10 tipp, hogy megtalálják a szeretet és a férjhez - blog otthon és a család - kapcsolatok - blogok pandaland

Barátaim között vannak nők, akik sikerült férjhez többször, amelynek a kis gyerekek, és vannak olyanok, akik szerencsétlen szerelmi ügyek. Én 29 éves gondolta, hogy valószínűleg soha nem házasodnak, mert a hozzáállása a típus, amely visszatartja a férfiak: karrieristák, self-Maid, az autonómia, a függetlenség. De életemben szerelme volt, és talán ez megváltozott én és a férjem. Azonban az első dolog az első. Miért lett ilyen szép, jól ne vegye feleségül? És mit kell tenni, hogy a becsület és a hangja Waltz Mendelssohn?


1) Kezdjük az egyszerű dolgokat. Lányok! Légy nőies, kacér és játékos. „Gyerünk!” - most úgy gondolja, bármilyen lány. De miért kérdezed egyet? Sokszor észre, hogy animált hím cég, amely megkapja játékos lány. Nem vulgáris, de játékos. Sok dolog származik gyerekkorunkban. Amikor kicsik voltunk, anya és apa szidta velünk közösségben a fiúk, és a tanárok az iskolában arra ösztönözték hangsúlyozta hideg és megközelíthetetlen viselkedését. Ennek eredményeként lettünk néhány uchilok képviseli magát Júlia szíve. Ébredjen lányok! Juliet elvesztette a szüzességét 14 évesen! Ha ez ugyanaz, mint te, ő halt volna meg az öregségi kövér matróna. A kérdés az, hogy miért olyan népszerű mindenféle regények, mint a „fekete-fehér”? Igen, mert mi szorult, és félnek, hogy megmutassák a nőiesség, szexualitás, érdeklődés. Úgy nézel ki - néhány személy lányok sétálni az utcán! Nem mosolyog ugyanaz, vannak kõburkolatú mintha utálom az egész világot. Igen, ha Margaret egy ilyen személy, azt feléje mester? Értsd meg, hogy a férfiak ugyanazok az emberek, és ők is félnek, annál inkább saját komplexek és a csótányok. A pszichológia, ott van a szó „fedetlen”. Tehát kiderüljön! Sokszor olvastam, hogy az ember beleszeretett az egyik vagy a másik nő, mert ő volt az igazi, „élő”, spontán, energikus. Tudtam az asztalra, és a tánc erotikus tánc vagy hívja úszni meztelen éjszaka. Igen, mert ez a nő egy ígéret szerelem, szenvedély, medence a fejét. De itt is fontos, hogy ne vigyük túlzásba, és ne váljon vamp. Ez egy más energia. Egy ilyen nőt megölik, de. Nem elviszi őt, mert a férfi ül otthon anya, és valószínűleg „kékharisnya”, és sikerült, hogy az egészet a komplexek. Kezdjük azzal, hogy barátságosabb és kellemesebb a férfiak mosolyognak a viccek és válaszol a figyelem jelei.


2) Legyen gyenge. Régen nagyon szerény és félénk lány, de végül sikerült legyőzni magam, és sokat változott, beleértve a kapcsolatokat a férfiak. Én könnyen hívjam fel, vegye fel őt, hogy vigye haza. Azonban a fiúk nem szeretik a lányok, mint hogy őszintén! Bár a 21. században, és a divat minden szokatlan, hogy az ember minden ugyanazt a magatartást, mind a tánc és a kapcsolatok és az élet. Gyenge. Férfiak szeretnék magukat, hogy hívja magát, kényeztesse magát, és most hadd érezzék erős. Az ember vállalja, hogy alárendelt szerepet játszanak melletted? Talán élvezi, de a szívemben meg akarja találni a Dulcinea.


3) Legyen „nyitott valaki orrvitorla.” Ne feledje, ez kifejezésre Anthony Hopkins a film „Meet Joe Black”? Tehát készüljön fel az a tény, hogy a legtöbb szeretnek jönni. Emlékszem a regény „Szentimentális Education”. Ha önző, felületes és igyekszik csak a pénz fog találkozni ugyanaz a személy, akivel nem kap egy igazi család és a jó érzések. Művelni az együttérzés, a türelem, a megértés, a nőies bölcsesség, elvégre. Ismertem egy lányt, aki nem volt szép, de nagyon népszerű a férfiak körében. És míg ők nem álltak rendelkezésre, vagy tolakodó, voltak szép. Voltam őket egy francia bájjal Vanessa Paradis, az ártatlan és a gonosz ugyanabban az időben. És nyilvánvaló volt, hogy nem bánod egy kis romantika, és ha működik, akkor nagy szeretettel. Ne legyen hozzáférhető, legyen nyitott szeretni. Emlékezz Romeo Juliet könyörgött dobni valamit odakint ártatlanság, azt mondják, nem tetszik! És Júlia levette, de egyébként nem kapott volna egy nagy szerelmi történet. Remélem most már nem lehet megtámadni hívei ártatlanságát. Elnézést, de ártatlannak kell a 18-20 év normál és dicséretes, és 30 rendkívüli és egészségtelen. Csak kérni bármelyik nőgyógyász!

