FNA on-line Galatasaray

Egy perc maradt tartani „Galatasaray”, hogy a trófeát. És ez így megy. Semih a szárnyon szerzett újabb szabvány az a csapat, megölve húsz másodperc.

Megborzongott minden rajongó „Galatasaray”. Nani a jobb szárnyon sebesség söpörni, hogy a büntetés helyszínen, ahol Shendzhu Keretes lábát, és távol a labda repült a Muslere már bement a sarokba. Alig volt a kapus, „Galatasaray” labda zár.

Selcuk Inan megragadta az inget Hassan Ali sarok közelében zászlót, nem tetszett a játék, „Fenerbahce” védő. Az ilyen agresszió játékvezető megítélni egy sárga lapot.

Ran a játékosok, "Galatasaray" gyors kontrvypad. Linnes húzta a labdát a jobb oldalon. Amint megpróbált lőni a hálóba, így ezen a ponton azonnal rohant a labda Ba. Angle kiérdemelte a „oroszlán”.

Mint az első félidő után, a játékvezető adunk öt perc alatt.

Jó első felében a játékosok teljesítményére „Galatasaray”. Úgy tűnik, hogy Rikerink tökéletesen kivenni játék egy ellenfél talált hiányosságokat a védelmét „kanárik”. A „Fenerbahce”, éppen ellenkezőleg, a kreatív játék nem ragasztott egyáltalán. Miután a kihagyott cél lett a névleges látogatóknak, hogy a kapu Muslery aki komolyan vegyenek részt a játékban még nem szükséges.

A vége az első félidőben.

Maximális és szorosan szorosan közel saját tizenhatosán belül védők játszanak „Galatasaray”. Minden játékos támad az ellenfélnek vannak ellenőrzés alatt. Mindegyik vámszabad lehet zárni egy pár másodpercig. A „Fener” sztreccs ilyen védelmet nem.

Vitor Pereira nyugodtan figyelte a játékot az ő padra. Tizenöt perccel a szünet mentor „Fenerbahce” lesz, hogy dolgozzon ki egy tervet, hogy megfordítsa a feltörekvő sikertelen találkozását osztályokon.

Hozzáadott idő „Galatasaray” úgy döntött, hogy tartsa az ellenfél térfelén. Nem fél kockázatot Rikerinka osztályokon, nem gondol, hogyan kell menteni a szünet előtt egy minimális előnyt. Ez így van, cselekednünk kell bátran.

És így is történt. A döntőbíró hozzá öt perc alatt.

Volt Gunners találkozott verbális sparring. Van Persie, hogy a követelés Podolski a veszélyes játék. Erre válaszul a német csatár nem szólt semmit. De a játékvezető volt, hogy megnyugtassa Van Persie, hogy elkerüljék az elhúzódó összecsapásokban, mint már.

Hogyan lehet szeretni török ​​játékosok megy egyedül. Volkan könnyedén megoszthatja a labdát a partner, amikor áttört a bal szélen. De valamilyen oknál fogva, felmászott a két falán. Még szerencse, hogy még sikerült keresni egy sarokban.

Az arca a rajongók „Fenerbahce”, mint a stressz, mint ha nincs negyvenharmadik percre, és az 83.. Mindaddig, amíg a kedvenc csapata kicsit, hogy megelőzze. Van Persie még maga sem megjeleníthető tartalom.

Selcuk Inan a bal Volkan tolta a hátsó, ami nagyszerű segítségével trükkök által hagyott három ellenfél. Nani standard lógott egy pontot levon, amelyben az összes repült el. A labda kigurult a pályáról.

Figyelembe véve, hogy hány megálló az első negyven perc, a játékvezető adhat az első felében négy vagy öt percig. Tehát előre a csapatok még tíz percig. De az erők elhagyták nem annyira. Kezdje nem boldogultak, és azok és mások.

