20 óva intenek húsz hamisítványok Evelina Khromchenko ellen szélhámosok, Evelina

20 óva intenek húsz hamisítványok Evelina Khromchenko ellen szélhámosok, Evelina

Itt az ideje, hogy válaszoljon szélhámosok, hogy növeljék a rangsorban az én költségén, hogy közzéteszi az oldalakat false „ajánlások Evelina Khromchenko” vagy ami még rosszabb, nyit az én nevem alatt kalóz oldalt és írjon rájuk mindenféle nonszensz „az én nevemben”. Ez az, amit azt hiszem, valójában mintegy 20 gondolatok, hogy az internet tulajdonít nekem, de amit még soha nem fordult elő.







1. Nem tudom, ki „Dark csizma + könnyű ruhát. Huh! "
Evelina Khromchenko „Dark csizma + könnyű ruhát? Miért ne, ha a csizma, például a smaragd és a ruha, például arzén színe? "

2. Nem tudom, ki, „árok + mini szoknya. Abszurd! "
Evelina Khromchenko „Trench + mini szoknya. Miért ne, ha vékony fiatal szépség? By the way, akkor tedd viharkabátban és nagyon rövid: ha még mindig azt mutatják jó lába, nem 20 év múlva? "

3. Nem tudom, ki „A szoknya a padlón + trikó. Olcsó és vidám! "
Evelina Khromchenko: „A szoknya a padlón + kompakt kötött kardigán. Kiváló este beállítva, hogy kilépjen a színház nélkül egy különleges alkalomra! "

4. Nem tudom, ki „Classic kabát + farmer. Rossz ízű! "
Evelina Khromchenko: „Hányszor: a nők viselnek kabátot, és nem egy kabát. Klasszikus dzseki farmer + a nők és a klasszikus kabát + farmernadrág. A díjat az üzleti alkalmi! Sokkal jobb, ha a legjobb mellű”.

5. Nem tudom, aki „Treads + mini szoknya. Menjünk! "
Evelina Khromchenko „Treads velúr lapos cipő + tweed mini szoknya. Kiváló választás egy fiatal vékony nő hűvös időben. Jackboot sarkú lakkbőr piros komplett szerelés bőr szoknya minden számlát félelem, mint a pestis! "







6. Nem tudom, ki, „Shuba + uggs. Hülye! "
Evelina Khromchenko „Shuba + UGG csizma? Ha mindkét lány rövid - ez könnyű. Csak óvatosan árnyalatú barna és ne felejtsük el, hogy a UGG csizma - ez a legtöbb csúszós cipő a világon! "

7. Nem tudom, aki „Leggings + kötött szoknya. Oximoron! "
Evelina Khromchenko „Leggings + kötött szoknya. Ha megy, szombaton a piacon az országban - ez egy jó ötlet. A lényeg, hogy a nadrágját nem játszik szerepet a nadrág és szoknya legalább nem lesz a hatása „Elfelejtettem, hogy hozott egy szoknya.”

8. Nem tudom ki, „Piros cipő + piros táska. Múlt században! "
Evelina Khromchenko „Piros cipő + piros táska. Hé, úgy tűnik, hogy elfelejtette a piros sapkát! "

9. Nem tudom, ki „Leather Jacket + cipők. Elfelejteni! "
Evelina Khromchenko „Leather Jacket + cipők. Ez egy tipikus normcore. Csak legyen bőrkabátok vagy bombázó dzseki, cipők, és válaszd a mélyen kivágott, és lehetőleg fehér. "

10. Nem tudom, ki, „zsákmányt + hosszú szoknya. A horror! "
Evelina Khromchenko „zsákmányt + hosszú szoknya ... Miért beszélünk? Ki látja rajtad maxi? "

11. Ki ismeretlen: „Klasszikus nadrág + felső fényes nyomatok. Rémálom! "
Evelina Khromchenko „Classic nadrág + top fényes nyomatok. Válassza absztrakt nyomatok, emlékeztet a modern művészet. Vagy élénk grafika. A legfontosabb dolog a cipő nem tévedés - ez itt, hogy a képlet a „kényelmes és kellemes” lehet, hogy nem „!

12. Nem tudom, ki „Court cipő + minden dolog a katonai stílusban. Ön az eszed? "
Evelina Khromchenko „Court cipő + minden dolog a katonai stílusban. Viseljen könnyű minden dolog a katonai stílus szegecsekkel - személyesen viszem szívesen”.

13. Nem tudom, ki „Tie + bross. Válassza ki az egyik dolog! "
Evelina Khromchenko „Tie + bross. És nem a pin bross arról, hogy a nyakkendő? "

14. Nem tudom, ki, „zokni + cipő nyitott köpenyt. Mindenesetre!
Evelina Khromchenko „zokni + cipő, nyitott orr. Csak abban az esetben, ha a divat magazin stylist és pontosan tudja, mit kell harisnyát és milyen cipőt. "

15. WHO ISMERETLEN „Botilony + koktél ruha. Érdekességek! "
Evelina Khromchenko „zsákmányt + koktél ruha. Legyen óvatos, ha nem egy manöken, mint hibásan párosított divat cipő vizuálisan lerövidíti a lábát! "

16. Nem tudom, ki „neckerchief + blúz. Hiba! "
Evelina Khromchenko „neckerchief + blúz. A lényeg az, hogy az anyagok és a nyomatok nem egymással ellentétben áll. "

17. Nem tudom, ki: „harisnya + mini szoknya. Japán Anime a diákok!
Evelina Khromchenko „harisnya + mini szoknya. Próbálja ki az összes a bálba, majd, és ez soha nem fordult elő! "

19. WHO ismeretlen: „Classic kabát + nadrág. Kindergarten! "
Evelina Khromchenko „Classic kabát + nadrág. „Táncolj, amíg a fiatal!”

20. Nem tudom, ki, „zsákmányt + nadrág bőr színét. Csúnya! "
Evelina Khromchenko „zsákmányt + nadrág bőr színét. Mikor jön a hullamerevség harisnya színű, akkor nem menti a cipő. Ha beszélünk a harisnya, amelyek nem láthatók a lábát, akkor Isten segítségével. "