5 ok, hogy miért ne indítani egy vállalkozást

Ma minden önérzetes fiatalember - üzletember induló, vállalkozó, stb Ők össze csoportokban, megvitatása a ragyogó projektek befektetőket keres, és alig várja, hogy meghódítsa a világot. Jómagam annyira három évvel ezelőtt, amikor úgy döntött, hogy megszervezze a PR-ügynökség, de nem egyszerű, és az első piaci - lakberendezés. Megpróbálom, hogy eloszlassa mítoszok és felkészülni a nehéz üzleti életben.







5 ok, hogy miért ne indítani egy vállalkozást

Mögöttük két felsőoktatási, szakmai tapasztalat marketing és a sok rejtett ambíciói, amely, mint úgy tűnt nekem, a szőlő fojtogat a vezetőm. Most, vezetői csapata, azt értem, hogy igaza volt.

De kezdjük az elején.

1. Tehát, az első ok, hogy miért nem megy el otthonaikból - ez a pénz.

5 ok, hogy miért ne indítani egy vállalkozást

2. A második ok - a szabadság.

Biztos voltam benne, hogy munkája lehetővé teszi számomra, hogy csak azokkal mit szeretne, válassza ki a legtöbb ügyfél, hogy őket, ha szükséges, a munka időben és azon a helyen, ahol szeretnék. A reggel a medence, és éjszaka, hogy építsen a kereskedelmi javaslatok valahol a sík között Párizsban és New Yorkban. De én elméletem van törve az első héten, és megértem, hogy mindezek ellenére a küldöttség és optimalizálása, a szabadságom már nem lesz.

Mert akkor - a fő, akkor - az ember vagy - a hibás, még ha nem is kosyachit akkor - a motor, akkor - a művész és Ön felelős minden, ami a te dolgod. Nem számít, milyen nagy vagy kicsi is. Még ha elfogadott ellenőrző rendszer, akkor is emberi hiba hazugság a vállán, ötletek üzletfejlesztési - is. Ne áltasd magad, hogy akkor van bőven ideje, vagy ha úgy dönt, hogy ügyfeleik számára. Ha csinálsz komoly ügy, akkor választani.







3. A másik ok, hogy nem tarthat meg a saját otthonukban - a félelem a magánytól.

5 ok, hogy miért ne indítani egy vállalkozást

4. A világ nem mentes a jó emberek.

Ha úgy gondolja, hogy ugyanabban az időben körül lesz egy csomó kollégák, ügyfelek, barátok, hasonló gondolkodású emberek - igazad van. Sőt, amint hangosan kérkedés jogok, akkor esnek levelek és telefonhívások kínál a kölcsönösen előnyös együttműködést. Először is, csemegék, akkor elfogadja, hogy érdekes közös projektek, amely segít, hogy kifejezzék magukat, hogy új partnereket, az ügyfelek és a barátok.

De egy bizonyos ponton, amikor az ilyen együttműködést már keres, akkor nehéz kitalálni, hogy aki igazán akar a közös fejlesztés, és aki - miután nyereség. Azoktól, akik a „segíteni” nem rebound, és van, hogy kiszűrje azokat komolyan, hogy ne sodorja bajba, nem ingyen dolgoznak, és nem marad valaki megfelelően.

5. Nos, végül, a kilátások.

Ne alapja a vállalkozás, ha nem látja, hogy mi, hogy növekszik a vállalkozás. „Szeretnék játszani” gyors végén. „Alapított birodalmat” - ez a fő cél, ami arra kényszeríti, hogy felkelni, amikor a kemény, feszülten az agyban, amikor alkotói válság, ivás liter kávét, amikor a reggel, hogy a projekt új utakat találni a fejlődés, amikor, úgy látszik, elveszett. A legfontosabb dolog - a célt tűzte ki, hogy megteremtse a legmenőbb vállalat a világon. És megy is!

Talán a bejegyzést, és úgy tűnik, kissé pesszimista, de nem bántam, hogy ha egyszer dobott lakhely, hogy minden hónapban azt hiszem nem csak magukról, hanem arról is, hogy a munkavállalók, hogy minden ügyfél válik számomra, mint az ügyfél hogy a nehéz helyzetekben, az agy kell állítania egy gyökeresen új, és néha az innovatív megoldásokat, hogy ha nincs elég pénz, akkor a munka háromszor nehezebb minden nap, hogy javítsák a kompetencia, és akkor is, ha valami nem működik, akkor mindig megy vissza a mit kezdett, de mögöttük tapasztalat, b Vége, emberek, érdekes találkozók, az új események.

Ez nem a kedvéért ezt élünk? Ne félj, kedves barátaim! Folytatás és nyerj!




Kapcsolódó cikkek