajta meditáció, amely vezethet, hogy az élet és a harmónia önmagával.
* Ahhoz, hogy jobban lélegzik, így nem nyomják meg a szív, tudja, hogyan kell sírni ...

* Amikor egy nő vásárol a termékeket ő vásárol a következő napokban a boldogság a családjának. Minden friss, gyönyörű, lágy és kellemes illatú zöldség vagy gyümölcs - ez a nap boldog és nyugodt életmód ebben a családban. A férfi, a maga részéről be kell nyújtania egy nő pénzt, így ő lehet választani a legmagasabb minőségű termékeket. A család, amely megment a termékek leromlik, és szerencsétlen, mint a megtakarítási termékekre vonatkozó - megtakarítja a boldogság a saját rokonai.

* Ha úgy érzi, hogy tévedsz, és aggódik valami, elkezd végrehajtani sima mozdulatok formájában tánc. Lesz kap az energia pályára, és törölje az elme a szenvedéstől.

Legalább egy órát, fizet a csend ... ó, milyen néha sooooo akar tiiiishiiiny.

Szeretné tartani, hogy tiszteletben tartja mások. A jó, hogy visszatér a jó a rosszat választ közöny. A férfi már ártott, még akkor szenved az a tény, hogy nem fizet a figyelmét. olyasmi, mint én, csak most kezd valahogy sértettek a gonosz, de igyekszem a legjobb tudásom szerint kiirtani.

Bármi nem bántam, de amint van egy sanda kakaó kár, mert megpróbálja a legjobb, hogy felszámolására.

Ahhoz, hogy jobb légzés, így nem nyomják meg a szív, tudja, hogyan kell sírni ...
és hogy van egy probléma

Ha úgy érzi, hogy tévedsz, és aggódik valami, elkezd végrehajtani sima mozdulatok formájában tánc. Lesz kap az energia pályára, és törölje az elme a szenvedéstől. ez nehéz nekem adni.




Kapcsolódó cikkek