17 értékelés a arc Moszkva, Arbat, Novy Arbat utca, 23

Számomra sajnálatos, hogy egy fogorvos. Azt elviselni a végére. És így is történt ebben az időben. Tooth teljesen összeomlott. Ehelyett a terapeuta, hogy egy találkozót a sebész. Shvyryaev Vladimir Borisovich fel ukolchik érzéstelenítés. Néhány perc múlva, és a fogat eltávolítjuk. A helyreállítási folyamat volt fájdalommentes, mint az eltávolítását. Fogászati ​​Face vezető klinika kiváló)

A fogfehérítés aláírta az első alkalommal, és természetesen nagyon aggódik. Terapeuta Zvonnikova Svetlana származó Lik-vezető biztosította, hogy minden rendben lesz. lézeres fogfehérítés eljárás teljesen unpainful folyamat. De az eredmény ámulatba ejtett. A fogak lesz sokkal világosabb tónusú 3, plakk távolítani. Annyira örülök, már egy valóra vált álom, és a szép fehér fogakat.

Javít vezető harap póréhagyma, egy rögzítő rendszer. Nadrágtartók sikeresen szállított. Adott részletes tanácsot, hogyan kell gondoskodni, hogy, egy időszak látogatás az orvos. Miután eltávolította a fogszabályozó fogam lesz egyenes, szép mosoly. Az egész időszak alatt a klinika látogatása nem felel meg egyetlen elégedetlen beteg. Csodálatos klinika, kiváló orvosok!

Szeretném megköszönni az összes egészségügyi személyzet egy jó fogászati ​​Lick én egészséges fogak és a szép mosoly. Egy egész évben a kezelt fogak, akik becsületes siralmas állapotban van. Ott biztosan az én hibám volt, abban az időben még nem gyógyult fogak. Most vettem egy mentális feljegyzést félévente fogorvoshoz, és az eredmény nem lesz olyan katasztrofális.

Férjével, a protézis Zvonnikova Svetlana ortopéd nagybetűvel)) Mi vagyunk a korban, és állítsa egyszerű műanyag protézist. Anélkül, extra szerelvények, protézisek szállítottak, minden gond nélkül. Letelepedtek tökéletesen, egyáltalán nem kellemetlen. Köszönöm orvos minőségű protézisek és egyszerű emberi hozzáállást betegeknél.

Megvan ugyanaz a fogászatban ő beteg fogat. Egész nap fordított fájdalomcsillapítók erők már nem tolerálható. Kitört a közepén a munkanap, és megjelent a rövid fogászat, fogászat volt „LIC”. Én nagyon gyorsan elfogadta. Azt hittem, hogy a fogat eltávolítjuk, de nem. Megkötött csatornák, fájdalom nem volt több. Köszönet a személyzet gyors segítséget.

Voltam nyaralni egy másik városban. Fáj nagyon fogak, elment egy helyi fogorvos. Elfelejtettem a fogat a gyógyszert, mert ez be van kapcsolva. Érkezéskor vissza Moszkvába, a fog elkezdett fájni még több! Nővér tanácsos felvenni a kapcsolatot a LIC. Fogfájás, úgyhogy biztos abban, hogy húzza ki. De nem! Meggyógyult. Fogászat tetszett. Az orvos egy remek, barátságos rendszergazda. Nem kórházi élmény! Köszönöm, hogy megmentetted a fogam! Itt leszek most fog kezelni fogak!

Gyermekkora óta szerettem volna egy szép mosoly, de a foga egyenetlen. A diploma megszerzése után, próbáltam fordulni Natalia (mert én már 25). Akadály nélkül betett az összekötőket, tapasztaltam! És akkor csoda történt, már csak mosolygok a fültől fülig. Azt tanácsolom mindenkinek: javítsa ki a fogak Snetkova.

