10 év anélkül, hogy a „keksz”, mint Akinfeev kimaradt a Bajnokok Ligája

A soron következő ülésén a „Monaco” alapvető a CSZKA a verseny szempontjából. Győzd teszi a problémát ki a rájátszás a Bajnokok Ligája csapat Leonid Slutsky lehetetlen, mert miután két játék egy aktív vörös és kék csak egy pontot.

Ugyanakkor kapus sorozat „állni szünet” után az utolsó találkozó keretében az orosz bajnokság ellen „Ufa” töltötte, mint tartalék sérülés miatt. Gates megvédte Szergej Chepchugov, aki nem marad le egyetlen labdát Ufimtsev.

„Eleinte szégyen”

kapus nem figyel a viccek, hogy jelenik meg a hálózaton után minden hiba a Bajnokok Ligájában.

„Eleinte szégyen, persze, de most én vagyok közömbös mindezen gúnyolódásaikat. Mert az emberek nem igazán megalázni a saját szavaival, és önmagukat. Ugyanebben az Európában senki nem hisz az ilyen sorozatokat nem kárörvendő. És mi szurkolók kellemes írni csúnya dolog. Nos, Isten áldja őket. Tegyük fel, hogy legalább 100 mérkőzést a Bajnokok Ligája, én át! Ez minden esetben az én dolgom”- idézi a kapitány CSKA hivatalos honlapján az UEFA.

Akinfeev edző Vjacseszlav Chanov, aki most dolgozik az ifjúsági csapat katona, azt mondta RT, hogy a harcos készül a játék „Monaco”. „Én vagyok a kapcsolatot vele, és tudom, hogy Igor vezeti rutin készítmények elleni mérkőzés” Monaco”. Ő fog játszani, vagy nem, még mindig nem tudom”- mondta Chanov. CSKA edző a mérkőzés előtt úgy döntött, hogy nem hozzák nyilvánosságra a kártyákat, és volt szűkszavú, egy kérdés megválaszolása az egészségre a fő kapus. „Akinfeev készül a játék” - mondta Slutsky egy sajtótájékoztatón a meccs előtt.

Köztudott, hogy a focista előtt ülés foglalkozott a csoport. Ha a kapitány hozza a csapatot, hogy a főváros gyep ellen „Monaco”, az esélye növelhető, hogy megszakítja a sorozat két okból. Először is, Moszkva nem távozott kolumbiai Radamel Falcao. Igen, most ez a kérdések formájában, de egy pár évvel ezelőtt, ő megrémült a védő megrendelések bármilyen csapat. És másodszor, Akinfeev alatt sorozat soha nem hiányzott francia klubok.

Leggyakrabban Akinfeev ideges német (10 játékok), angol (9) és az olasz (5) csoport, és a leginkább jól irányzott mérkőzések ellen Akinfeev a játékosok "Bavaria" (10 gól), "Manchester City" (10) és a "Wolfsburg" ( 7). Ugyanakkor, furcsa módon, a német játékosok nem tekinthetők gonosz zseni az orosz kapus. Ők nyertek 8 gól. Ólom argentin ez a mutató (10) és a harmadik osztott holland brazilok és (6). Különleges gondossággal megmutatta Sergio Aguero ütött a kapun Akinfeev ötször. Németek a „Monaco” Nem, de itt van néhány dél-amerikai Moszkvába érkezett.

Akinfeev amíg a sorozat számított 39 mérkőzést, amelynek 19 teltek CSKA fogadó területen. Ez idő alatt, a hazai színtéren a piros és a kék szerzett öt győzelem, ugyanakkor felhívja és szenvedett kilenc vereség. 19 játékok a labdát a kapuba Akinfeev megtalálta a módját, 28-szer, és fielders tőke csapat azt mondta csak 22 pontos sztrájk.

Idegenben játékok Akinfeev a kapunál az elmúlt 10 évben, CSZKA sikerült megtartani sokkal rosszabb. Címvédő Oroszország sikerült csak négyszer, kétszer kötve 14-szer, és elhagyta a pályát vereséget szenvedett. Így Akinfeev kivette a labdát a háló 48 alkalommal, és az ellenfél kapitulált 26 esetben.

Ha bővíteni egy focimeccsen 15 perces időközönként, kiderül, hogy a legtöbb problémát az oroszok az időintervallum 76-én és 90-én perces (mielőtt a végső sípszó) - ezen a ponton a játék ellenfelek hadsereg váltott Akinfeev 20 alkalommal. Legnyugodtabb intervallumban kapus az első 15 percben a második félidő: 39 játékok gate kapus orosz csapat ebben az időszakban hit csak 5-ször. Tehát, ha az összes mérkőzést CSKA tartottak Európában és fejlesztette ki az algoritmus, ami jellemző az elején a második felében a mérkőzés, azt aligha lenne egy szomorú rekord Akinfeev.

Kapcsolódó cikkek