Claims Defense „Galatasaray” nem lehet jelen. Alper repült teljes sebességgel, a jobb szárnyon lőni előtt van Persie. Egy tökéletes védő alkategória „Galatasaray” kiütötte a labdát a határokat. A szögletet Mehmet Topal kap a fejében. A labda repült egyenesen a kezébe Muslere.

Úgy kezdődött az első verekedés. Azt váltott meg a BA, amely lezuhant belül kapus a Musleru hogy ugrani elkapta a labdát benyújtását követően Nani. Uruguayi vetette magát az elkövető. Ba kiállt vulkán. Volkan a többi partner, és elkezdte. Sárga lapot kapott érzelmek Muslera és Volkan.

Nani rally Korner nem sikerült, de a rovására győztes válogatott játékosok, „Fenerbahce” gyorsan visszatért a labdát. És Volkan szerzett új sarokban. Minden kész takarmány Nani, amikor a labda repült kezébe Muslere.

A védelem a „Galatasaray”, amely nem évad, harmincöt percet, nem tette lehetővé, hogy egyetlen hiba, soha nem sikerült. Muslere szinte nem kell bele a játékba. Érdeme a védők „Galatasaray”, vagy egyszerűen csak előre „Fenerbahce” van egy kis nyomás?

A sűrű füst, de a mérkőzés folytatódik. „Fenerbahce” játszotta a labdát a középpályán és gyorsan elvesztette. Hogy kiküszöböljék a támadás Souza volt, hogy rossz a központban kört. Vissza a lábát ütötte Sinan Gyunyusha. A játékvezető nem mutatja a kártya oporniku „kanárik”.

Ez várható - szünetelteti a játékot annak a ténynek köszönhető, hogy ezen a területen minden tribünök repült fáklyák. Most mindenki várja a szurkolók a lelátókon fog megnyugodni. Muslera segít rendezők tiszta égő fáklyák a gyepen.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL. Podolski, (1: 0). A harmadik alkalommal a német csatár „Galatasaray” vált az azonos cél. Normál helyzetben, hogy játsszon a „oroszlánok”. A mező sarkában, majd egy előadás közepén a büntetést, ahol Jason Denayer nyert egy pozíciót Kjaer és egy kedvezmény a messze post. Podolski ebben a zónában volt szabadlábra, és vezette a labdát a hálóba.

Emre Colak a bal szárnyon egy csodálatos hosszú távú átviteli szállított a labdát Sinan Gyunyusha. Az utóbbi, ismét megjegyezni az ellenállás Hassan Ali, középre és lövés a cél. Blokkolt egy védő, „Fenerbahce” ezt a képet. Corner.

Passion a pályán egy kicsit elhalványult. Nincs ilyen nagy számú támadás is történt az első tizenöt perc. Riválisok lehet tartani a labdát a központban kört. És eleinte csak látta a kapuk egymással és repült előre.

Nem sikerült ellentámadás a „Fenerbahce”. Nani, mint a régi időkben, betört a birtokában Muslery a bal szárnyon, és otpasoval támadás alatt Alper. Jason Denayer rohant rá, és a kapu fölött repült az első sorban. Defender „Galatasaray” mentett csapata.

És a bíró nem mondott semmit újra. Most Sinan Gumush tolódott sebességgel a jobb oldalról a központban, és ismét alá fúj a Mehmet Topal. Szabályainak megsértése volt pontos, de a játékvezető nem vette észre.

Ellentmondásos döntését egy választottbírót. Sinan Gumush az egyéni cselekvés áttört a középső zónában. És tolta őt a hátsó egy kicsit Mehmet Topal. Furcsa, de a síp néma volt ebben az epizódban.

A negyedévben a mérkőzés alatt a teljes haszon a „Galatasaray”. Lesz-e elég „oroszlánok” erőt, hogy tartsa olyan nagy mértékben, amennyire csak lehetséges? És az alacsony végrehajtási megakadályozza Rikerinka csapat nyissa meg a pontozást. A látvány kell igazítani Podolski.

