Állás és munka Kórház - Magadan, álláskeresés

Magadani terület Gyermekkórház (közvetlen munkáltatói) - Magadan

Feladatok: Végrehajtja a megelőző, gyógyító, higiéniai intézkedések kijelölt dietetikus egészségügyi intézményben. Hordozza készleteit élelmiszer-ellenőrzés, az élelmiszer-minőség.

3 nappal ezelőtt naidu-rabotu.ru

Orvosi laboráns 25 000P

Infectious Diseases Hospital (közvetlen munkáltatói) - Magadan

Állás felelősségi: hogy végezzen független kémiai makro- és mikroszkópos vizsgálata a vér biológiai anyag, gyomor tartalma, agy-gerincvelői folyadék, váladékos folyadékadagoló vizsgálatban, bélféreg ovoskopicheskoe.

1 hete naidu-rabotu.ru

A fertőző betegségek orvos 65 000 - 100 000P

Kórház Fertőző Betegségek - Magadan

Munkakörülmények délután vagy - shift, két nap szünet, fogadása és kezelése betegek fertőző betegségeket. Szolgáltatás ház - bútorozott lakás, fizetés a tartály és az úton, amikor a mozgó és a munkából, juttatási csomag, fizetés az út nyaralni minden második.

3 nappal ezelőtt superjob.ru

Ward nővér 000P 30

Gyermekkórház - Magadan

Feltételek nővér patológia újszülött osztályokon dolgoznak nap mint nap. Emelés 50 000 rubel, egy összegben 2 fizetések, szociális csomag. Kártérítés bérleti ház, a kilátás, hogy megkapta a szolgálati lakás. Certificate „követelményeknek.

Nurse / altatóorvos / altatóorvos 30 000P