2018 - interjú Alyssa Milano - Alyssa Milano on-line

A sorozat „Charmed” folytatja menetelését diadal. A szünetekben között forgatás, munkamániás Alyssa Milano, ismert Phoebe, mesélj a gyermekkor és a nap, amikor ő lett színésznő véletlenül. Alyssa kinyitotta a titkot, hogyan lehet az életkor, néhány dolog egyre fontosabb neki, mint a színészi karrierjét és csillogás Hollywood.

-Mesélj egy kicsit az ő gyermekkorában.
Anyám egy divattervező, és az apám zenész, úgyhogy töltöttem a legtöbb gyermekkorát, ezzel az éneklés, zongorázás vagy festmény. Én egy kicsit zárt, és művészi lány. Én egyetlen gyermeke volt, amíg én voltam 10, és a bátyám Corey született. Volt egy nagy képzelőerő, gyakran szórakozni, énekelt és táncolt.

-Vajon az esetben, ha a megfelelő helyen a megfelelő időben, és ez még mindig tiszta tehetséget?
Mindig azt mondta, hogy színészi nem választott, és ez engem választott! Túl fiatal voltam, és nem tudtam, mit csinálok. Minden csak megtörtént.

-Milyen vezetés ható van?
Nagyon sokat tanultam a forgatás során, mert én még csak 8 éves volt, amikor az egész kezdődött. Volt diszlexia, és a menedzsment segített sok. Én csak a szerencse, hogy kaptam annyi segítséget a tanulásban, amikor gyerek voltam. Ez lett a megváltás.

-Szereted a csillag a televíziós sorozat?
TV - ez a legmegfelelőbb hely, ahol játszani, mert ha a forgatás a show, akkor tudja, hogy a munka egy bizonyos idő, és a szokásos adagoláshoz. Mi lövés a hét 5 napján 12-16 óráig. Mi ebédelni ugyanabban az időben, így úgy néz ki, mint egy normális mindennapi munkát. Különösen mi felébredni 06:00. Szeretnénk látni a következő évben (lehetőleg csoportban 7), mi lenne nagyobb hangsúlyt kapott - adjunk hozzá egy kevés vér a script fejlesztés, de azt is szeretném, hogy mi lányok volna több időt a pihenésre.

Hiányzik a többit, ha éppen nem a forgatás?
Nem, mert azt látjuk, annyira egymást a forgatás alatt. Látjuk egymást gyakrabban, mint a család és a barátok.

Ön minden olyan csodálatos öltözött „Enchanted”. Tegyük fel, hogy lehet választani, hogy mit vegyek fel?
Igen, persze tudjuk, ha akarjuk. De már elég fáradtak voltunk már, különösen, amikor elkezdtük Holly a termelők a show. Azt hiszem, igen: ha bérelt, hogy néhány saját munkáját, és fontos, hogy az emberek a lehetőséget, és szabad csinálni a munkájukat, mert azt akarja, hogy adjon neki egy esélyt, hogy legyen kreatív. Ha adsz a ruhákat én csak fog utálni, vagy én kényelmetlenül érzi magát benne, akkor természetesen adok véleményem. De szerencsére van kiváló tervezők és stylistok, és csinál egy nagy munka az igazság, mert viselni 3 nő hétről hétre!

Szóval dolgozik Holly valamint a termelők?
Sőt, mi ez a kezdetektől fogva, de most kap fizetett érte. Van szó, a választás a szereplőkkel ruhájuk, töltsük fel a párbeszédet, és még egy kis szerkesztés. Nem lenne teljesen jó munkát, ha mi is nem kell megjelenni a show. Tehát most már nagyon nehéz, de megéri.

A show említett közelmúltban egy másik show, ahol a karakterek megvitassák melyikük a kedvenc boszorkány. Ez gyakran előfordul?
Igen. Mi még emlékeznek néhány film. Amikor elkezdtük a forgatás, a műsor nagyon kicsi volt, és most népszerű az egész világon. A TV Corporation nem nagyon fektetett a teljesítmény, és a menetrendek változtatni minden alkalommal, de a rajongók mindig velünk ezt az utat, hogy tényleg hihetetlen!

Remélem, nem sértem meg, ha azt mondom, hogy tényleg lefogyott az elmúlt pár évben, és a tested tett különböző formáit.
Köszönöm, én nem sértett. Mivel én egy táncos, én jó izomtömeg, de a múltban volt egy csomó zsírt. Most kezdtem el jógázni Hatha. Érdekel keleti filozófia, 18, amikor a jóga vált népszerűvé. Sok jóga egyre keleti és jobban összpontosít teljesítmény, mint a lelki oldalon. Hatha jóga is feleleveníti a gyökereket, és egyesíti a testi és lelki oldala.

Mondjuk, te vagy a királynő nagy társadalom, vagy tetszik a békés otthon pártok?
Ha nem vagyok a családommal, szeretem gyűjteni a barátokkal. Én is szeretek egyedül lenni vele. Én játszani a számítógépen, olvasni, rajzolni, vagy TV-t nézni az óra. Azt is megy a párt és új embereket, de van olyan kevés lehetőséget, hogy egyedül vele, hogy ha meg kell választani, én az utóbbit választják.

