10 év egy pillanat alatt

A minősítés statisztikákat bloggerek és közösségek tartoznak a fő tetején. Értékelés bloggerek tekintették alapján az álláshelyek száma, hogy jött az első, az eltöltött idő böjt a felső és elfoglalják helyüket.

10 év egy pillanat alatt

Év ismeretség férjével. További részletek erről, mondtam itt. Az első napon az ismeretségünk a férjemmel, találkoztam a tömítések, aki velünk volt mindezen 10 éves és a közelmúltban elhunyt.

10 év egy pillanat alatt

Lebegett Katun:

10 év egy pillanat alatt

Másztunk a hegyek:

10 év egy pillanat alatt

Ez mi, fáradt, a házunk:

10 év egy pillanat alatt

Ettől a pillanattól kezdve estünk az Altáj-hegység, és elkezdte, hogy ott minden nyáron.

A következő nyáron mentünk Lake Teletskoye. Ezúttal ház előjegyzést. És minden kényelmi:

10 év egy pillanat alatt

Persze, megcsodálta a Teletskoye tó, hogy menjen hajóval, és a férjem is, mert úszni benne (nem, a tó nagyon hideg):

10 év egy pillanat alatt

Rafting a Bie:

10 év egy pillanat alatt

Elmentünk a vízesések:

10 év egy pillanat alatt

Evett hagyományos ételek az Altáj:

10 év egy pillanat alatt

És még részt vett a helyi rituálék:

10 év egy pillanat alatt

Ez az út nem volt nagyon kellemes esemény - én kullancscsípésre. By the way, hogy pontosan mikor ezt a fotót gyűjtött darab vad málna tea:

10 év egy pillanat alatt

Ebben az évben az anyám meghalt férje. Az macska költözött velünk:

10 év egy pillanat alatt

A nyáron nyugodt a Chemal. Aztán úgy döntöttünk, hogy meg ne állj a házban a kemping, és egy privát birtok. Mi bérelt egy szobát a házban egy pár. Úgy vezetett minket a UAZ a legtávolabbi sarkokban és Chemal és környékén sétáltunk gyalog.

10 év egy pillanat alatt

Emlékszem, egy utat Karakol tó. Nincs út a tavak. Ezek a hegyek. Kezdetben hajtott jármű terepjáró kb 2/3 az út, majd mintegy 8 km gyalog. Amikor elértük majdnem a tó, mentem zuhany.

10 év egy pillanat alatt

Öltözött volt könnyű. Öntözzük és fagyasztott, mint a hörcsögöket. Melegedtek a tűznél, szárított ruhák és cipők:

10 év egy pillanat alatt

Ebben az évben a férjem nem hagyja, hogy a nyári szünet, így a többi a város és környéke. Sok folytatta kerékpárok (igen, nagy volt szerény, ez a kerékpár ínyencek már van egy férje hűvös gép.):

10 év egy pillanat alatt

Elmentünk a legközelebbi város. Sétáltunk az utcán éjszaka. Ez az este Barnaul:

10 év egy pillanat alatt

Ezen az estén Tomszk:

10 év egy pillanat alatt

Ebben az évben már megint felmászott egy félreeső helyen az Altaj Köztársaság - Ust-Cox. Megjelenítések után ezt az utat súlyát. Uimon völgy nagymértékben eltávolítjuk a civilizációtól. Mi vezetett sokáig a buszon. Átlépte a határt a Kazahsztánnal. De megérte! Minden lenyűgöző látnivaló Uimon völgy - a táj a természet által megalkotott. Vízesések, hegyi folyók és tavak:

10 év egy pillanat alatt

10 év egy pillanat alatt

Emlékszem, egy utat a tóhoz Multinsky itt egy ilyen gépet, és ez az ezeken az utakon:

10 év egy pillanat alatt

10 év egy pillanat alatt

Multinsky tó - hihetetlen szépsége:

10 év egy pillanat alatt

Lakes tartoznak a rövidszénláncú, középső, felső, Kuyguk, kereszt, a felső keresztirányú, Erős tó. Gyalog elértük csak a második tó. Leültünk a sziklákon, mint a két barát (egyikük a francia, az úton), és elmélkedett:

10 év egy pillanat alatt

Ebben az évben mentünk Bajkál-tó. Én miután egy sikertelen IVF és bizonyos zűrzavar.

Nagymamám meghalt. Mi ez az állandó Murochka:

10 év egy pillanat alatt

Ettől az évtől kezdtük külföldre menni. Az első meglátogatott országban volt Törökországban.

Anyám meghalt. Bejöttem LiveJournalon. Ebben az évben már aktívan szabályozott életüket Tanulj és olvastam utunk a nyári tudsz-
tag "Vietnam".

10 év telt el, mint a flash. Természetesen ezekben az években ez nem csupán a halál szerettei és az utazás, de majdnem mindent nem derül ki egy bejegyzést.

Mint írtam. Csodálkoztam, hogy miért nem írok McDuck összetételét termékeik? A legtöbb ember azt mondja, hogy milyen típusú, ha minden tanulni, hogy mit csinálnak, senki sem enni nem. Kiderült ugyanaz, mint a kompozícióban látható.

Róma (Olaszország). Lakóépület Korviale (1975-1982). Róma (Olaszország). Apartman komplexum Corviale (1975-1982). Vissza LiveJournal, miután közel két hónapos távollét és az utazási Finnországban, majd Olaszország. Azt akarom, hogy meséljek egy nem-turisztikai hely Rómában.

A hétvégén volt Julia egy nagyszerű helyen. Csak egy darab a szovjet élet. Ez áll a parkban szovjet Lenin, és galambok mutatnak a szokásos szovjet magatartás a szobor felé. Ki tudja kitalálni, mi város, akkor kap egy szuper nyeremény - egy kétszemélyes vacsora a sör állomás Bryansk Ön alázatos SLE.

A furcsa helyzet már folyik Oroszországban. Úgy tűnik, mintha a hatalmas országban gazdag olaj és a földgáz, mint a benzin és a gáz, mi kell egy csomó, de helyzetet mutatja az üzemanyagárak olyan hosszú, és még várható, és.

Kapcsolódó cikkek