1. fejezet gondolat teremt a valóság

Gondolat teremt a valóság

Sok éven át, a képzés biztosítását, elmondtam ugyanazt a történetet az életét. Ismételtem meg olyan gyakran, mert számomra ez a helyzet fordulópont volt az életemben, ez a helyzet, amivel kezdtem a személyes növekedés, a felelősségérzet az életükért.







Ez a történet történt velem sok évvel ezelőtt, amikor gyenge voltam, félénk, bizonytalan, élő állandó nehézségeket és problémákat. Egész életemben, akkor nem volt olyan, nem voltam „a” egy csomó komplexek, az életem úgy tűnt, hogy nekem nem kellene. Voltam elégedetlen magukat, az életüket, kapcsolataikat. Akkor voltam az az ember, akit pszichológusok hívja a „sértett” - egy kis, elégedetlen, bizonytalan személyiség.

Aztán kicsit érteni magát, még kevésbé tisztában a felelősséget a saját életüket. Én volt, majd egy fiatal anya -, de ez nem az én életem könnyebb, mert - itt valami, amit nem tudom, mit kell csinálni, de még mindig kell emelni a gyermeket - valaki másnak.

Ez egy nehéz időszak számomra. Ez általában egy nehéz időt - sorok és kuponokat termékek, míg a hiány olyan áru.

A kislányom szükséges egy babakocsi, nem tudtam megvenni. És hirtelen elég szerencsés voltam: mikor eladott „dobott” importált babakocsi - Könnyű, összehajtható, könnyen kezelhető. Álltam egy hosszú sort, vettem egy kocsiszín és csak kiderült, hogy ő volt a hibás.

Borzasztóan ideges, és elkezdett gondolkodni, mit kell tenni? Persze, el kellett menni a boltba, és változtatni egy másik kocsi. De a csere lehetőséget elvetették önmagában: azokban a napokban, és ha igen, mit és „dömpingelt” a piacon - vásárolt fel az összes egyszerre. Erre azért volt szükség, hogy visszatérjen a babakocsi a boltba, és kap visszatérítést. De én rögtön gondoltam, rezignáltan: „Ne vegye vissza, azt fogják mondani, szükséges volt, hogy azonnal látni, hogy mit vásárol. Semmi sem történik ... „De úgy érzem, hogy sajnálom a pénzt, még mindig úgy döntött, hogy megy a bolt.

Visszamentem, és azt gondolta: „Nem lett volna szabad az élelmiszer, még mindig nem működik ... és babakocsi nem cserélik, és a pénz nem jön vissza ...” Emlékszem, ezeket a gondolatokat, mert egészen attól, hogy a pénz eltűnt. „Hiányzik a pénz! - gondoltam. - Hiányzik a pénz ... "

Azért jöttem, hogy a boltban, ahol nyoma sem volt már a sorban, és természetesen van kereskedelmi forgalomban nem kapható, és hozzáférhető, és egy félénk hang, gondolkodás: „Természetesen ez nem fog működni!” Kiderült, hogy az eladónő, aki vásárolt egy babakocsi. Ő küldött, hogy a boltba, hogy megértsék a rendező.

Az igazgatói irodába mentem, még bizonytalan, hogy továbbra is úgy gondolja, mindegy - „Ez nem fog működni ... nem váltott babakocsi ... A pénz nem jön vissza ...”

Igazgatója az asszony hallgatott rám, egy szigorú hangon megkérdezte:

- Miért nem nézel, hogy vásárolni?

Nem tudtam megmagyarázni az egészet, mint hogy valójában - ez a házasság nem volt látható, amikor vettem egy babakocsi. Az a tény, hogy az összes rögzítő kerekesszékek gyenge volt, és ment, mint mondják, remegés, kiderült, csak akkor, ha a gyermek ül a babakocsiban.

De nem szólt egy szót róla, elkezdtem motyogni: „Ha lehet ... Talán valahogy tudsz ...”

Álltam és motyogott, aggasztó és leszálláskor, felismerve, hogy nem használja a kérésemet sem. Egy bizonyos ponton, találkozott a szemünk, és láttam, mint egy rendező egy pillanatra ellágyult, valami szimpatikus megjelent az arcán. Hallgatott, nem tudta, mit mondjon. Ő is hallgatott. Aztán azt mondta:

- Nos, nem tudom, mit tegyek! Ön a hibás: szükséges volt, hogy mi lehet vásárolni ...

És ő megállt, jelezve, hogy a beszélgetésnek vége.

És én megállt, gondoltam: „Tudtam, hogy semmi sem fog jönni! Úgy éreztem, hogy ez az egész! "

És látván, hogy semmi sem történt, kimentem a szobából.







Hazamentem ideges, húzza a kezében a balsorsú kocsi, arra gondolt, milyen igazságtalan, hogy én nem kereskednek a kerekesszék, és nem tért vissza a pénzt!

Azt húzta haza, mint egy kivert kutya, ismét kiállta a bosszantó helyzetet - ha van valami nem működik, ne értsenek félre, nem voltam képes elérni a céljait.

Elmentem, és gondoltam - keserűen, könnyes a szeme: „Miért olyan. Miért mindig én egészen. Miért van az élet annyira igazságtalan hozzám: egyszerre, szerencsés - vettem egy jó kocsi, és kiderült, hogy hibás! Miért nem tért vissza a pénzt - ez nem az én hibám, hogy a babakocsi hibás! Én tényleg nem találja a házasságot, amíg a gyermek kerül a babakocsi! Miért olyan igazságtalan velem tett. "

És egy bizonyos ponton, ezeket a díjakat és a nyomor, hirtelen tisztán emlékezett a pillanatra: a rendező rám néz szimpátia volt a szemében, a megértés, talán még sajnál engem, myamlyaschey koldulás. Hirtelen megláttam mintha, ezúttal oldalról, és rájött, rájött, átható világos - ez volt az a pillanat, amikor egy szót a saját védelmében, képes volt meggyőzni a rendező az ő oldalára, képes lenne meggyőzni őket, hogy azt kell vissza a pénzt.

