30 értékelés a moszkovita Moszkva, textil, textil 11th Street, 1

Boring, drága étterem jó étel. Személygépkocsi rész megfelel az egyik asztal - ő VDE-lan a szervezetben a régi „Moskvich” retro - fehér zongora: péntek és szombat esténként, egy zongorista játszik.

Ha egy édes hang visszajelzést, egyébként nem valaki az írás. Úgynevezett konyha Tarusina isteni nem tud, van néhány igazán érdekes ételek, de van egy teljes képtelenség. Az ember is elragadta a gondolatok, és nem veszi észre, hogy néha sculpts idióta ételek, megérteni, hogy nem a ajtófélfa nem lehetséges. Ne felejtsük el, barátom, hogy munka közben a vendég, és ne próbálják a vendégeket. Hagyjuk az edényeket, amelyben benne és nem találta semmilyen stroganina nyers kenyeret. Nem vagyunk egy komplett tudatlan. további ›

Ma rendezett esemény Azerbajdzsán pilaf, főtt csodálatos, rendkívüli szám, amely sehol máshol nem található Moszkvában. Szárított gyümölcs szósz csirke fordult a lehető legjobb módon.

Megfigyeltük barátaival születésnapot lánya moszkoviták. Mi voltunk a tornácon. Volt egy jó benyomást, hogy hogyan jöttél ide először, annak ellenére, hogy élünk a közelben. Köszöntöttük nagyon melegen, és az este folyamán a srácok nagy. Szeretném megköszönni a személyzet az étteremben, amiért támogatták a nyaralás, a megfelelő szintű!

Nemrég tartottunk egy találkozót a milánói partnerek az étteremben - és elégedettek voltunk, és a vendégek. Idő repült, nem akarja elhagyni. Kiderült, hogy nem csak mi. Az olaszok hangsúlyozta szokatlanul meleg a Moszkva hangulatot. A konyha nagyon jó.

Ha egy édes hang visszajelzést, egyébként nem valaki az írás. Úgynevezett konyha Tarusina isteni nem tud, van néhány igazán érdekes ételek, de van egy teljes képtelenség. Az ember is elragadta a gondolatok, és nem veszi észre, hogy néha sculpts idióta ételek, megérteni, hogy nem a ajtófélfa nem lehetséges. Ne felejtsük el, barátom, hogy munka közben a vendég, és ne próbálják a vendégeket. Hagyjuk az edényeket, amelyben benne és nem találta semmilyen stroganina nyers kenyeret. Nem vagyunk egy komplett tudatlan. további ›

Ünnepeltük a születésnapját az étteremben Moszkvics. Visszajövök is biztos magam! Tetszett a szobában, amely eltekintve minden a vendégek tárgyalások végezhetjük. Nagyon elegáns szoba, csendes, de nem szégyelli, hogy meghívja az ügyfelek tárgyalni. És ha egyszer enni. És akkor biliárdozni is. De a legfontosabb lovat ennek az intézménynek - ez, persze, Antique Auto Museum az alsóbb szinteken. Itt, ahol meg lehet tölteni egy pár órát, nem kímélve az időt. Sajnáltam, hogy távozzon.

Csodálatos étterem! A légkör nagyon kellemes, tágas, világos szoba, este gyertyákat gyújtanak, és a zongora zongorázik. Nagyon romantikus! Konyhai felszabadítással lelkes hazafi Maxim Tarusin, hogy úgy mondjuk, hogy minden nagyon finom - nem mond semmit, minden isteni! És mellesleg, a menü és az árak változtak az érkezés Maxima: lenyíló menüben és az acél ára jóval alacsonyabb. Még a földszinten egy múzeum retromobiles „Autoville”, így kellemes étkezés kombinálni lehet hasznos túra))). I like it!

Boring, drága étterem jó étel. Személygépkocsi rész megfelel az egyik asztal - ő VDE-lan a szervezetben a régi „Moskvich” retro - fehér zongora: péntek és szombat esténként, egy zongorista játszik.

Egy csendes hely, ideális vacsora, vagy vasárnapi ebéd. Azt is szeretném megjegyezni, a krém-gesztenye leves húsgombóccal és meleg saláta kacsamell és a homoktövis szósz, szolgáltatás diszkrét - ennek így is kell lennie minden önérzetes étterem (Moszkva, az elmúlt években a probléma), élvezte, biztos megyek tovább .

