Leonid Slutsky - életrajz, fotók, személyes élet, hobbi

Életrajz Leonid Slutsky

Coach „CSKA”, és az orosz labdarúgó-válogatott Leonid Slutsky

Ifjúkorában Leonid volt a kapus, nagyon ígéretes, de karrierje rövidre baleset miatt -, de most az ország legalább egy tisztességes edző.

Gyermek- és serdülőkori Leonyid Slutsky. kár

Leonid májusában született 1971-ben az egyik kismama kórházak Volgograd. A hat éves kor családi balesete volt - apja, Victor, a mester a sport a boksz, meghalt. Kis Lenya anyja neveli, aki dolgozott egy óvodában.

Leonid Slutsky, a szülőkkel

Mint egy gyerek, Leonid részt vett a labdarúgó részén „Spartacus”, és részt vett a helyi amatőr. A középiskola után, diplomát szerzett egy aranyérmet, Slutsky elismerte, hogy az Intézet Testnevelési szülővárosába. Tanulmány fiatalember tökéletesen együtt a játék a futball, játszik az ifjúsági csapat „Zvezda” (domb), mint a kapus, és érettségizett kitüntetéssel.

Baba fotó Leonid Slutsky

A fiatal és ígéretes játékos adta nagy reményeket fűznek. De a kedvesség és együttérzés játszott trükk rá: egyszer őszi este, segít, hogy a házimacska szomszéd nyár, Leonyid nem tartható egy ágon, és a földre zuhant egy tisztességes magasságot. Többszörös törések és agyrázkódás vessenek véget a karrier ígéretes futballista. Ő egy évet töltött a kórházban, hogy hasztalan próbálják rehabilitálni.

Fiatalkorában volt kapus Leonid Slutsky

Coaching karrier Leonid Slutsky

„Olympia” Leonyid Slutsky elején a győztes útvonal

„Mint egy focista! Leonid Slutsky "

Leonid Slutsky, CSZKA

A nyolcadik Bajnokok Ligája döntő csapat Slutsky induláskor vert komoly ellenfél, a spanyol „Sevilla” a pontszám 2: 1, majd a fejlett, hogy a negyeddöntőbe, ahol a két találkozott Milan „Inter” és kétszer elvesztette a pontszám 0: 1. Annak ellenére, hogy a vereség, ez a játék - egy történelmi pillanat a moszkvai klub és labdarúgó sport általában.

És ha egyszer eredményeket értünk el

A fotó: Leonid Slutsky és Ahmed Musa, az egyik legjobb pontszerző CSKA

CSKA edző mindig hisz a játékosok

Magánélete Leonid Slutsky

Leonid Slutsky és fia

Élete Leonid nem gondolja nélkül sport és a humor. Ez nem csak a vonatok a játékosok, hanem egy különleges vendég a televízió, különösen, aki többször megjelent „KVN” és a „jó vicc.” Sőt, egyszer játszott Volgograd KVN csapat „Harmadik Sons” és „Fiztekh”, ahol meghívott rajongó „CSKA” Alexander Maslyakov.

Leonid Slutsky KVN

Leonyid Slutsky ma. Oroszország edző

Match között Oroszország és Wales végül az abszolút vereség Slutsky csapat - 0: 3. Ennek eredményeként Oroszország átvette a negyedik helyet a csoportban, és nem érte el a rájátszásba. Vissza Oroszország, Slutsky azt mondta, hogy hagyja el a pozícióját edző a válogatott, és középpontjában a képzés CSKA. A helyzet az edző az orosz csapat ment Stanislav Cherchesovu.