10 legjobb Epilátor 2018 - értékelés és a valós értékelés alapján körülbelül Braun

Ez epilátor - Braun Silk Epil 9 - én a harmadik a sorban. Azt kell mondanom, a minősége a bőr kezelésére is hatásos. Először is, a feje szélesebb, mint a többi, ennek köszönhetően, gyorsan és fájdalommentesen eltávolítani haj alatt egy nagy terület. Tetszik is kiválóan működik nedves üzemmódban. Hámlasztó kefe moribund távolítsa el a felső réteg a bőr és a test kisimul-sima. Kellemes masszírozó rezgések kísérő kemény lágy csiklandós epilálást. Különben is, van sok kiegészítő funkciók. Röviden, elégedett vagyok száz százalékos!







Philips HP 6581 - egy nagyon klassz dolog, ajánlom! Különösen tetszett a nagy sebességű, irritáció hiányában még azokon a helyeken bikini elleni hatékony küzdelem benőtt szőrszál, nem piros foltok a kezelés után. Csak azt sajnálom, hogy a töltés tart nem mindig egyformán jól, de őszintén szólva, egy kicsit.

Valójában, azt használják, hogy egy előítélet ellen epilátorokhoz. Úgy érezte magát, mint húzza szőrszálakat - a dolgok megcsúfolása is, mert ez fájdalmas, akkor minden marad a piros, és így tovább. És hirtelen én mutatták be a születésnapját Panasonic ES-ED90-P520. Úgy döntöttem: „Ha egy ilyen szép dolog, hogy a kezemben, megpróbálom magad, és - bármi is!” Az eredmény voltam döbbenve! Nem irritáció, a bőr sima és puha, kényelmes használni, kényelmesen elfér a kézben. Nem minden fej próbáltam, de boldog vagyok, hogy van egy ilyen jó készülék! Saját torzítás oldjuk nyom nélkül ...

Azt akarom mondani, hogy én nyertem, nem annyira a epilátor Rowenta AquaSoft EP9330D0, mint az egyedi fúvóka - Pumice sarkú. Általában a közös jellemzőjük az ilyen eszközöket, távolítja el a haj fájdalommentesen, gyorsan, tartósan. Plusz van egy borotvát. Helyek és az érzékeny bőr nem sérült. A háttérvilágítás segít, hogy ki véletlenül kimaradt szőrszálakat. A készülék egy szilárd felső öt!

Megszerezte a epilátor Braun 7979 Spa tanácsára egy barátja, és nem bántam egy kicsit! Ez a kompakt, elegáns készülék felülmúlta a várakozásokat. Most már nem vagyok csak a készüléket otthon, és egy önálló fürdő! Puha kefével tisztítsa meg a arc teszi a bőr sima, finom - no cserjések nincs szükség. Van egy módja az intenzív munka, vannak szelíd. Ezzel a készülékkel az eltávolítása haj alakul gyakorlatilag fájdalommentes és nagyon hatékony eljárás. Azt javasoljuk, hogy minden lány!







Epilátorok használata hosszú ideig, de ez a készülék (Panasonic ES - ED70-G520) superdovolna! Ne ragaszkodnak a bőrt, sőt szőrtelenítésekor hónalj jól tolerálható, és a karok és lábak - teljesen fájdalom nélkül. Csak talán egy apró hiba, hogy a bikinivonal kell feldolgozni egy hosszú idő, de ez nem fáj. Bőrirritáció nincs díjmentes tartja rendben.

Őszintén szólva, Rowenta EP5620D0 - az első epilátor, így nem tudom összehasonlítani semmivel. De összességében nagyon boldog vagyok. Először használtam a gyantacsíkok, és ez nagyon, nagyon fájdalmas. Most a fájdalom majdnem ott. Háttérvilágítás nagy segítség, hogy az összes szőrszál. Töltés a hálózat lehetővé teszi, hogy használja a készüléket, időben nem korlátozott. A hátránya tudható, hogy a készülék zajos működése és néha hiányzik szőrszálakat. Elvégzéséhez szükséges fúvókát ugyanazon a helyen, a második alkalommal.

Epilátor Philips HP 6540/00 ínyemre 100% -os! Bikini lehetett proepilirovat fájdalom nélkül, hogy a kívánt mélységben, a hónalj - is gond nélkül. Ahelyett, hogy a fájdalom - kellemes csiklandozó. Nagyon elégedett a csipesz fény. Irritáció esetén legalább. És a mellékelt mini priborchik akkumulátor kényelmes, mert akkor vigye magával, bárhová is megy. Az egyetlen gyengesége a szerkezet - a zaj jelenléte a munkahelyen. De ez még várhat. Összességében - egy csodálatos eszköz!

Epilátor Beurer HLE60 nagyon kényelmesen tartható kézben. Speciális fúvóka segíti az egyenletes eltávolítása benőtt szőrszál. A viszonylag alacsony ár a minőség nem elismerni, mint a világ vezetői, mint a barna vagy Phillips. Ezen kívül a készülék tökéletesen eltávolítja még nagyon finom szőrszálak, hogy más szőrtelenítőkkel az, hogy nem izgalmas. Azt ajánlom! Nem fogja megbánni.

Remington WDF4840 - egy praktikus eszköz, borotválkozó szinte tökéletesen, aminek hatása a sima bőr tart sokáig, a haj nem nő vissza. Ez megakadályozza, irritációt, az érzékeny területeken is, ahol a legkényesebb bőrt. Mellesleg Tanács - a készülék nem zaschipyvaem ezen bőrfelület, akkor jobb, ha húzza egy kicsit. Sőt, ez eredetileg egy hölgy borotva tökéletes férfi. Amikor a férjem eltörte a borotvát, megpróbálta használni a saját és el volt ragadtatva. Különösen tetszett neki, hogy a trimmer előtt. A készülék, van egy kis hiba - nincs töltést jelző.




Kapcsolódó cikkek