1. fejezet

1. fejezet Zöld Mágikus

- Te rvesh virágok! - méltatlankodott kiáltott Lillian. - Anyám megtiltotta nekünk, hogy megérintse növények és virágok te rvesh!

Sóhajtottam. Ki találta fel a húga, meg kell tenni, zár alatt, és csak így amíg ő nem teszi meg, úgy, hogy eltűnt. - Én csak eltávolítja szárítva - magyaráztam. - A növények, ez hasznos. - Nagyon óvatosan téptem másik hervadt hibiszkusz virág.







Ezután a bankot egy hangos csattanással két részre szakadt, és a föld zuhant közvetlenül a nappali padlóján. Fright elejtettem a hibiszkusz.

- Megölte! - Lillian felsikoltott. - Anya, Nelia romos növény!

- Kuss! - sziszegtem. - Kuss, nem ... De már késő volt.

- Cornelia! - anyám állt az ajtóban, és rám nézett szemrehányóan. - Mondtam, hogy maradjon távol a szobanövények. Hogy lehetsz ilyen kontár?

- De én nem csináltam semmit!

- Nos? Meg kell ezt a szegény virágcserép csak fáradt, és ő törte meg.

Ránéztem a komor hibiszkusz. És nem ő nem néz gyenge. Éppen ellenkezőleg, úgy nézett ki, obszcén egészséges és energiával teli. Úgy tűnt, mintha ő nőtt fel a szemében.

Azt villant csúnya gyanú az elme. Néztem a kezét. Hands mint a kéz, a legáltalánosabb, sovány és sápadt (bár mindig halvány kora tavasszal). Nincs jele a mágia ... De én egy boszorkány, és tartotta az erők a föld, tudtam, hogy a virágok és fák nőnek, amikor akarta. Csak most, nem jelent semmit! És ez nem teszi semmilyen erőfeszítést. A virág hirtelen növekedni kezdett önmagában, és a pot megoszlik. Az én ajándékom megcsal? Nem lenne túl nagy ...

- Nos, ne álljon a post! - Anya követelte. - Hozz nekem egy új bankot, míg a hibiszkusz nem vész teljesen.

- mondta Nelly megöli - fontoskodva mondta Lillian. - Azt mondta, és akkor történt!

- Igen, nem megölni, és törölni, bolond! Leveszem a szárított virágok.

- Ne beszélj a húgom ilyen hangon! - felháborodott anya. - Gyorsan megy le a bankot, majd megteszi a porszívót, és távolítsa el az egész földet.

- De miért én? Nem csináltam semmit! By the way, ha nem tudja, rabszolgamunka már régóta tagadta.

Cornelia szó, és beteszlek egy mondatban házi őrizetben!

Volt, hogy hallgasson. Remélhetőleg ő most fenyegetett. Ma már nagy szükségünk van, hogy az iskolában, és hogy segítsen Hai Lin. Adtam anyám egy gyors pillantást.

Akkor mi van? - nézett várakozóan rám, és én úgy döntöttünk, hogy nem kockáztatni. Oké, oké, megcsinálom!

Emiatt a hülye átültetést és a betakarítás majdnem lekéstem a próba divatbemutató Hay Lin tartott Sheffield iskolában.

Az ajtóhoz rohant, majdnem kifogyott a lélegzete Irma megrakott egy csomó doboz.

- maradtál! - motyogta ...

Rohantam a folyosóra, egyenesen felé valaki kezében egy létrán, és meg kellett félreugrik hogy elkerüljék, hogy hit.

- Hoppá, bocs, én nem látlak, - Will. - Mi vagy te, egy kicsit későn?

A csarnokban Taranee állványt. Mérjük meg a fénymérő megvilágítás, hirtelen elhúzódott, és elég sok lépett a lábamra.

- Ó, sajnálom - suttogta, de nem nézett rám. - Remélhetőleg küld a pódiumra egy kicsit több fényt ... Ja, mellesleg, amit keres Hay Lin. Túl késő, mi?

