Ki nyeri az olimpián - honosított Kazahsztánban vagy házilag

Sok ország hajlandó kiadni útlevelek ígéretes sportolók, és Kazahsztánban sem kivétel. Szerint Zakon.kz.

Az olimpiai játékok Rio de Janeiro Kazahsztán csapat nyerte rekordszámú díjat érmet -17. Ebből három arany, öt ezüst és kilenc bronzérmet szabad elfoglalni 22. helyen a hivatalos teljes érem állása.

Az ország olimpiai csapat ezekben a játékokban szereplő 17 honosított sportolók. A múlt nyári olimpiai játékok, a szám elérte a 29 embert.

Eközben a 17 brazil olimpiai érmet nyert négy honosított sportolók. Ez olimpiai bajnok súlyemelő Nijat Rahimov, aki a közelmúltban megjelent a nemzeti csapat Azerbajdzsán. Volt orosz nő Guzel Manyurova hozta, hogy Kazahsztán a második olimpiai aranyérmet női birkózás. Bronzérmes judo versenyeken mongol Galbadrah Otgontsetseg. És súlyemelő Farkhad Hark Kínából becsukja az első három helyezet. Azonban ez nem egy rekord. A játékok Rio de Janeiróban a válogatott Azerbajdzsán 70% állt honosított sportoló. A sportolók az ország nyert érmet 18 (1 arany, 7 ezüst és 10 bronz), amely lehetővé tette számukra, hogy 39. helyen az összetettben érem ranglistán. By the way, a legmagasabb díjat olimpiai érmet is Azerbajdzsánban. Több mint fél millió dollárt, a versenyző érmet kap a legmagasabb színvonalon.

Ennek egy része a csapat számát honosított sportoló lépett etnikai kazahok, akik születtek hazánkban, majd változtatni a lakóhely és ismét visszatért hazájába sportolók, valamint a sportolók más országokból, akik nem érik el a kívánt, az egyik vagy másik ok miatt megváltoztatták útlevelek türkiz.

Vitás kérdésekben tanácsos honosítás a sport nem szűnik sokáig. Egyrészt ez átalakítja kazahstntsy is megvédje az ország becsületét, és keményen dolgozik, mint házi. De a másik, mert meg kell, hogy dolgozzon tömegsport befektetni a fiatalok iskolában. Az összeg, átalakul minőség.

Az emberek már régóta séta vicc a „brazil mini futball klub” Kairat”, de ugyanabban az időben, minden büszkeség nyerte a fő trófeát az UEFA.