Pozitív helyen, míg néhány vendég, de a megjelenésük, rájössz, hogy ez az az eset, amikor a kevesebb jobb, de jobb. Atmosphere üzleti ebédek és vacsorák az azonos, plusz, ha van szerelem, akkor azt is szeretem. Élvezetes eltérő megközelítést rikító éttermek „orosz” fogásokat Lozhkarev, innovatív funkciókkal és olcsó ételeket. Ésszerű ára, elég eredeti konyha, érthetetlen csak elkötelezettség főzni díszítésére ételeket bazsalikommal, rukkolával és retek. Azt javasoljuk, hogy alkalmazza. további ›

Barátok, szeretném megosztani a benyomásait a tapasztalat, hogy egy étteremben, és Moszkvics születésnapi ünneplés: egy nagy benyomást, mit mondani, én írom az a benyomása az volt, hogy az este ért véget, és talán a szavak túl sok pátosszal, de a fenébe voemi ha valaki megérdemli a kedves szavakat, akkor fel kell mondani. Ki és mi teszi ezeket a srácok, hogy figyelmes és segítőkész, ne hagyja figyelmen kívül a kérést, és próbálja meg a vendégek minden kérésüket nevetséges - Nem tudom, de minden. további ›

Atmosphere - ez a mottója az étterem Moszkva, ahol én voltam a barátaimmal ma. Biliárd terem csak szép, meg minden: a biliárd és egy kanapé, és még egy pincér, hogy etet. Azt akarom, hogy ott éljen, legalább néha, mert van jobb, mint otthon.

Nagyon szép étterem pátosz nélkül, és megtévesztő állítások. Hangulatos veranda és a jó zenét. Menü nélkül gasztronómiai finomítások, de finom és friss. Lehet, hogy nem a legnagyobb győztes hely, de ez az előnye, mivel nincs tömeg, és akkor lehet beszélni.

Láttam, hogy egy pár barátot rajongói lettek az étterem a facebook-on és ebédelni ment szombaton. Szilárd négy plusz. Barátságos főpincér megmutatta minden szobában, beleértve a klub, büszkén említi Luzskov a látogatók száma, úgy tűnt nekem, elég felesleges. Így tetszett - sok helyet, fény, nagy ablakokkal, gyönyörű bútorok, részletesen, luxus csokrok tulipánok az ablakpárkányon - magával ragadó részletességgel. Azonban - (!) Fehér zongora (ez játszani?), Hervadás cserepes pálmák. további ›

Megfigyeltük barátaival születésnapot lánya moszkoviták. Mi voltunk a tornácon. Volt egy jó benyomást, hogy hogyan jöttél ide először, annak ellenére, hogy élünk a közelben. Köszöntöttük nagyon melegen, és az este folyamán a srácok nagy. Szeretném megköszönni a személyzet az étteremben, amiért támogatták a nyaralás, a megfelelő szintű!

Nemrég tartottunk egy találkozót a milánói partnerek az étteremben - és elégedettek voltunk, és a vendégek. Idő repült, nem akarja elhagyni. Kiderült, hogy nem csak mi. Az olaszok hangsúlyozta szokatlanul meleg a Moszkva hangulatot. Konyha - Nem rossz, de várható valami nagyobb. Lehet, hogy ez a hangulat ihlette.

Ha egy édes hang visszajelzést, egyébként nem valaki az írás. Úgynevezett konyha Tarusina isteni nem tud, van néhány igazán érdekes ételek, de van egy teljes képtelenség. Az ember is elragadta a gondolatok, és nem veszi észre, hogy néha sculpts idióta ételek, megérteni, hogy nem a ajtófélfa nem lehetséges. Ne felejtsük el, barátom, hogy munka közben a vendég, és ne próbálják a vendégeket. Hagyjuk az edényeket, amelyben benne és nem találta semmilyen stroganina nyers kenyeret. Nem vagyunk egy komplett tudatlan. további ›

Ünnepeltük a születésnapját az étteremben Moszkvics. Visszajövök is biztos magam! Tetszett a szobában, amely eltekintve minden a vendégek tárgyalások végezhetjük. Nagyon elegáns szoba, csendes, de nem szégyelli, hogy meghívja az ügyfelek tárgyalni. És ha egyszer enni. És akkor biliárdozni is. De a legfontosabb lovat ennek az intézménynek - ez, persze, Antique Auto Museum az alsóbb szinteken. Itt van, ahol meg lehet tölteni pár órát nem kímélte az időt. Sajnáltam, hogy távozzon.

Csodálatos étterem! A légkör nagyon kellemes, tágas, világos szoba, este gyertyákat gyújtanak, és a zongora zongorázik. Nagyon romantikus! Konyhai felszabadítással lelkes hazafi, Maxim Tarusin, hogy úgy mondjuk, hogy minden nagyon finom - nem mond semmit, minden isteni! És mellesleg, a menü és az árak változtak az érkezés Maxima: lenyíló menüben és az acél ára jóval alacsonyabb. Még a földszinten egy múzeum retromobiles „Autoville”, így kellemes étkezés kombinálni lehet hasznos túra))). I like it!

Kitűnő étterem! Nagyon szép, és minden divatos, de az ár véleményem kissé túlárazott, mint üzleti ebéd csak erkölcsi soobrozheny kerülhet 1000 rubel!

Voltam a verandán Moszkvics - nos, csak szép, szeretem a virágokat, és ott vannak az egész tenger. Kár, hogy a szél néha erős, de kész szenvedni, ha az asztal a sarokban, kanapékkal.

Kapcsolódó cikkek