133. cikke a Ptk oszthatatlan dolgok 2019-ben

1. Dolog, amely a megosztott természetben lehetetlen anélkül, hogy a rombolás, kár, hogy a dolgok, vagy módosítsa a cél, és amely áll a hátsó, mint egy tárgy a tulajdonjogok, oszthatatlan dolog, és ha azt alkatrészeket.

2. cseréje egyes összetevői oszthatatlan dolog más alkatrészek előfordulási nem jár más dolog, feltéve, hogy az alapvető tulajdonságait dolgok vannak tárolva.

3. A büntetés lehet levonni, hogy az oszthatatlan dolog csak egészében, kivéve, ha a törvény vagy bírósági aktus nem meghatározott a kiosztásának lehetőségét része holmiját, köztük értékesítés céljából külön.

4. Kapcsolatok vonatkozó részvény a tulajdonában oszthatatlan dolog szabályok az irányadók a 16. fejezet cikke 1168 a jelen Kódex.

vita a cikket

Kérdések a cikket

Érdeklődtem a lakás rész az ex-férjével, és miután a válasz egy új kérdést: vettem egy lakást a jelzálog a házasságkötés előtt. Már volt egy gyerek az első polgári házasságot. Aztán férjhez ment, és radila második gyermeke, és megtéríti mat.kapitalom jelzálog, hagyta a társadalmi elkötelezettség, amely kiemeli az aránya a család minden tagja, és tévesen száma muzhu.U a lakásom 9/10 részesedése férje és 2 gyermek 1 / 30 részvény. Most elvált, és élek az anyámmal gyermekei. Tudomásul veszem, hogy maga sarokba, de ez igazságtalan. Ez már két gyermeke van. Ez vyberaem és vettem egy lakást. És ez a dzsigoló kaptam munkát, és kénytelen megtanulni Provóban vásárolt egy autót (ő már összetört úton van, így ha meg akarja osztani a válás autó vettem magamnak házasság előtt), és ő lett kevesebb pit.Ya gondolta, hogy a bíróság figyelembe veszi az összes árnyalatokat és kényszeríteni, hogy eladja nekem részesedése. És most ítélve a tanácsát ajánlani neki, hogy vásároljon a részesedését, és hagyjuk neki mindent én shoke.Kstati, nincs pénze, hogy megvásárolja a részemet, mert znachitlno több mint részesedése. K: számíthat arra, hogy a bíróság, figyelembe véve a fenti izozhennoe kötelezheti a volt férje, hogy eladja nekem részesedése. Ha még nem, a bíróság kell, hogy a követelést a sík szakasz jellegű, és kérjen visszaváltását részesedése alapján az értékelési dokumentum, vagy egyszerűen hez, hogy vásárolják vissza a tét megfelelő árat értékének részemet. És ha túl vagyok elveszíteni igyekezetem, vagy a gyermekek aránya hagyhatnak vele (mint a bónusz).

férj meghalt anélkül, hogy elhagyná az akarat, örökséget, hogy felesége és két gyerek édesanyja. Hogyan kiosztani egy részét az anyja részesedése kisebb, mint

133. cikk szerint a CPC RF / első bekezdés / tétel elismert oszthatatlan, ha partíció természetbeni lehetetlen anélkül, hogy módosítaná a rendeltetési helyére, és ha a sík részen a természetben egyszerűen lehetetlen, mert a kis százalékában az egyik a két tulajdonos?

PPT.RU - Power. Jobb. Adók. üzleti

Kapcsolódó cikkek