10 Haszontalan szándék, hogy elrejtse a férfi az ő hamis

Amikor a gyermek először balra anya nélkül, úgy érzi, sokk tudatában saját magány és tartja magát hibás, mivel a legtöbb ő öntött. Tökéletlen, rossz, értéktelen, bűnös, gyenge - mindezek hamis megoldásokat a gyermek maga, aminek következménye az, hogy a kártérítés a saját sérülések.







Annak érdekében, hogy ne érezze a rossz és hibás, a gyerek csinál 10 dolog elvenni az erejét, az idő, az egészség és a pénz, és lassan elpusztítja önmagát mindaddig, mígnem rájön, hogy a gyerekek döntését - buta, hogy egy felnőtt meg kell szüntetni. Tehát azt állítja magát, küzd a hamis egység, hanem tápláljuk őket kényszervállalkozók csak tönkreteszi őt.

Itt van egy lista a 10 haszontalan szándékok kényszervállalkozók, vezető ember, hogy legyőzze és hiba:

10 Haszontalan szándék, hogy elrejtse a férfi az ő hamis

„Ha én dobták, akkor én nem szeretem, ahogy kell, és az egyetlen dolog, ami maradt nekem ebben az életben - az sajnáltam magam, mert otthon vagyok egyedül” - véli a gyermek, és elkezdi, hogy megengedhet magának „kis hiányosságok.” bőven enni, kelj fel később, hogy kevesebbet, összpontosítva ápolása a tehetetlenség, gyengeség és elkülönítése másoktól.

„Ha én dobták, akkor nem vagyok elég jó, és azt kell, hogy jó legyen a mások szemében, ellenkező esetben el engem, és egyedül én csak nem lehet túlélni” - továbbra is úgy gondolja, a gyerek és keresi a módját, hogy egy husky, akkor is, ha kellett nekik adósságba keveredni. Keresés jóváhagyás mindig nagyon drága, de ami még fontosabb, ez teljesen felesleges, mert a felhalmozódott jó eszik, mint a rozsda, önsajnálat.

3. Az igazolás ártatlanságát.

„Ha én dobott, azt hiszem, rossz, de nem az. Be fogom bizonyítani nekik, hogy tévednek. Jogok csak javítom csak én szempontból. És van egy csomó érvek mellett ez „- mondja a gyerek, miközben egyre nagyobb. De a furcsa dolog: minél jobban bizonyítja, annál kevesebben állítják, hogy ez, és egyre több a magány, ahonnan menekül. De ez az ő kényszervállalkozók megnyugtatja: „Ők a bolondok, és mindig okos az egyik. Nézz le a tetején a hiúság az embert. Minden, amit teszünk, az helyes. Bizonyítsuk be nekik, hogy hiábavaló és hátrány! "







„Soha ne bízz mások, vagy feladja, és nem szeretném, ha kell,” - folytatja, hogy inspirálja a gyerek hamis én torz kép a világ, megfosztva őt többi okozó törzs minden helyzetben, ahol tudtunk pihenni és tele van energiával. És a hős a történet, még a partra néz ki a tolvajok, hanem egy kellemes kikapcsolódást, mintha éppen ellenkezőleg, a strand kihalt, majd attól tartanak, hogy a szökőár közeledik. „Senki sem lehet bízni” - sajnos sóhajt akkor kezdődik észrevétlenül intonálták egy régi dalt önsajnálat.

5. kritika és elítélése mások.

Bármilyen Controller elítéli és kifogásolja, mindenkinek. „Ha én dobták, akkor ők rossz: árulók és gazemberek” - ezek éretlen, gyerekes gondolatok kísérik az emberek többsége, kezdve az első pelenkát a sírba, ami néha csúszik egy másik haszontalan szándék.

„Nem kellene, valaki, mint én, persze, elfutni. Rossz vagyok, nem kellett volna megjelent a fény, nem tudom szeretni, és így minden otthagyott. És ez így van rendjén, mert én vagyok a senki „- szokásos kényszervállalkozók tekercseket a régi filmeket, hogy a közönség, hogy ő sajnálta magát, és lassan hajtott magát a sírba.

7. A tiltakozás és a saját szabotázs.

„Én ellenzem dobott rám. Ellenzem ilyen igazságtalanság. Én, hogy egy ilyen világ! „- felháborodott a gyermek szervezni a forradalom és beleveti magát a jogsértés és a szélmalmok. is tudta, hogy az illúzió a igazságtalanság ő megérint hamis entitás. amely így zavaró a figyelmét magára.

„Love kell érdemelni, akkor csak ne add fel, és ne árulja el, nem lehet utasítani, és nem hagyjuk” - inspirálja kényszervállalkozók, hogy a gyermek, és elkezd üldözni becslések nemcsak az iskolában, hanem értékeli minden rendű és rangú. „Jó, hogy jött.” "Neploho- jó." „Katya jobban csinálni ilyen dolgokat.” „Itt, ebben a mosógép függvénye a finom mosás, míg egy jó árat. Mit válasszam? „Értékelő gondolkodás megfosztja mindannyian képesek lépni azzal a ténnyel, hogy, és tele van erővel. Kiértékelés az erőt, hogy folytassa ... nos, akkor már tudta, hol.

10. A mások elvárásainak.

„Mindent meg kell tennünk, hogy azt mondják, az anya és a felnőttek, vagy ismét tapasztalható a fájdalom az elutasítás” - kényszervállalkozók inspirált baba és haszontalan szándék, tudva, hogy most ő lesz engedelmes és függ a mások véleményét, és így soha nem nézd meg hamis egység és örökre ápolja az első trauma sokk tudatában saját magány. „Szeretek mindent.” „A felelősség a helyzet jogok csoportosítása a tálibok.” „Nem hibáztatom, ez Mása jött.” „Ivan Petrovics, mi a imádkozunk Istenhez ebben az ügyben. Teszel egy szót nekünk?”. „Nem tudom, talán ez a főnök nem tetszik? Ő hét pénteken a héten. "

10 Haszontalan szándék, hogy elrejtse a férfi az ő hamis

Hagyjon fel a 10 szándékok - ez azt jelenti, hogy belenézzen a csecsemő fájdalom, élni az élményt, és elfogadja az új megoldásokat.

Milyen könnyű ez? Egyedül én tudom, hogy pokoli nehéz, különösen, ha nem tudja, hogyan.