6 Kalinyingrád vs München

Úgy döntöttem, hogy írok a különbség Kalinyingrád és német összeszerelése BMW autók.
Az autóm van összeállítva Kalinyingrád. Mit is mondhatnék róla, az autó 14 éves, az utastér nem idegen nyikkanás nem figyelhető meg. Az olaj nem, ha nem szárítógépek. Rye nem csak az egyik szárnya, ami shorknuto.







Úgy vélem, hogy az összeállítás eltér a német, és néha még jobb.

Először Autotor dolgozók képezték BMW növények. A növény München (tanúk szerint) a szerelési munkát elsősorban törökök és más, nem-német (75%) németek elsősorban mester és a magasabb (25%). És a fordítás minősége nem függ nemzetiség, minden attól függ, a felelősség és a készségek egy adott munkavállaló. Bár ez aligha milyen lapokkal nem megy, hogy az összes robotot, hogy megszüntették az emberi tényező.

Második. Hármas ellenőrzés Kalinyingrád alkatrészek és szerelvények. Az első kimenete a szállítás előtt, hogy Oroszországban, a második bemeneti Avtotore (bevitel ellenőrzése), és amikor elhagyja a kész autó Autotor (kiadási kontroll)! De a németek csak a kimenetet a gyár!







Harmadik. A profik Kalinyingrád szerelvény (Azt mondják a példa az ő E39, mások nem tudni).
Oroszország esetében megállapított orosz csomag (clearance 22mm felett nagyobb a rugó (at polvitka), más lengéscsillapítók (merevebb) és a megerősített stabilizátor rúd) felvette a szokásos forgattyúház, és a motorok kevésbé érzékenyek a minőségi orosz benzin. Electronics van beállítva, hogy indítson az autó extrém hideg. A katalizátor távollétében. Egyes motoralkatrészek vannak csomagolva „kabátot”, hogy megvédje elfagyás ellen.

Negyedik. A hátrányok. Ismét a példa az ő E39. Az E39 Kalinyingrád szerelvény nincs telepítve napfénytető (számomra nem szükséges, mert én élek az Urál, a tetőablak hasznos lehet számomra csak egy hét az év). Ennek hiányában a monitor teljes készlet. Az a tény, elsötétülõ tükrök. Talán valami más? Töltse ki, ha valami kimaradt.

Következtetés. Kalinyingrád minőség nem lehet rosszabb, mint Németországban. mert Minden egység összeszerelve, mint például a motor, Kalinyingrád fordul elő csak építeni a színvonalat, mint Németországban. Mulki a minőség peregonschiki feltalálta a saját javára.

Lehet, hogy én vagyok a hibás vagy valami kimaradt valami, add.

Futott: 170150 km