15 évvel később - piros Ivan - feltárta a titkot a halál Igor Sorin

Andrei Grigoriev, Apollo először beszélt a halál a hivatalos verzió Sorin. „A verzió, amit mondtam anyámnak Igor és ebből a hajam égnek áll - emberölés magam tanultam ennek csak egy évvel ezelőtt a néhány csetepaté a lakásban megfordult a nyakát, elvégezni és elhelyezni, majd az úgynevezett .. a rendőrség és a mentőket, - az énekes -. Azok, akik az egészet fizetett ki rendesen (mert nem volt egy hétköznapi ember, egy szupersztár!), és kivonult az országból. "

Grigoriev, Apolló azt mondta, hogy Sorin meglátogatott a kórházban - ő volt eszméleténél. „Nem volt zúzódások a hetedik emeleten esel nélkül zúzódások -.? Folytatás” Ivan a vörös. „- Azt csak forgatta a nyakát néhány karate.”

Szerint Grigoriev-Apollo, a rajongók még mindig emlékszem Igor Sorin - írta a „Twitter”, széttárta a fényképeket. „Van néhány kórusok regisztrált a soundtrack - elhagytuk a hangja Igor Sorin Azaz, ő velünk van még énekel szinte minden alkalommal.” - mondta az énekes.

Ami az új énekes a csoport, úgy, mint elődje, „Ivanushka” talált véletlenül. „Casting volt, de nem volt mit baleset volt: .. És Oleg, és egy új énekese - Cyril Turichenko érkeztünk producer Igor Matviyenko Odessza néhány napra, este elment a karaoke jött hozzánk egy fiú és egy izgatott hang. kínált együtt énekelni a dalt „Snegiri”, - mondja Andrej Grigorjev Apollo - mondtam., ahol a párt magas, nem tudok énekelni, ez Oleg énekel mondta éneklek, és ő adott - 1-1 hét múlva ..! hívtam, jött Moszkva meghallgatásra, és lett „Ivanushka”.

Most, ahogy mondta Grigorjev, az Apollo, a csoport két Kirill, így lehet minden nap, hogy köztük és kívánj. Elmondása szerint, minden rejtett biztosan valóra.