TRP szabványok légpuska lövészet, hogyan kell átadni a TRP szabályokat forgatás (2018-2018 gg

Mint látható, a szabályok nem függnek a szex és a kicsit változik a korral vizsgálat (csak a gyerekek 11-12 éves, ezek az arányok csökkennek).

TRP átadni szabályozás forgatás egyszerű, és átadhatók a vizsgálatot, aki tartott a műszerfalba lőfegyverek képzés.

A forgatás történt a kötőjel felügyelete alatt játékvezetők. Először is, a téma hagyja, hogy egy teszt lövés 3 3 percig (az eredmények a lövések nem számít). Ezután meg kell végezni 5 tesztfelvételeket 10 percen át a cél számát puska 8. típusok - VI, IL-32 (38, 60), MP-532 (512), Diana, MLG. Leszállításakor a szabványos GTO forgatás, akkor egy puska optikai, dioptria és optikai látvány.

Shot lehet két rendelkezések: 1.) állt a számláló, 2) ült az asztalra könyökölve támogatást. Úgy véljük, hogy a tűz ülő sokkal könnyebb.

Amikor a cél puska ki kell terjednie az ágy jobb kezével (a hüvelykujj kiterjed az ágy a bal oldalon, és a többi - a jobb oldalon), majd nyomja meg a hátlapot a jobb vállát.

Figyelem! Leszállításakor szabványok TRP (felvételi) lövés nem számít, ha a betöltött puska lőtt nélkül egy csapat sport bíró.

Égetés a parttól 10 méterre tűnhet, mint egy nagyon egyszerű feladat. Azonban ne feledjük, hogy ha a cél méret 45.5 mm, a méret a „fekete alma” - 30,5 mm. az átmérője a „tízes” - csak 0,5 mm-es, megszerzésének a gyakorlatban jó eredmények kell a kötőjel oktató által vezetett.

Ezek az erőfeszítések azonban érdemes. Benyújtása után a norma TRP (légpuska) szerepet játszik nemcsak a felkészülés szolgálat a hadseregben. Lövés jól képzett éberség. Sport felvétel akár 2 évig javítja a látást, átlagosan 1,4 dioptria.