Meséljen a házat.
Ez nem egy modern ház, és festett erős színeket. Van egy élénk piros konyha, egy hálószoba rózsaszín. Mivel még senki, hogy megfeleljen, azt engedheti meg magának egy hálószoba hercegnő. Nekem is van egy csomó vallásos művészet és egyéb dolgokat, keresztezésével a Buddhának.

Most már vigyázni a szülők?
Soha nem kellett tennie. Még mindig törődnek velem, és nagyon biztonságos. Tegnapelőtt anyám nevetett, amikor megtudta, hogy ő egy nevelőanyja sok felnőtt, mert gyakran veszi őket otthon. Például Holly Marie Combs és férje él együtt a szüleimmel.

Tetszik a képek. Mondjuk, még mindig szívesen ez?
Mielőtt elutaztam Dél-Afrikában, az összes fotót, amit tettem sikeres volt a 4. vagy 5. Vannak, nagy hatással volt rám, így sok mindent, hogy már körül, hogy én képes fotózni megváltozott, és minden rendelkezésre álló fotót is csodálatos. Azonban ez sikeres, a fényképek - ez a szenvedélyem.

Azt árverésre festményeit. Ez volt a siker?
Összegyűjtöttem több mint 50 000 dollárt a gyermekek Dél-Afrika, az összeg fölött volt minden várakozásomat. Volt 135 fotók, és ha valaki megkérdezte, hogy mennyi, véleményem szerint, én lesz velük, azt mondanám - 15 $ minden. Ennek eredményeként, én mutatták be a díjat „szellem egységét” az én humanitárius munkát. És nagyon boldog vagyok.

Hol kapsz ereje foglalkozni annyi nehéz dolog?
Mindig is így volt, és ez egy ajándék. Mint egy gyerek, én összebarátkozott a gyerekek, akik ült tolószékben vagy azok, akik soha nem félt a betegség. Van egy olyan érzésem, hogy ez az, amiért én vált híressé. Szeretek játszani, de ez nem az én szenvedélyem. Hálás vagyok és boldog 23 év munkája, de a színészi játék és a közzététel - ez csak egy lehetőség, hogy megváltoztassa a világot. Ahhoz, hogy híres - ez az én hangom, hogy tudok közvetíteni, hogy sok ember, és mondd el nekik a különböző kultúrákban.

Ön most a nagykövet az UNICEF. Talán az egyik legfiatalabb, de ez?
Talán. Azt hiszem, ez nagyszerű, hogy egy nagykövet az elsődleges az élet és a karrier, mert sok már nagykövetek, amikor a karrierje megszűnésével. Amit én csinálok, és azt mondják - sokkal nagyobb hatása a fiatalokra. Fontos, hogy a fiatalok közötti kommunikációnak, és ez az oka annak, hogy szentelem magam ennek a munkának, miközben a forgatás filmeket.

Gondolod, hogy az elkötelezettség a szeretet, soha hatására a végén a karrierjét?
Igen, ez lenne a tökéletes. Semmi értelme, hogy egy nyilvános személy, ha nem termelnek, mert ez jó. Eljárva - ez egy egyszerű feladat, és sokan fizetni érte. Nem hiszem, hogy meg kell csinálni egész életemben ugyanaz, és valójában már játszott 8 éve.

Gondolod, hogy van egy gyerek?
Mindenki azt mondja nekem: „Miért nem fogadja el a gyermek, mert sokkal könnyebb lesz”, de azt akarom, hogy megvárja a tökéletes pillanat az életben, és nem akarjuk, hogy magányos mama a 31. Azt akarom, hogy adj magadnak egy esélyt, mielőtt elmész fel elfogadásra.

Mit gondol az anyagi javak?
Mikor visszatért Dél-Afrika, eladtam a házat Beverly Hills költözött 2 alkalommal otthon abban az országban, ahol én is az én ló és kutya. Az élet sokkal élvezetesebb, ha van körülvéve élőlények, mint a fák, állatok és a fű. Ez sokkal fontosabb, mint a kastély.

De te egy 31 nő és minden nő szeret vásárolni, nem igaz?
Saját bevásárló túra véget ér, amikor látom ruházat hasonló a kopott a filmben. Veszek ruhát és a dolgok csak akkor, amikor szüksége van rá.

Miért tetted piercing az orrát?
Ez az egyik dolog, amit akartam csinálni, mielőtt rátérek 30. Azt gondoltam, hogy ha nem csinálni, akkor, soha nem is fog.

Mi történik, ha a Charmed nővérek jönnek a végén az út?
Nem tudom. Ez attól függ, hogy mi történik, és függetlenül attól, nekem megfelelő munkát, amikor a show vége. Talán egy kis szünetet egy pár év, vagy jár a filmben, vagy elkezd utazni. Talán kezd megjelenni egy másik sorozat, ami szintén késleltette több éve. És ha vége van, én már 40, és nyugodtan mondhatjuk, hogy mindez elég lesz.