3000 arab szó 1, 5 hónap

Kemény cél, és hihetetlen, hogy most nekem, de én fogja elérni azt is, ha azt kell tennie, zsírleszívás agyban.

Én folyékonyan 3 nyelven. De még ez sem elég nekem most. A lényeg az, hogy élek, több mint két éve Egyiptomban. Kelet és lenyűgözi haza, én nem tervezem, hogy visszatérek, annál is inkább így azt tervezi, hogy az üzleti itt. Ebben a tekintetben, hogy sürgősen szükség van, hogy folyékonyan beszél arabul: Ha a Sharm el-Sheikh, ahol én élek, ti ​​is élni békében én tökéletes angol, aztán predeleami nem minden ilyen „művelt”. El kell utazni rendszeresen Kairóba, ahol természetesen az angol, és nem hallotta.







Különben is, én emberileg szégyellem, hogy két évig, tudom, hogy csak száz arab szavakat, de a nyelvtan már minden jó. Ez lehetővé teszi számomra, hogy bemész egy boltba, és azt mondják: „Salam Aleikum” találgatásokba értelmében a beszélgetés néha, de ne a beszélgetés semmit, de morog, nem tudok.

Tény, hogy ez a magyarázata az, hogy az arab - rettenetesen nehéz nyelv, ez egy másik logika, mint az orosz, angol vagy román, én tökéletesen beszél. Még egyszer írt egy érdekes cikket a nyelv, amelyre még ihlette az első sokk a kísérletek, hogy tanulmányozza az arab. Elolvashatja.







További bonyodalom az arab, hogy van egy csomó nyelvjárások. Szerencsém volt, mert az egyiptomi nyelvjárás - a legnépszerűbb. De újságok, könyvek, hírek - mindez csak a „hivatalos” az arab, de nem a nyelvjárás. Ez azt jelenti, hogy a tanulás arab, egy személy, hogy megtanulják, hogyan kell a két nyelv teljesen más szavak és a nyelvtan.

És most, egy év után járó első természetesen úgy döntöttem, nem szégyen, nem rossz lelkiismeret, és végül elkezd szántani és tanítani, mint egy ló.

Persze, lehet kérni, „A cél a szuper, Mit, kedvesem, mennek tanulni 3000 szó? Nem 300 és 3000? A? Azt is csoda, nem tehetünk 11 év tanulni angolul.”

Nos, először is, kemény motiváció.

De a legfontosabb, hogy e cél elérése érdekében, hogy segíteni akarok során az egyik szentpétervári híres nyelvész, vettem, és amely azt ígéri, hogy 3000 idegen szavak kevesebb, mint egy hónap. Adok magamnak még egy kis időt, hogy mi volna ideje felkészülni az anyagokat.

kritérium befejezése

99% halasztott memória 3000 arab szava 1,5 hónap

személyi erőforrások

Zhestchayshaya motiváció, természetesen napi 2 órát, és a nyelvi készségek