És még a pálya közepén a továbbítás aljáig „kanárik” lehetetlen átadni. Ez egy ilyen nagy és aktív nyomás kiszabott Rikerinka osztályokon. Ne hagyja, hogy az ellenfél előre, amely lefedi és elfogó szinte minden továbbítását.

Defenders nem tud megbirkózni, „Fenerbahce” a kifejtett nyomás rajtuk. Most Yasin a bal szárnyon lovaglóülésben küldte a labdát a távoli post, ahol Hassan Ali sikerült legyőzni az ellenfelet, és ütni a labdát a határokat. Corner "Galatasaray" végződött fúj a Sneijder.

Ismét a partnerek elé a sokk helyzetben Podolski. Abban a pillanatban létre Karol, aki ügyesen csúszott előre a bal oldalon, játszott át a Sneijder, majd elhajtott a német csatár. Podolski lövése kijött erős, de megint nem elég pontosak.

Volkan Sen, sántikálva hagyta el a pályát. Az orvosok már régóta idézte az ő sérülése. És mégis sikerült őt a lábán. Visszajött a mérkőzést. Mivel egy ilyen szünet, hogy az első felében lesz hozzá legalább két percig.

Szükséges orvosi segítséget ad a játékosok „Fenerbahce”. A játék szüneteltetése késett. Vitor Pereira míg a pályán nem keres, és teszi néhány megjegyzés a füzetében. Van sok, hogy gondolkozzanak mentor „kanárik”.

Emre Colak a központi zóna felmászott valaki másnak tizenhatosán, de már elkopott Mehmet Topalov. És a „Fenerbahce” gyorsan elvesztette a labdát. Sok házasság az akciók, és hogy a másik csapat. Nyomás és felelőssége az eredményt, így érinti.

Az első tizenöt percben a kapu Fabiano alakult két veszélyes pillanat. Itt van, hogyan lehet a dallam, hogy csak egy mérkőzés. Az egész szezonban „Fenerbahce” nézett magabiztosabb, mint a mai ellenfél. És ezen a találkozón, amennyiben nem tudnak megbirkózni „kanárik” idegeket.

Milyen ügyesen játszott a standard a játékosok, „Galatasaray”. Podolski rámpa Selcuk Inan felhalmozódik már Sneijder labdát, de a török ​​középpályás tolt Lucas, és felemelte a lábát, erős betölteni a bal sarokban. Fabiano mozgott kissé előre, és hárította a lövést.

Még osztályokon Rikerinka kissé előnyösebb. Ezek magabiztosan halad előre, csatlakozott a támadást egy nagy erő. És szerzett osztályokon Rekirinka újabb veszélyes szabvány kapu „Fenerbahce”. Podolski és Sneijder gyűlt össze a labdát.

Ó, valami sietett Volkan. A két rivális volt előtte, így a rohanás középpályás sztrájk. A labda most esett le a lábát, és repült nagyon magas. A felső szint a lelátókon.

Emre Colak úgy döntött, hogy teszteljék a éberségét Fabiano. A harmincöt méter középpályása „Galatasaray” betöltve a bal felső sarokban. A kapus sikerült „Fenerbahce” shift és ököllel tükrözik a labdát az oldalon. Veszélye, hogy elérje a játékos, „Galatasaray”.

Van Persie és Podolski korábban azt állította, a londoni „Arsenal”. Nani versenyzett ellenük közben a „Manchester United”. Muslera és Sneijder harcolt az olasz bajnokságot. Hány csillag jön, hogy befejezze a játékot Törökországban. De eltekintve Mario Gomez ebben a szezonban nem egy különösen ragyogott.

