3 felvételi teszt

3. nyitási vizsgálata

-Három felvételi tesztek a listája felvételi vizsgák számára másodlagos (teljes) általános és szakoktatási;







- Két bevezető vizsgálatok polgárok felsőoktatásban.

Ebben a bevezető teszt az orosz nyelv és a profil általános tantárgyak kötelező.

Belépő az első évben a Kazan Állami Orvosi Egyetem a helyeken a költségvetésből finanszírozott (általános verseny, a tervezett vétel), valamint a költségvetési helyzet (tandíj) irányonként képzés (speciális), amelyet ugyanaz a felvételi teszt (táblázat . 1):

Felvételi nélkül felvételi vizsgák

Megjegyzés: ha a személy jogosult az eredmények felvételi vizsgák által végzett az egyetemen is, bemutatva az eredmények a vizsga az adott általános tárgyakat, az egyetem figyelembe veszi a vizsgálat eredményeit az eredmények felvételi vizsgák az olyan általános témákról.

A pályázók jön, így második felsőoktatási versenyképes vizsgálatok által megkérdezett profil tárgya és írt az orosz nyelvi tesztelés (1. táblázat és 2. táblázat).

A személyek vehetnek a bejárat által végzett vizsgálatok az egyetem maga, alkalmazása során két vagy több csoportra vannak kialakítva Kar felvételi tesztek alapján 2.5 pontja ezeket a szabályokat.

Fogadásakor hallgatók a második és az azt követő kurzusok Kazan Állami Orvosi Egyetem vezeti tanúsító vizsgálatok formájában írásos multidiszciplináris tesztet a tudományág az előző év tanulmányi összhangban a szövetségi állam oktatási standardok magasabb szintű szakmai oktatás.

Az eredmények minden felvételi vizsgák értékeljük egy 100 pontos skálán.

3.2. Felperesek valamennyi bejáratánál, tanúsító vizsgálatok és fellebbezések az orosz.

3.3. Az eredmények a vizsga, sikeres elvégzését igazolja felvételi vizsgák általában tárgyak szerepelnek a listán felvételi vizsgák meg kell felelnie a Szövetségi Felügyelettől Oktatási és Tudományos a minimális pontszámot, megerősítve a fejlődés egy átfogó programot a másodlagos (teljes) általános oktatás követelményeinek megfelelően a szövetségi állam oktatási színvonala másodlagos (teljes) általános képzés a tárgyévben.







3.4. A statisztikai adatok alapján az eredmények a dokumentum vétel és a versenyhelyzet az elmúlt években: az egyetem a jogot, hogy a lehető legkevesebb pontot a vizsga eredménye, amely megerősíti a sikeres felvételi vizsgák az alapvető általános tárgyakat, amelyek meghaladják az által létrehozott Szövetségi Felügyelettől Oktatási és Tudományos a minimális pontszámot, megerősítve a fejlesztés oktatási program másodlagos (teljes) általános oktatás követelményeinek megfelelően a szövetségi állam udarstvennogo oktatási színvonala másodlagos (teljes) általános képzés a tárgyévben.

A profilos (félkövér, aláhúzott font), és a profil verseny általános kérdésekben ad ellátások (transzfer nélkül bevezető vizsgálatok vagy egyenlővé a maximális pontszám EGE másodlagos fegyelem) felvételi különböző speciális Kazan MCM

3.6. A fogyatékkal élők (személyek hiányosságok a fizikai és (vagy) a mentális fejlődés, többek között a siket, nagyothalló, vak, látássérült, súlyos beszédzavarok, a betegségek, a mozgásszervi és mások) is részt vesznek a versenyben, mint alapján a vizsga eredményeit, és eredményei alapján a bevezető vizsgálatok (3.1 pont). telepített Kazan MCM (anélkül vizsga eredményei), jellemzői, amelyeket megadott 6. és 7. engedélyezésének szabályai Kazan MCM.

3.7. A felvételi vizsga belépjen a kis hely a második és az azt követő években a Kazan Állami Orvosi Egyetem interdiszciplináris vizsgálata a program az előző tanév tudományág. Az eljárás lefolytatására interdiszciplináris vizsgálat formájában számítógépes tesztelés és jogorvoslatok a 8. és 9. szabályainak belépő a Kazan Állami Orvosi Egyetem. Szintén figyelembe veszi az átlagos pontszám a teszt könyvet becslések kérelmezők tanulmányaik során az egyetemen számított tized. Abban az esetben, ismételt vizsgálat figyelembe veszi az összes vonatkozó becslések. Ha nincsenek a sikeres vizsgákat, ez számít „0” pontot.

3.8. Az, hogy a felvételi vizsgák végzett személyek alkalmazása a második felsőoktatás (tandíj) állapítja meg a 10. szakaszban és a fellebbezések 11. § szabályainak belépő a Kazan Állami Orvosi Egyetem. Listája bevezető vizsgálatok a kiválasztott funkció 1. táblázatban megadott, formájában a vizsgálat 2. táblázatban.

3.9. A felvételi vizsgák nem megengedett Személyek:

- vegye fel a határidő lejárta után fogadására dokumentumokat a felvételi bizottság felvételi és egyéb dokumentumok átadásra;

- nem jelennek meg a felvételi teszt (távollétében dokumentált jó ok);

- az eredményeket a vizsga, elismert „nem kielégítő” a felvételi bizottság a Kazan Állami Orvosi Egyetem (3.5 pont. A sorrendben az Oktatási Minisztérium, az Orosz Föderáció №396)

- kapott A negatív minősítés az egyik felvételi vizsgák a későbbi vizsgálatok nem megengedett.

Kapcsolódó dokumentumok:




Kapcsolódó cikkek