25 dolog, amit tehetünk, ha senki sem figyel

25 dolog, amit tehetünk, ha senki sem figyel

25 dolog, amit tehetünk, ha senki sem figyel

1. az orrát piszkálta.

Ez, emberek, klasszikus. Mindannyian vedd ki az orrát, de vannak a perverzek, akik szeretnek kémkedni rajta. Igen, igen. Kovyryalonosofily.







3. Google magukat az interneten.

Mindannyian sem csinálni, vagy ezt tervezi.

4. Döntetlen a vizeletben a hóban.

Igen, az ember. Nem te vagy az egyetlen. Én személy szerint szeretném felhívni a nap, vagy írni a nevét. És te?

5. Eszünk az ágyban.

Még ha tudta, hogy nem jó, és hogy akkor bocs éjjel, megcsináltad. Például Nemrég evett két banánt, majd megragadta csótány. Igen, én tisztítás is egy újság az ágyban. Ez volt az a terület, a reggel.

7. Csendes Purdy nyilvános helyen (az emelő / közlekedés / munkahely / iskola).

Az emberek szeretik a poperdet, de nem szeretem, amikor a fogás, és sok fejlett a készség néma fingás. Kár, hogy az emberek nem a készségek fejlesztése farts szagtalan.

8. elrejti a szemetet a szőnyeg alá / (a) fő / per szekrény

Minek kijutni, és ha ez lehetséges, hogy elrejtse a dolog, ha soha senki nem fog.

9. Ne hozza a tartozás a boltba.







Azt hiszem, mi mindannyian, hogy az eladónő azt mondta: „Ó, nos, később zanesesh”, ha nincs elég 5-10 rubelt, és azt mondta: „Rendben”, és soha nem jelent meg ebben a boltban.

10. szippantás ruháit annak érdekében, hogy megértsük, hogy itt az ideje, hogy mossa meg.

Tényleg, srácok, azt hiszem, ez a legbiztosabb módja annak, hogy ellenőrizze, hogy nem kell mosni a dolgot, vagy sem. Zokni és alsónemű nem érinti. Bár lehet, hogy vannak.

11. küldte a zuhany alatt.

Igen, tudjuk, hogy minden a zuhany - ez nem a WC-vel. Igen, mi is egy perc alatt már lement, de a hang a folyó víz teszi saját. Hmmm. Toplenkaya elment.

12. Iszunk egy közös palack nyakára.

Nem számít, milyen nagy a palackot, vagy bármely olyan anyag van benne, mindannyian inni egyenesen az üvegből, mindenekelőtt helyesen látta, hogy senki sem látta.

13. Beszélgettünk élettelen tárgyakat.

14. beszélünk magunkat.

Jól nézel ki ma, Viewtiful a tükörben.

15. kombinálása élelmiszerek lenne jobb, ha nem kombinálják.

Hogy szeretem gombóc egy kis cukrot szőlő. A Morozhenko után voblochki. Hmmm. Tale. Sajnáljuk, sétálok el egy percre, talán 10.

16. Mérjük az egyes testrészek.

Derekát. És mit gondolsz?

17. Elfogadás feltételek elolvasása nélkül őket.

A többiek körül legalább úgy teszünk, mintha azt olvassuk, de ha senki nem nézi, a „Egyetértek” - „Elfogadom” gombra.

18. Egyél valamit, ami a földre esett.

A padló esett chipsinka? Mi fog történni vele. Munch-Munch-Munch.

Amikor senki nem néz, és nem hallja. Milyen izgalmas.

20. Ne hülye Önportrék.

Igen, valami lettem szentimentális.

22. Ne mosogatni a nap.

Miért kell mosni, sőt halmozódott fel. És akkor kell mosni csiszolópapírral.

Tudom nézed ezen a nyáron. ;)

24. Felejtsd el a törülközőt a szobában, és szúrják nedves és meztelenül.

A legfontosabb dolog, nem csúszik.

25. Nem vette észre, milyen fehér pólót véletlenül tetten zokni.

És most van öt rózsaszín ing.

Hányszor én?

Különösen olvasói blogomban Muz4in.Net




Kapcsolódó cikkek