Kényszerítette a játékosok „Galatasaray” Rikerinka megragad a fejét! Podolski kimaradt a kedvező pillanatot. A jobb szárnyon nagy volt áramlását a távoli post, ahol egyedül volt a német csatár. Egyáltalán senki sem zavarta Podolski zárja be a kamrába, csak üzembe néhány. Lucas Keretes lábát, de nem szükséges. Ennek eredményeként, a labda repült át a keresztléc. Egy esély a gyors gól hiányzott.

Az első öt percben a játék, arra lehet következtetni, hogy a védekező játék ma már nem fog senki. Mindenki igyekszik növelni támadás a sztrájk. Sinan Gumush jobb oldalán Hasan Ali kénytelen megszegni a szabályokat. Normál kapu „kanárik”.

Most a támadás szabálytalanságot követ Sinan Gumush. Sikertelenül ellen játszott Hasan Ali. „Fenerbahce” játszott gyors szabvány szállítják el valaki másnak a birtokában, amely belülről ököllel Volkan. Blokkolt a védő „oroszlánok” ellenfél lövés, hagyja, hogy a labda tekercs biztonságosan Muslery.

Selcuk Inan hátulról Nani tartott jobb kívül a saját tizenhatosán belül. A döntőbíró úgy találta, hogy a portugál egyedül esett a gyepen. Az újra-rajz a labdát névleges látogatók megszegte a szabályokat ellen Karol.

Az első tömeges támadás „Galatasaray” nem kiadás miatt oldala, ami a megtorló kitörés a „Fenerbahce”. Alper felgyorsult a jobb és lefordítani pontosan Van Persie nem sikerült. Előrelépett védelmezői „Galatasaray”, elkapta a labdát egy időben.

Közvetlenül azután, hogy a kiindulási sípot a lelátókon voltak fáklyák. És nem csak a kapunál, ahol a rajongók általában található, hanem a központi lelátókon. A mérkőzés lehetett füstté, és a munka a rendezők elég lesz. Ez egy szokásos dolog a török ​​munkavállalók Stadionban.

Elosztott csapatkapitányok a játékvezető, aki indul a mérkőzést. Az első csapás sújtotta a labdát a játékosok, „Galatasaray”. A találkozó kezdődött. Menjünk!

„Lions” ellen „kanári” - a fő derbi a török ​​bajnokságban. fokú érzelmek ebben találkozó lesz off-skála. Míg a török ​​nemzeti himnuszt játszottak a stadionban.

Színes nyitó mérkőzés. Teljesítmény szervezők készítettek szép. Egy ilyen felfedezés lehet hasonlítani a fő meccs az Európa Liga, például. Tribün csomagolni és a csapatok jött a pályán.

Török Super League idén jelentős intrika nem kerül bemutatásra. Még mielőtt az utolsó fordulóban a bajnoki meghatároztuk a győztes volt a „Besiktas”. Istanbul „Galatasaray” és „Fenerbahce” lépést tartani a csapat Şenol Güneş nem tudott. De a csapat az egykori török ​​fővárosban találkozott szembe a kupa döntő. A jelenlegi bajnokság Istanbul „oroszlánok” őszintén nem sikerült, végül a befejező egy szerény hatodik helyen. Statistics „Galatasaray” a nemzeti bajnokságot nézett ki elég lehangoló. Ezt megelőzően a harminc negyedik fordulóban a kórteremben Jan Olde Rikerinka sikerült nyerni csak tizenhárom nyer. Lemaradás a torna végén az „Besiktas” már huszonnyolc pontot. De „Galatasaray” Törökország jutott komoly ellenállást találkozott és magabiztosan jutott a döntőt. „Fenerbahce” a 1/4 döntőben a kupa nem volt olyan könnyű. Erős ellenállás „Amedspor” játszik az első meccset az eredmény 3: 3. A többi minden találkozón „kanárik” nyert. A nemzeti „Fenerbahce” bajnokságot játszott a „Galatasaray” kétszer döntetlen. A győztes a mai mérkőzés lesz pontos. Szöveg sugárzott a játék Mordovin Andrew.