De nem tettem.

Abbahagytam. Megtorpant, mert hirtelen rájött világosan, mint én magam nem kihasználni ezt a pillanatot. Én magam nem kiállni magukért, nem tudta megvédeni álláspontját. Én magam! És senki sem hibás.

„Miért? - kérdeztem magamtól dühösen. - Miért nem mondtam semmit, hanem meggyőzni, hogy bizonyítani a kereslet. Hogy miért motyog ott, az irodában és az eladó, mint az utolsó áldozat, mint jelentéktelen petíció. Miért viselkedett? "

„Mivel én nem hiszem! - azonnal azt mondtam magamban. - Mert nem hiszem, kezdettől fogva, hogy van valami történni. Mert hitt a másik - nem működik, a pénz eltűnt, a babakocsi nem kell kicserélni, a pénzt nem kapják vissza ... "

Álltam az utca közepén egy babakocsi a kezében - megdöbbentette a felismerés, hogy csak esett rám, és azt mondják, repedt a fejemet.

Minden, amit vártam -, mi történt velem.

Minden Annyira féltem - történt.

Minden gondolatomat, hogy én megyek a boltba - valóra!

És nem csak - „megtestesült”. Ez nekem lefordítani őket valóság. Mit kell tenni. És mi nem. Mit mond. És mégis, ahogy mondják. Minden viselkedését, így is tettem, hogy a fejemben valóra.

Ott álltam, megdöbbentette a felismerés, hogy - mivel az első alkalom az életemben, hirtelen világos, hogy milyen gondolataim játszott szerepét a program az egész az én viselkedését.

I - motyogtam, I - félénken megkérdezte. Én letargikus és szerencsétlen. Voltam meggyőző és passzív, mert nem hisznek a lehetőségét kocsi csere és visszatérítés. Még elszalasztotta a lehetőséget, hogy adott nekem, - kihasználják a pillanatnyi szimpátia igazgatója. Mert az én gondolataim kaptam egy programot viselkedését. Én tudatlanul mindent tett, hogy nem tér vissza a pénzt.

Ott álltam döbbenten megvalósítás, ahogy maga van programozva, hogy nem, és mindent megtettek, hogy egy hiba!

Ott álltam, hogy észrevennénk, és hirtelen azt gondolta: „Kiderült, hogy ha elmentem a boltba más gondolatait más szándékai - és kiderülhet, teljesen más forgatókönyv!”

És én egy pillanatra elképzelni egy olyan helyzetet, ha azt akartam, hogy a boltban más gondolatok. Ha azt gondoltam: „Megyek vissza a babakocsi! Ők tartoznak nekem a visszatérítést. Minden jogom megvan! Pénz nélkül - Nem megyek vissza! "

Saját viselkedés más lenne! További energia lenne rám! Ha úgy gondolnám, hogy az igazság az én oldalamon, ha biztos voltam benne, hogy feltétlenül el fogja érni a - néhány aktív, meggyőző, kitartó, megtenném! Azt találta volna a szavakat, amik érintette a rendező (nem beszélve arról, hogy most volt, hogy a pénzt vissza, vagy kicseréli a terméket!). Nem igazán visszavonulni tőle! Én más lett volna. Én cselekedett volna másképp. Mert én lenne egy másik programban, adott nekem mások - pozitív, amelynek célja a siker - ötletek.

Álltam az utca közepén, sokkolta egyszerű és nyilvánvaló következtetést: „Gondolataim - a csapat a tetteimért. I program maga a siker - vagy kudarc. Hozhatok életem - minden percben, minden második, teszek az a tény, hogy belegondolok, magukról, azok képességeiről ... "

Ott álltam, és úgy gondolta, hogy úgy tűnik, nem vagyok olyan jó, én tenni, ha élek, nehéz feladat, állandó elutasítást.

Ott álltam, és arra gondolt, hogy mivel a helyzet ezzel a babakocsi, hisz valamit az életben, mit higgyek nem szükséges, ha kap ennek eredményeként - a magány és a nehézségek pénzhiány, a megértés hiánya.

Ott álltam és arra gondoltam - meg kell értenünk.

Értsd meg, amit azt hiszem, ha élek.

És kezdtem megérteni.

És ettől a pillanattól kezdve én megkezdte a figyelmet én a felelősséget a saját életüket. Önismeret - az alkotó a saját életét.

És attól a pillanattól kezdve kezdtem feladni a „áldozat”. Mert akkor nem lehet egyszerre gyenge és kicsi, szerencsétlen áldozat - és tudatában kell lennie saját maga, mint az alkotója az életed.

Most - a teremtő. Hozok létre az életem, ahogy szeretném, hogy legyen. Hoztam létre, hogy együttműködve az Isten a világegyetem, az emberek, akik körülvesznek engem.

És szeretném megosztani veletek a felfedezések és a készségek, tapasztalat, kreativitás az életüket. Ahhoz, hogy Ön is látta magát, mint az alkotója az életed. És megtanulják, hogyan kell csinálni - teljes az öröm, szeretet, fény, siker, biztonság.

Minden jót, amit igazán megéri!

Share az oldalon




Kapcsolódó cikkek