35 értékelés alapján körülbelül linklinik Moszkva, Tagansky, nagy fáklya sáv, 3, p

Linklinik fordult tanácsot eltávolítására seprűvénák a Lumenis M22. Ezt megelőzően, sok orvos azt tanácsolta, hogy ne érintse meg őket, így azt mondták, hogy az eredmény nem lesz. De ahogy mondják, „félelem farkas - az erdőben, hogy ne menjen” - így nem féltem és úgy döntött, ismét, hogy megtudja, mindent. Azt mondták minden részletesen maga az eljárás, a lézer, magyarázta az előnye és hátránya, úgy döntöttem. Már három hónap, tettem háromszor - és csillagocskák már nem emlékszem! Nyugodtan hordok rövid. további ›

Azért jöttem, hogy a 10-fázisú tisztító, elégedett az eredménnyel és a szolgáltatás. A személyzet hozzáértő és udvarias, jól sikerült!

Tetszett LPG és nyomás terápia, egy nagyon kellemes és pihentető érzés az eljárás során hatással van és a könnyedség a láb után.

Végül megtaláltam a lézer! Végigmentem többféle lézeres szőrtelenítés, szőrtelenítés, de ez semmi, de elvesztegetett időt és pénzt nem kaptam, de aztán megtalálta, egy tanfolyamot egy pár kis területek vizsgálatára, és az eredmény nagyon örültem, semmi nő! Azt tanácsolom mindenkinek.

Ez volt körülbelül egy hónap, ahogy jönnek a tünetek rosszabbodhatnak. Szeretem az eredmény annyira, hogy elhatároztam, hogy írok róla! Esetleg Repleri, kiderült, nagyon természetes és szépen. Csak még tökéletesen megértette, mit akarok, köszönöm szépen ezt és a szakmaiság.

Ide ózon-, szeretem a hatás - a folyamat fogyás látható, és vizuálisan és valójában (farmer). A bőr simává válik, sima. Így azt is, hogy hasznos az egészségre, általában elégedettek a választás.

Kapcsolódó cikkek