Írok egy ismertetőt megköszönni a fogorvos Shvyryaeva Vladimir, ő egy igazi profi! Mielőtt neki ez volt beállítva, hogy egy komplex foghúzás, mint ő nagyon beteg, és ez tartott körülbelül egy hétig. A telt eltávolítás fájdalom nélkül, és gyorsan. Mindez még azelőtt volt, az új év, és azt mondhatjuk, ha a fogak maradt a régi év és az új év, akkor meg anélkül, fogfájás és a pozitív érzelmek!)))

Nem írok, és semmi különös. Mondjuk nagyon kar nélküli orvosok és asszisztensek, akiknek életkora nem haladja meg a 25 éves megjelenést. Nagyon szereti a pénzt elvált ügyfelek, hogy valószínűleg azért javítás nedoklinike. Szerint LCA nem is kezelhetők, a válasz mindig az egyik - nem biztosítási ügyben. És a készpénz jobb alkalmazni a klinikára, ahol bizonyítottan tapasztalt orvosok és nem a képzési központ! És akkor remake lesz drágább és nehezebb!

Boldog protézisek és a kezelés a klinikán arcát. Steril, tiszta felszerelést úgy tűnt, hogy nekem az egyik legmodernebb a fogászatban. Ható érzéstelenítés, a személyzet is felkapott jó. Általában azt ajánlom mindenkinek, feldolgoznak itt, az árak átlagosak, amire szüksége van, és a minőség 5 pont!

A kezelt fogászati ​​Lick, kezdetben görbék és rossz fogak ... Elmentem a különböző fogászati ​​és azt mondta, hogy már túl késő egyszer kezelt, az egyik volt korábban, és akkor is, ha meg tudod oldani valamit, valami minimális hatással. Rokonok értesült az orvos Snetkova NV és ment először neki! Ott tettem merevítések és gyógyítja a fogak az eredmény, imádom! Minden a barátok és rokonok is vették észre, hogy most, mint egy chip a vállamra, nagyon boldog!

Én egy fiatal anya, így a nap festett nekem az óra, de jött a klinikára Lick szigorúan a kijelölt időben, kénytelen volt várni egy találkozót egy orvos egy órán belül. Bár a vétel tökéletes volt, és az orvos tetszett. Kérés: gondoskodjon ütemezése a látogatók, hogy a beteg ne veszítsék el az idejét.

Én végtelenül hálás fogászati, ők kezelik ciszta fel a koronát. Most a fogak valóban erősebb, mindent pontosan úgy, ahogy ígérte. Itt van, hogy mit jelent tapasztalt és profi orvosok és magas az új technológia. A fogat-szer jobb, mint a mesterséges, a szavak az orvos, és én teljesen egyetértek vele. És csak tartjuk a fogam!

Én végtelenül hálás fogászati, ők kezelik ciszta fel a koronát. Most a fogak valóban erősebb, mindent pontosan úgy, ahogy ígérte. Ez az, amit egy tapasztalt és profi orvosok és nagy új technológia. A fogat-szer jobb, mint a mesterséges, a szavak az orvos, és én teljesen egyetértek vele. És csak tartjuk a fogam!

Fogászati ​​Face piacvezető Novy Arbat, house 23 a legjobb klinika nekem! Szeretném kifejezni hálámat Kislyakova Natalia V.! Ez jószívű ember arany kezét, sokat tett értem, mélyen meghajolt, hogy az eddigi munkát! További munka továbbra is egy nagyszerű orvos Mikhaylov Maxim Andrejevics. Röviden, nem megköszönni a klinika - te csak szuper! A jólét a klinikán!

Sokszor eltávolítjuk a kövek más klinikák és minden standard biztosítás. A fogak mindig azt követően, hogy a fehér, sima. Az orvosok, más, mint az egyszerű kövek eltávolítása, még mindig ott csinál valamit (rossz ebben érti)))) Ez az első (és minden bizonnyal utoljára) a póréhagyma. A szék volt, pontosan 5 percig. Az orvos azt mondta, hogy a tiszta szinte semmi (és miután 1,5 év, hogy én nem orvos), 4 foga megbökte, és belökte. A fogak voltak, mint a sárga, touch, és maradtak. Undorító! De ő elkezdte mondani, hogy én. további ›

Kapcsolódó cikkek