- Igen, - morogtam, és sántikált a mi osztály, amely ideiglenesen vált öltöző. Mivel a szétszórt mindenhol színes szoknyák és ruhák hittem nem jött be az iskola épületében és azon belül a szivárvány. Hay Lin egy aggódó arccal állt a közepén mindez tarka káosz.

- Nem, nem! - mondta Cara, a középiskolai szerelmét. - Ez a vég! Hol van az a ruha. - majd a tekintete csúszott át nekem - Ó, te vagy az! Te ...

- későn. Igen. Tudom. Bocsánat.

Hay Lin összekulcsolta a kezét a hagyományos kínai üdvözlő gesztus, és elmosolyodott.







- Úgy értem, még éppen idejében érkezett. Nem segít megérteni mindezt halom ruhát?

Saját irritáció eltűnt egyszerre. Mosolyogtam vissza. Amikor foglalkozó Hay Lin, rosszul épített nincs helye.

- Persze, szívesen segít, - feleltem.

Ó, reméltem, hogy a show lesz nagy siker! Hay Lin dolgozott öt befejezni a gyűjtemény időben, és valóban megérdemelte a sikert!

Ez volt az egyik ilyen alkalommal, amikor szeretnénk, és normális. Nem jelenti azt, unalmas és középszerű, és csak egy nem mágus. Segíts neki barátja a szervezet a legjobb divatbemutató az iskola történetében. Beszéljétek zene, stílus és így tovább. Aggódni hogyan ne megbotlik a dobogóra, és hogy a tinta nem kenődik, de nem menteni a világot a nyolclábú szörnyeket kígyó farka ...

És ne mondd, hogy tévedek. Légy része a csapatnak W.I.T.S.N. - az egyik legizgalmasabb és legfontosabb szempont az életemben. Amikor először érezte, hogy egy mágikus képességekkel, ugyanakkor éreztem a büszkeséget és néhány megdöbbenésére. És akkor van szív Kandrakar. Ez a dolog úgy nézett ki, mint egy normális medál kristály, de valójában óriási teljesítmény. És hamarosan a barátom felfedezte, hogy a szíve a Kandrakar csatlakozott egy speciális csoportot, és mindannyiunknak van egy mágikus ajándéka, amely kapcsolatban áll az egyik eleme a természet. Saját Element - természetesen, a Föld és a Hay Lin képes parancsolni az Air. Roach - Tűz tündér és Irma működhet minden gasser vízzel. És ha Will tudta, hogy valahogy összegyűlnek a tehetségeket, és kapcsolja őket tiszta energia, ez csak legyen a vezető. Eleinte nem volt könnyű megszokni. Mármint én egy olyan ember, aki azt mondja: „El sem hiszem, hogy amíg nem látom a saját szememmel!” Mindig is realista, szilárdan állt őrölt pas - véleményem megfelelő minőségben a varázslónő, hadonászó a varázslatos földön.

És most már a lányok, ha mindenki ugyanazt az álmot, amibõl bármikor felhívás a harcot a gonosz ellen. Becoming a boszorkány, azt találtuk, hogy nem minden úgy tetszett, hogy Kandrakar kapott öt új Warden. Mi voltunk az ellenséget, és a világban, amiről még soha nem hallottam. Aztán kiderült, hogy mi volt és a barátok. Csodálatos barát ... Ó, valami elkalandoztam, ez egy másik történet.

Még mindig néha van egy érzés ... ha az életünk lett, mint a sampon kettő az egyben: ugyanabban az időben egy csodálatos álom és rémálom. Szóval, azt hiszem, semmi meglepő az a tény, hogy néha szeretnék egy hétköznapi tizennégy éves lány ott anélkül, hogy mágikus képességekkel, nem a megmentő a világ. De ez az egész annyira üres fantázia ...