10 tipp, hogy megtalálják a szeretet és a férjhez - blog otthon és a család - kapcsolatok - blogok pandaland


4) Legyen egy személy! Pár évvel ezelőtt azt szerette ezoterikus és edző Joe Vitale. Könyvében, jön az, hogy ha megváltoztatjuk magunkat, a világ változik körülöttünk. Nem minden Szeretem Vitali, valami unalmas, de ezek a szavak igazak. Egyik könyvében ő adja a példa arra, hogy egy nő férje visszatért a munkából késő, és ez azért van, mert ez a fűrészelt, és azért, mert nem akarja, hogy jöjjön haza. Ez egy ördögi kör. Aztán Joe azt tanácsolta neki: „Prestan gőz Say Mit tennél, ha nem aggódik, mert férje Így Csináld.!?!”. A nő elkezdett, hogy találkozzon barátaival, menjen tanfolyamok. A férj nem tudta megérteni, hogy mi történik! A feleség már nem pónilovak és megy minden olyan boldog! És ami a legfontosabb, semmi köze! Hogy érti ezt? Azon tűnődött! Azon tűnődött, IT! És ő megváltozott, megállt a munkában maradásra és elindult vele a tanfolyamok. Házasságuk megmenekült. Ugyanez mondható el az időszakban, amikor egyedül van. Család és gyerekek mindent megváltoztat. Vigyázz, mit szeretne most, míg van idő, fejlesztése, nevelés magad! Legyen érdekes ember. És mi a helyzet a sztereotípia, hogy a férfiak nem szeretik okos nők? Ez nem igaz! A férfiak szeretik okos férfiak nem szeretnek komoly különcök a modor, a nagy főnök, a nők, akik parancs minden. Ha nem fél, nem alkalmazás az ember, de a fejlődés a személyiség, növeli az energiát, te fiatal és gyönyörű! Ha az energia elfojtott, akkor csökken. Megfeledkezve arról magadban és az álmaidban, azt választotta az utat az öregségi és a betegség!


5) hogy helyet adjanak az új életedben. Tedd gen.uborku minden: szerelmesek, a gondolatok, a dolgok. Még mindig szerelmes a szomszéd háza, vagy találkozni zhenatikom? Minden időt tölteni a barátaival vagy ülő munka éjjel-nappal, az ürüggyel, hogy van hová menni? Dobja el az egészet! Mindaddig, amíg nem nyitja ki az ablakokat, a friss szellő nem ellenőrzi a házat. Le mindent, hogy húzza le. Megszabadulni azok, akik csak táplálják az energia, de nem ad semmit cserébe. Vegyél egy jegyet a színházba, kiállításra, egy előfizetés egy fitneszközpont és megpróbálja menni, de találkozni valakit. Csak légy óvatos! Nem Narva csalók, nemi erőszakot vagy más szemetet, aki megeszi a fiatalok és életerő. Ostobaság, hogy viseljen egy gyűrűt, fotókat és ex-barátja a csalás, nem vagyunk egyedül. Ne feledd! Most már szabad, de nem vagy egyedül! Mit jelent ez? Akkor hamarosan találkozik a szerelem, csak most, amit keres, amíg elég kényelmes az egyik, akkor van egy csomó hobbi és mindig van valami köze. Ez nem így van? Ezután először megtanulni jól érzik magukat egyedül lenni, akkor eléri az Ön és mások. Senki sem érdekli az unalmas embereket a felirat a homlokon, „Ments meg, szórakoztatás, én rosszul érzem magam.” Mindannyian felnőttek, mindenkinek megvan a saját élete. Meg kellett akkor hal remora született. Húzott azok számára, akikkel jó, érdekes, szórakoztató, kényelmes.


6) Néha lehet várni a férfit, akit szeret. Így a világ, mivel a Stone Age. A férfi megy a vadászat, hogy a háború a szomszédaival, a hadsereg vagy a horgászat, szélsőséges esetben, egy nő várt rá a toronyban, mint Rapunzel, otraschivaya köpött és vonzó devichkovymi szórakoztató stílusban sütés cupcakes. Mit modern nők, ha egy srác hirtelen eltűnik a szemünk elől? Ide puffanás, séta, változás. Ha a mi nagy-nagyanyáink, míg férjeik a vadászat, nem venne részt az ördög, mint felfüggeszteni az emberiséget. Nos ábrán paraszti szükséges végigmenni a sivatagban bölény néhány bot, azzal a kockázattal, amit megevett, amikor a nagymama másokkal? Van egy ilyen könyv „A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról.” Ott minden részletesen ebben a tekintetben. Röviden: a férfiak néha egyedül kell, gondolkodni. Talán most azt hiszi, hogy találkozzanak veled, hogy vagy nem tehet ajánlatot. És az ember, hanem az új iPhone vásárolt egy gyűrűt, majd a barátok jelentését, amit elszenvedtek a bárban néhány pasas. Valahogy nem illik bele mindenféle feleség és anya. Azonban a lányok nem érdemes lehet terpelkoy és várjon egy életen át. Ezért a következő tanácsokat.


