11 titok szép száraz és töredezett haj végeit

• Titkok szép volos.Chast 11 száraz és töredezett haj. (Folytatás)

Osztott volosy.Chast 2.


Annak érdekében, hogy megszabaduljon a töredezett, meg kell látogatni a fodrász. Ha kis nyírási ki töredezett, majd egy bizonyos idő után, akkor teljesen megszabadulni töredezett. Ha a kontúr béren kívüli díszítve, a haj azonnal válnak egészséges megjelenését, úgy tűnik, jól ápolt és jobb hazugság. Mi nem beszélünk, hogy egy „átvágás”, főleg az optikai hatás helyreállítási mindössze néhány milliméter.
Ugyanakkor kevés fehér köteg a végek azt jelezheti, hogy a haj oszlik belül néhány centiméter mély. És ha a haj lerövidül csak kismértékben, hogy vágják a közepén az osztott része, a végeket ezután ostor újra. Ezért a legjobb eredményeket ezekben az esetekben ad a „radikális fodrász”, ami után nő az egészséges haj. Ha hosszú haj sok töredezett, és dönthetnek a radikális fodrász, akkor nem, van egy módszert „töredezett”, amelynél a töredezett vágva nem csak az alsó kontúr, hanem rövidebb és különösen károsodott haj fedőtollak. Egy ilyen módszert, a haj oszlik vékony szálak minden egyes szálát csavart szűk copf és kitart töredezett vágják éles ollóval. Szintén segít megoldani a problémát, egy jó fodrász „forró” ollóval vagy a „forró” egy borotvával, majd egy fodrász kijelölt megfelelő hajápolás.
Itt látható a töredezett

Otthoni ápolás.


Ha ezek után minden hajmosás, akkor használja a hajszárító megszáradni, majd a pre-nedves hajra visszük fel egy speciális védőanyag. Spero és folyadékok a haj termikus választott eltér a szerkezete és típusú haj.
Továbbá, annak érdekében, hogy megszabaduljon a töredezett, hetente egyszer, meg kell tenni a haj bojtorján. Bojtorján olaj a legalkalmasabb annak érdekében, hogy javítsák a feltétele a haj és egyúttal megszabadulni töredezett. Az olaj lehet melegíteni a mikrohullámú sütőben, és miután a hajra alkalmazva, csomagolja celofán fej, majd egy meleg törülközőt. Egy óra múlva mossa meg a haját samponnal és öblítse enyhén savanykás, citromlével vízzel.
Tovább retseptik tőlem személyesen - a hatás laminálás. Nagyon remélem, tetszik. Egy piszkos fejét. Száraz végei haj (5-15 cm) vastag okozni bármilyen maszkot (nekem jobb táplálkozási, helyreállítása prof. Cosmetics), majd csavarja a haját fóliába, és így sétálunk egy órát. Lehet még egy kis hajszárító melegedni, de ne vigyük túlzásba. Mosás után haját samponnal és alkalmazza balzsam a végén, vagy hagyja-ben kondicionáló.

És mi fésűk javasoljuk, hogy használja?

ÉN használ szilikont és természetes schetinoy.Metallicheskie nem ajánljuk.

Azt mondják, hogy jobb vágni a haját, hogy a növekvő hold, nem?

Ha a kérdés nekem, fogok válaszolni, hogy valószínűleg net.Na hajnövekedés más tényezők, mint például a fodrász olló, nyírógépet, gének, sejtek megújulását, a haj állapotát.

Van állandó probléma ezzel. Tényleg akarom próbálni egy hajvágás meleg ollóval. És a kérdés az, hogy ha valaki tudja, tud valaki segíteni maszkot ricinusolaj - valaki tanácsolta nekem.

Kapcsolódó cikkek