Állás és munka a cég - az első ház csinálni tanácsadás Consult - a dinamó metró Moszkva

First House Consulting Mi a teendő Consult - Moszkva (Dinamo m.)

Mi vezetők terén a tanácsadás és eladni, mint bárki más Oroszországban. Van egy nagy élmény, és készek vagyunk megosztani. Nagy hangsúlyt fektetünk a tudás munkatársaink és a jól fizetett munkát. Ha készen áll, hogy legyen egy profi a szakmában tárgyalási sokat.

1 hete hh.ru

Sales Manager 1C 40 000-70 000P

Company First Consulting Kezdőlap Mi a teendő Consult. amely helyet foglal el vezető pozícióját a területén 1C meghívja Önt, hogy a munka az értékesítési 1C. Követelmények: PC felhasználói; goodwill; fegyelem; tanulás; vágy.

3 héttel ezelőtt hh.ru

Region Development Manager 55 000P

A csapat fiatal és aktív eladók várják az új értékesítési karaktereket. Nálunk, a hős is lehet! MIT KELL TENNI szükség: - hagyja 2-3 napi ülések potenciális partnerekkel Moszkva és a Moszkvai régióban. - és vele együtt az ügyfélkezelő.

Ügyfélszolgálati Specialista (nem keresési) 50 000-60 000P

dolgozni az ügyfelekkel kapcsolatos szakértői stílusban MIT KELL TENNI CONSULT. ambiciózus, célorientált és kész együttműködni a kifogások; szerető, és tudja, hogyan kell kommunikálni, és gondoskodik arról, hogy maga; felelős és megbízható. Szeretettel várjuk jelenlétében magasabb /.

7 hónappal ezelőtt career.ru

Igazgató Audit Osztály szerződés

Funkciók: Management Tanszék. Létrehozni és fenntartani a szakmai kapcsolatot az ügyfelekkel. A találkozók levezetése és az ügyfelekkel folytatott tárgyalások. A projekt értékelése minőségellenőrzése befejezett projektek és bemutatása könyvvizsgálati ügyfelek tervezés.

2 hete hh.ru

Értékesítési vezető könyvvizsgálati szolgáltatások 70 000P

3 héttel ezelőtt career.ru

2 hónappal ezelőtt career.ru

távoli értékesítési szakember a 55 000P

5 hónappal ezelőtt career.ru

Sales Specialist 55 000-80 000P

MIT KELL TENNI szükség: Gyorsan megy a kliens (keresés nélkül) Teljesítmény tárgyalni önzetlenül adni ATP Consultant Mit kell tenni az interjú során: süt műveltség (hiányos magasabb / felsőoktatás) Itt a saját.

8 hónappal ezelőtt career.ru

Raktáros / raktár üzemeltetője 40 000P

TNT - Moszkva

A cég TNT egyik vezető területén expressz áruszállítás és dokumentumok (100% -os külföldi tőke), megnyitja a kihasználatlanság: Director of raktár / Warehouse Követelmények: Education nem átlag alatti különleges vágy, hogy dolgozzon a raktári logisztika.

5 napja career.ru

együttműködni a szövetségi kereskedelmi hálózatok menedzseri szerződést

Brand Investment Group Rus - Moszkva

Feladatok: - Formation javaslatok - Munka Matrix - Monitoring értékesítés és szállítás - Munka a kifogások az ügyfelek - Bízza CRM Követelmények: - Kötelező tapasztalat szövetségi hálózatok (X5 Retail Group, Metro, Lenta, Magnit, Auchan, Oké, Bill és.

5 napja hh.ru