Azon a napon, hogy elkerülje a bűvös nem volt módja. Ez abban nyilvánult meg, Hiterfilde teljes pompájában.

- Hölgyeim és uraim, a Sheffield School örömmel üdvözöljük a tavaszi divatbemutató szervezésében tehetséges tanuló kisasszony Hay Lin! - jelentette be az igazgatónő.

- Horror, mint egy csomó ember! - Taranee suttogta állt mellém a színfalak mögött. - Én még örülök, hogy kimegy a pódiumra, és én nem! Azt is ...

- Nem, nem tudok. Úgy érzem magam, rút ​​kiskacsa ... és ugyanúgy néz ki.

Sőt, én magam nem érzem túl kényelmes. A kezem nedves, és azt kellett állandóan törölje őket a szoknyáját, és valójában nem volt az. Emlékszem, hogy néhány, a divatlapok, olvastam egy interjút egy szupermodell. „A trükk az, hogy elhagyja a dobogóra is fel kell ismerniük, hogy szép, - mondta -, majd a közönség elhinni.” Nos, igen, ez könnyű mondani valamit ... És mi van, ha a teljes bizalom valahol elpárologtatjuk. Idegesen fel a piros cipő, amely adott nekem egy kost. Szóval, most már van egy pillanat, hogy álljon fel, helyreállítása légzés, és továbbítja a dobogóra.

- Mi történt a hajaddal? - Hay Lin kérte, amikor utolérte.

- Úgy tűnt, egy kis zöld ... Nem, gondoltam kiút!

Zöldes. Oké, akkor még nem volt ideje, hogy ellenőrizze. Később.

Persze, láttam divatbemutatókon. Nem túl sok, de láttam. De soha nem nézett rájuk a színfalak mögött. Még mindig fogalma sem volt, mennyi munka kell láthatatlan ment minden, mint a karikacsapás. Számomra a show állt rögzítés és unfastening, egy gyors pillantást a tükörbe, zene, taps. A közönség tapsolt, valahányszor megjelenik a színen modell az új ruhában. Bár Hai Lee még mindig aggódni látszott, és aggódik a mosollyal az arcán inkább elmosódik.

Végül jön a végleges kiadás. Mindannyian ott állt a színpadon a fehérbe öltözött, és a kezében, mi volt cseresznye ágakat finom rózsaszín bimbók. A közepén Hay Lin, ragyogó, mint a nap, ő meghajolt a hő gondolkodású nyilvános. Észrevettem, hogy még Uriah és bandája taps, bár nem túl szívesen. Talán a jó viselkedés jelenléte miatt Miss Boxer, igazgatónőnk. Ez mindössze mögött a fiúk.

És akkor megtörtént. Ki a szemem sarkából láttam, olyasmi, mint egy zöld villanás. És hirtelen cseresznye gally kezemben borította nyíló virágok.

A tömeg felsóhajtott egyhangú csodálat és tapsolt még hangosabban.

- hűvös speciális effektusok! - kiáltotta valaki.

Azt értetlenül bámult az ágon. Az első gondolata az volt, hogy megszabaduljanak tőle, dobjon messze. Első Anyák hibiszkusz, és most ez! Mi a végén folyik itt?

Itt az ideje, hogy elhagyja a színpadot. Világítás mögöttünk növekedni kezdett homályos. A közönség kezdett, hogy eloszlassa, és néhány közülük elment a színfalak mögött, hogy gratuláljak a szervezők és a résztvevők a show.

Köszönöm, Cornelius! - mondta Hay Lin, megölelt. - Köszönöm a segítséget. És a speciális effektusok ... - ő ravaszul elmosolyodott, és a fülembe súgta: - Nagyon jó, hogy eljöttél, az igazi zöld varázslat!

- De én nem csináltam semmit ... - ráztam a fejem.

Én tényleg nem csinál semmit. Nem így van?




Kapcsolódó cikkek