• Elena Vyalbe
  • Andrey Bokarev
  • Alexei Kravtsov
  • Natalia Garth

combinators versenyek nem mindig tartják ugyanazt a formátumot, ami jelenleg zajlik. Kezdetben a sportolók futott a versenyt a különálló kezdő 18 km, majd leugrott a 70-es síugró. A közép-1950-es és az ugratás a sí versenyek vannak cserélve, a versenytávot csökken 3 km. A nyertesek által meghatározott mennyiségű pontot, amely szerint számítottuk egy bonyolult rendszert ugró és a versenyre.

A verseny volt a legkevésbé látványos a téli sportok, mert a szabályok bonyolultsága nem teszi lehetővé a rajongók, hogy eldöntsék, ki a végén a győztes. Az 1980, Norvégia Gundersen Gundersen, aki maga is két alkalommal érmes az északi összetett világban, és 1980-ban Lake Placid abban a helyzetben, műszaki igazgató az olimpiai torna irányítást északi összetett, kitalált egy rendszert átrakodóhelyeken a síugrás másodperc.

Az ő rendszere, egy pont különbség a trambulinon, vagy körülbelül négy másodperccel lemaradva a pályán az egyes versenyek és 1,33 másodperc a relé csapat verseny. Gundersen először a rendszer már tesztelt 1985 világbajnokságon és az olimpián kezdték használni a Calgary 1988. Klasszikus síverseny különálló kezdő köszönhetően ez váltotta fel a törekvés futam, start lista amely alapján határozták meg ugrik.

Így a célban a verseny azonnal meghatározza a győztes - aki, hogy az első, majd lett a bajnok. Bemutatkozás és szórakoztató a biatlon folytatását versenyen vezetett ahhoz a gondolathoz, hogy a törekvés vette át a sífutás és a biatlon.

Hány érmet combinators játszik az olimpián?

Az olimpiai combinators játszani három érmet.

Az első - az egyes bajnoki egy ugrás és a normál ugrás és versenyezni a 10 km freestyle. A második - az egyes bajnokságot egy ugrás a nagy ugródeszka, és a verseny 10 km. Az egyéni verseny, minden résztvevő csak egy próbálkozás a trambulinon. Pursuit kezdődik ugyanazon a napon, mint a folytatásban, miután egy rövid szünetet.

A harmadik játsszák érmet a csapat verseny. Minden csapat hozza a négy résztvevő. Ugráló része átmegy egy nagy trambulin, és minden sportoló egy kísérlet. Az eredmények minden versenyző az egyik csapat összeadódik és kimeneti végső értékelését az ugrások. Egy rövid szünet után a nap tartott váltófutás 4-5 km freestyle. Az első résztvevők minden csapat megy kezdeni a hátránnyal a vezető, amely-ben alakult a folytatásban. A győztes az a csapat, amely az utolsó résztvevő át a célvonalon elsőként relé sor.

Előrejelzések sport

Szocsi olimpiai bajnok a relé Dmitrij Malyshko azt mondta, hogy a következő szezonban fog törekedni, hogy megnyerje a világbajnoki érmek.

Két olimpiai bajnok Szocsiban párosítva Tatiana Volosozhar Maxim Trankov mesélt a sajátosságait felkészülés a következő szezonban, és az új programok.