13 angol rövidítése, amelynek értékeit talán nem is tudja

Állványok Bring Your Own Bottle - «hogy egy üveg.” Ez azt jelenti, hogy a tulajdonos a párt, amelyre meghívást, vigyázni az étel, de az alkohol számít segítségre látogatók.







Gyere Nick háza délután 5 óráig. BYOB. - Gyere Nick öt között. Hozd alkohol!

Ez a csökkenés a rázom a fejem fordításban „rázom a fejem”, és a reakció, hogy valami kellemetlen vagy nagyon furcsa.

- Ő megint késik. - Ő megint késik.
- SMH. - rázom a fejem.

Rövidítése nem lehet leállítani nevetés. Ő, éppen ellenkezőleg, azt mondja, hogy a forrás nem tud segíteni, de nevetni említésére valami igazán szórakoztató. Tény, hogy egy másik változata LOL.

Félelem eltűnt Out - népszerű mostanában rövidítése félelem hiányzik valami. Például egy párt.

El kell menni, hogy a buli! Van súlyos FOMO! - El kell menni a buli! Nekem van egy félelem nehéz hiányzik valami fontos!

Ez áll a fasz, de semmit nem visszaélésszerű. Ez az extrém szintet valami hasonló orosz „Ahhoz, hogy”.

Azok taco volt fűszeres AF! - Ezek a taco arra ofiget milyen éles!

Te minek neveznéd a legjobb barátja vagy barátnője, akivel jól, nagyon közel? Valószínűleg azt mondta, hogy ők egy testvér? Magyarul ebben a témában van egy csökkenés a szó FAM család.

Saját fam mindig ott van nekem. - A legközelebbi barátai mindig készen áll, hogy segítsen nekem.







Internet már elfoglalták a világot annyira, hogy még meg kell osztani az élet valódi és virtuális. És ott volt a csökkenés IRL - In Real Life.

IRL Én egy nagyon barátságos ember valójában. - A valós életben, én valójában egy nagyon barátságos ember.

Kifejezni őszinte tudatlanság minden olyan kérdésben, akkor ELI5 (Mondd, mint én vagyok 5) csökkentése, ami azt jelenti: „Magyarázd meg, mint én öt év.”

Nem tudok semmit a számítógépes hardver, ELI5. - Nem tudom, hogy semmit számítógép-alkatrészek, magyarázza, mintha nekem öt év.

Az angol nyelvű chat szobák néha megtalálható FTFY. Ez a csökkenés fellebbezni rajongó helyes nyelvtani hibákat mások, mert ez azt jelenti, hogy az Ön számára Fix és lefordítja „kijavítani az Ön számára.”

Meg kell mondjam, nem Spik. FTFY. - Ez kell beszélni, és nem Spik. Kijavítottam az Ön számára.

Csökkentve a kérdés «még valaki?» ( «Ki más?"). Például, ha szeretné megtalálni a hasonló gondolkodású társaik:

- DAE ilyen banda? - Valaki több, mint ez az előadó?

És ha egy szakértő bármilyen témában, és szeretné megosztani a tudást, hasznos AMA - Ask Me Anything. Kérdezz semmit!

Már tanuló Van Gogh évek AMA. - Én már tanulmányozza Van Gogh éves, kérdezz semmit.

Rövidítés kialakított hosszú kifejezést az esetre, ha ez kimaradt. Régen a beszélgetés a téma tárgyalt elmagyarázni valakinek, aki csatlakozik csak: „Ha kimaradt ...”

ICYMI, beszéltünk mi egészségügyi rendszer. - Abban az esetben, ha ez kimaradt, beszélgettünk egészségünkre.

Milyen gyakran, mint egy tinédzser, és megpróbálta elrejteni a szüleiktől menetek beszélgetések a barátokkal? A jelenlegi ifjúsági sokkal feltalálói: amikor anyám mögötte állt, és titokban figyeli, ami gyermeke beszélget a barátaival, a tanfolyam csökkentésére PAW - a szülők figyelnek.

Menjünk a könyvtárba együtt? Mancsát. - Menjünk a könyvtárba? Szülők nézd!

És végül, egy egyszerű kifejezés, amely hasznos lehet az Ön számára levelezés angol barátja:




Kapcsolódó cikkek