7) Ne szenvedni! Ön szép, tökéletes, nem nyafogás, nincs fűrészelés, nem értem, tudja, hogyan kell beszélni a vicces viccek és partnere még nem halt meg a boldogságot, hanem időnként eltűnik, nem csörög, és nem tekinthető az érzéseit, vágyait? A pszichológusok azt mondják, hogy az ember nem szeret téged, ha nem végez a hétvégén, nem mutatja be, hogy a barátok / rokonok, nem jelöli meg, a szabadság magával, azt tervezi, hogy a jövőben, amelyben egyetlen szó sem rólad. Dobj egy srác! Nem érdemli meg a jó hozzáállás! Egy nő legyen egyfajta önbecsülés! Meg kell érteni, most - mi halandó! Ne pazarolja az értékes időt hiába. Miközben álmodik a család, a gyerekek, a vasárnapi ebédet, villásreggeli, és a másik személy egyszerűen időt tölt veled. Nem kellene! Ügyeljen arra, hogy talál egy másik személy, aki örömmel fizetnek a jelzálog és takarmány a spinogryzov. Tudom, hogy sok esetben, amikor a helyzet megváltozott, amint a lány megállt elviselni. Amikor ez megtörtént, a férfi megjelent az irántuk érzett tiszteletet és rögtön húzta őket az anyakönyvi hivatal, vagy megtalálták a többi ember.


8) Ne legyen áldozat! Egyes nők szeretnék építeni magát az áldozatok, azok megfelelnek a nőcsábász és elviselni az árulás, az alkoholisták, és vigye a pénzt, hogy soha nem fog visszatérni. Ez ilyen vámpirizmusról igazán. Nők építeni egy álszent és lássák az emberek „itt te olyan rossz, de nem vagyok jó, mert tűri és megbocsátani.” Ilyen megaláztatás partner az áldozatok. És akkor még mindig szeretnek panaszkodni barátnőit a rendezetlen magánéletéről. Akkor neki tanácsot, és ő meg egy csomó érvet ellene. Devonki, mint sírni, megalázni a férfiak és megalázza magát, az egészségre, csak ne feledjük, hogy szüksége van egy pszichológus foglalkozik a komplexek. Mentálisan egészséges ember mindent megtesz, hogy boldog legyen. Mindenért, ami az életedben, akkor a felelős. Azt, hogy mások változtatni, te elhanyagolt megalázni téged. Az életed a kezedben, és megy boldogan! Megérdemled, hogy boldog legyen, nem számít, milyen vagy! Nagyon szeretem a vers William Ernest Henley, „Invictus”:


Alól a sötétség leple Az éjszaka
A fekete lyukak szörnyű gyötrelem
Köszönöm az összes istenek
Unclimbed a lelkem.


És én bajba egy satu,
Ő nem hátrál, és nem panaszkodik,
És csapásai alatt sors
Megsebesültem, de nem esett el.


Az ösvény fekszik közepette a rossz és a könnyek,
A további út nem világos azonban,
Mégis, a nehézségek és bajok
I, mint korábban, nem félnek.


Nem számít, milyen a kapu szűk
Nem féltem a veszély.
I - Az ura saját sorsának,
I - A kapitány lelkem.

10.) Szerelem a szerelem és a szeretet a férfiak. Pontosan ebben a sorrendben. Befejezés ő „minden ember kecskét”, „normális emberek kihaltak”. Apám volt a legjobb ember a világon, és most a legjobb ember nekem - ez a férjem, mi testvéreink vele, és az apja! A férfiak a csodálatos, szép, erős és szép. Szeretjük őket, és ők minket. Ők adnak legkülönlegesebb pillanata az élet. Együtt viseli, és neveljük gyermekeinket együtt. Kik vagyunk nélkülük? Ahogy nélkülük? Kizárt! Ez az! Ez nem valami gazemberek körül! Meg arról, hogy valami nincs rendben, ha csak ott van. Tehát te kis légy! Gyere ki az alacsony vendéglők, fejleszteni, tanulni, élni és nagy emberek lesznek az életedben! A szemek ne szaladjon el? Néhány kiválasztott egyetlen szükséges! Hűha!


Girl, aranyos! Podruzhenki! Valószínűleg tudja mindezt! Amerikában, ha nem nyitott, de remélem, a tippek segítenek, hogy tükrözze, és változtatni magát, hogy nem tetszik! Támogatom az ötletet, hogy minden ember boldog volt! Találd meg a szeretet, szeretve lenni, és ne félj!

Kapcsolódó cikkek